ZjZlMjVkM

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Studentka přijde pozdě do hodiny. A profesor se ptá: "Tak s kýmpak jste zaspala dneska?"   [14.12.19]
Potácející muž si brumlá pro sebe: "Už nikdy nebudu víc pít, ani víc, ani méně, toto je tak akorát..."
Alkohol
Potácí se opilec po ulici až narazí na plakátovací sloup. Zarazí se, šmátrá rukama po sloupu, ohmatává ho kolem dokola. Když sloup několikrát obejde, zastaví se a povídá: "Panebože, zaživa mě tu zazdili!"
Alkohol
Karel si dává rum a jeho manželka mu domlouvá: "Ty, Karle, že se nestydíš! Na lačný žaludek a to ještě rum!" "Co to blábolíš, na jaký lačný žaludek? Vždyť než jsi přišla z postele tak jsem si dal už dvě piva!"
Alkohol
Nádražní bufeťák si stěžuje: "To pivo je nějaké zvětralé!" "Ale nepovídejte! Snad si nemyslíte, že do něho pouštím větry!"
Alkohol
Vypráví v pražské pivnici pan Karas: "Včera jdu odtud domů, a aby mi žena nenadávala, přede dveřma se potichu celej svlíknu, abych se mohl vplížit rovnou do postele. Vtom slyším: Ukončete nástup a výstup, dveře se zavírají - a celej byt mi ujel do tunelu!"
Alkohol
Jde policajt okolo hospody a tam uvidí takový dva týpky, ajk močej u stromu a zařve...: Zastrčit přestat tak oni zastrčej a když policajt odejde tak ten druhej týpek říká tomu prvnímu, já jsem toho poldu ale přelstil! A ten první řiká: Jakto? A on odpoví: Já jsem zastrčil, ale nepřestal!
Alkohol
Jde opilec po lese a tak nějak vrazí do stromu, tak povídá: "Pardon, nezlobte se." Za chvíli zase bum a zase: "Pardon, já opravdu nechtěl." Když se to stane asi tak po desáté rezignovaně si sedne na bobek a říká si: "No nic, radši počkám, až ten průvod přejde..."
Alkohol
Povídá ožralý ekonom: "Ještě jedno deci investic a je ze mě krize."
Alkohol
"Martino," volá pan Novák při návratu domů, "představ si, dnes jsem potkal mimozemšťana!" "A co říkal?" "Říkal: Aqp! rt@$ee©lex1ba." "No jo... jako každý chlap se ptal na cestu do hospody."
Alkohol
Policejní hlídka zastaví auto. Příslušník přijde k autu, řidič na něj zamrká přes okno a policista povídá: "Pane řidiči, budeme muset provést alkoholový test." Chlap v autě se rozjasní a povídá: "Výborně. A ve které hospodě začneme?"
Alkohol
Jde opilec domů a marně se snaží strčit klíč do pouliční lampy. Zarazí ho policajt a ptá se ho: "Co to vyvádíte?" "Snažím se odemknout dveře od baráku, ale vůbec mi to nejde." Policajt se podívá nahoru a povídá: "Tak si zazvoňte, nahoře se ještě svítí!"
Alkohol
Povídá hospodský: "Když se u nás opijete do němoty z našeho pančovaného rumu, tak vám zaručujeme, že pak budete až do smrti pít Korunní každý den!"
Alkohol
"Poslyš, vole," praví opilec spolustolovníkovi, "ty nemáš problémy se svou manželkou, když se vracíš pozdě domů?" "To ani né, já se s ní pokaždé vsadím, že přijdu včas - a ona má pak radost, že vyhrála."
Alkohol
Povídá jedna kamarádka druhé: "Manžel si ve čtvrtek večer jen tak v pantoflích skočil se džbánem pro pivo. Vrátil se v pátek, postavil džbán na stůl a povídá: Dneska jsou zase všude hrozný fronty..."
Alkohol
Pozdě večer: "Maminko, maminko, tatínek je zase opilý?" "A jaks to, dceruško, poznala?" "Je v koupelně a holí zrcadlo..."
Alkohol
"Tati, proč se země pořád točí?" "Ty lumpe, že jsi pil mou slivovici?"
Alkohol
TOPlist