ODJmMGQ2NW

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Visí to na stěně a pláče. Co je to? . . Ztracený horolezec.   [09.07.20]
Je stará paní a ta má dva papoušky - červeného a zeleného. Jednoho dne jí oba uletí. Na ulici vidí blázna. prosí ho, aby jí je přinesl. Po chvíli se blázen vrátí a nese jen červeného papouška. "Ale mě uletěli dva!" "To nevadí, ten druhej ještě nebyl zralej!"
Blázni
Dobrý ředitel blázince musí přesvědčit své chovance, že blázinec je tam venku...
Blázni
Sedí blázen v parku a škrtá sirkama. Jedna mu chytne, odloží ji na stranu a povídá: "Ta funguje, tu si nechám."
Blázni
Blázen honí doktora se sekerou v ruce. Vyčerpaný doktor zaběhne do slepé uličky a nezbývá mu, než čekat na smrt. Blázen přiběhne k doktorovi a říká: "Tady máš sekeru a teď honíš ty mě!"
Blázni
"Pane doktore, já mám takový zvláštní pocit, že jsem kůň..." Psychiatr napíše recepis, pacient jej převezme a u dveří se otočí a ptá se: "A to jsou nějaké prášky nebo injekce, pane doktore?" "Ne!" povídá doktor. "To je potvrzení, že můžete srát na ulici!"
Blázni
Dva blázni se z dvora blázince dívají na duhu a jeden povídá: "Na reklamu peníze mají, ale aby nás neco naučili, tak to ne..."
Blázni
Dva blázni se na výletě v dešti přikryjí koly, načež se za chvíli ozve: "Na mě leje víc než na tebe!" Druhý si prohlédne kola a hlásí: "No jo, ty vole, vždyť tobě chybí dva dráty!"
Blázni
Sedí dva blázni na lavičce před zdí a mají baterku. Jeden říká: O co, že nevyšplháš po tom světle od baterky. A druhý říká: To víš, že jo a ty mi ji zhasneš!
Blázni
Jdou tři blázni z blázince a jeden slyší: Horké párky, horké párky. Zapamatuje si to a jdou dál. Druhý slyší: Já já já jenom já. Také si to zapamatuje. Třetí slyší: Tam za vodou v rákosí, kde se plavky nenosí. I ten si to zapamatuje. Přijdou k bláznům policisté a ptají se: Kdo zabil tu ženu, pánové? A první říká Já já já jenom já. Policista vyzvídá "A co ste s(z)ní udělali? Horké párky, horké párky, povídá druhý. Policista už zakřičí: A kde ste to udělali? Třetí blázen začne zpívat: Tam za vodou v rákosí, kde se plavky nenosí..
Blázni
Přijde jeden blázen k druhýmu a říká: Co děláš? Druhý blázen na to: Ále, hledám konec toho provázku! Tak ho nehledej, já ho ustříhl!
Blázni
"Honzo, kolik?" "Dvěstě." "A co dvěstě? "A co kolik?"
Blázni
"Víte, já už jsem v tomto ústavu čtyřicet let a vím, že v každé době jsou tu skuteční a neskuteční blázni," sděluje zasloužilý psychiatr novinářům. "A jaký je mezi nimi rozdíl?" vyzvídají novináři. "Podstatný. Zatím co ti neskuteční blázni tu zůstávají bez ohledu na vývoj situace venku, ti skuteční se po určitých politických zvratech stávají politiky."
Blázni
Ve škole pro mentálně postižené se učitelka ptá: "Kolik je 8x2?" Přihlásí se jeden: "Milión." Druhý odpovídá: "Úterý" Třetí praví: "16" Učitelka sa ptá: "Jak jsi na to přišel?" "Milión jsem vydělil úterkem."
Blázni
Dva blázni jdou poslední školní den ráno po ulici a jeden se podiví: "Kdo má asi dneska narozeniny, že mu všichni nesou tolik kytek?"
Blázni
Sedí dva blázni potmě, jeden posvítí baterkou a říká druhému: "Že nevylezeš po tom světle!?" "To víš, ty zhasneš a já spadnu."
Blázni
Je večer, stmívá se a po chodníčku v parku jde jeptiška v hábitu. Najednou vyskočí ze křoví zakuklený zlosyn, kopne ji do břicha, přetáhne přes hlavu, povalí na zem, načež praví "Koukám, že dneska nejsi ve formě, Batmane."
Blázni
TOPlist