NWY0YWE

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Co máte v tom kufru?" vyzvídá úředním hlasem celník. "Krmení pro králíky," informuje občan. "Ukažte." Pan Novák tedy s nevolí otevírá zavazadlo..., v něm káva, koňak, čokoláda, drahé doutníky, šunka. "Tak tohle budou žrát králíci?" zvedá obočí státní zaměstnanec. "Když nebudou," rozhoduje Novák, "tak nedostanou nic, potvory rozmlsané!"   [08.07.20]
"Proč jsi se rozváděl?" "Hrozně pila." "No, ale ty taky piješ." "No právě, docházely nám peníze."
Alkohol
Kam nejlépe investovat své úspory? . . Do alkoholu. Kde jinde byste totiž dostali 40%?
Alkohol
Malinký trpaslík zaleze za kámen a začne si tam honit péro. Až si ho vyhoní, tak jde ke studánce, napije se z ní a konstatuje: "Jó ženský a chlast, to je moje!"
Alkohol
Rozčiluje se Pepík v hospodě: "Nemám rád narážky, že jsem notorik!" "No, mnohem lepší mi připadá, když se o mně říká, že jsem mistr ve svém oboru."
Alkohol
Přijde ožralý muž před dveře svého bytu a v náručí drží cizí ženu. Jeho manželka otevře dveře a vyčítavě se podívá na svého muže. Ten jí povídá: "Stará, nebuď svině. Řekni, že si ségra."
Alkohol
"Ty dnes nejdeš do hospody na mariáš, Pepo?" ptá se manželka. "No, ty by jsi snad hrála s někým, kdo při hře podvádí?" "Já ne." "No tak vidíš a oni také ne."
Alkohol
"Alkohol" hřímal řečník na protialkoholní přednášce, "rozbíjí manželství a odvádí ženy od mužů!" V té chvíli zaznělo v sále několik silných mužských hlasů: "Pane vrchní, jeden velký rum!"
Alkohol
Křičí žena na svého muže: "Jak si to představuješ, přijít domů napůl zpitej?" "Já za to nemůžu, došly mi peníze."
Alkohol
Odsouzenec hledí, jak si kat chystá meče a poznamená: "Jestli si můžu vybrat, tak nejraději bych byl sťatý slivovicí."
Alkohol
Do baru vejdou dva sportovci, hokejista a fotbalista. Oba dojdou k baru a hokejista hned: "Whiskey a led..." Fotbalista: "Whiskey a trávu."
Alkohol
V pivnici se ptá host šéfa: "Co je to tu za divný zápach?" "Čerstvý vzduch pane, větráme."
Alkohol
"Karle, tak opilý si přece nemůžeš sednout za volant, vždyť silnice je samá zatáčka!" "To nic. Zatáčky mi nevadí, ale ty rovné úseky."
Alkohol
Rozumuje Cyril: "Francouzi říkají jednomu ze svojich vín ´božolé´, neměl bych také aji já ten svůj rybizák nějak pokřtit?" "Jasně, co třeba ´poblión´?"
Alkohol
"Pane vrchní, pane vrchní, mám v polévce pavouka." "Promiňte pane, ale mouchy už došly."
Alkohol
Strašně opilý chlap se plazí po ulici a vykřikuje: "Já už víc nepiju, já už víc nepiju! Toto je akorát."
Alkohol
"Aničko," volá táta na svoji ratolest, "skoč do hospody pro pivo! Ale džbán nejdřív pořádně vypláchni! Viděl jsem, že v něm ráno nesla mamka vodu!"
Alkohol
TOPlist