NjhkNGUw

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Studentka přijde pozdě do hodiny. A profesor se ptá: "Tak s kýmpak jste zaspala dneska?"   [14.12.19]
U psychiatra: "Odkdy si myslíte, že jste princ?" "Od té doby, co nejsem žába."
Blázni
Stojí dva blázni u studny a dohadují se jak je hluboká. První povídá: "Hodíme tam tuhle kládu a až to žbluňkne tak uvidíme jak je hluboká." Vezmou tedy kládu je dlouhá, těžká a vhodí ji do studny. Za chvíli kolem běží koza a skočí do studny. "No viděls to! Koza skočila do studny!" Kolem běží chlap a ptá se "Neviděli jste tu mojí kozu?" ptá se. "No jednu, ale ta skočila do studny!" povídá blázen. "Aha tak to nebyla moje, ta byla přivázaná ke kládě!"
Blázni
Baví se dva blázni: První: "Kam jdeš?" Druhý: "Ale nikam." První: "Tak běž tudy, to je blíž."
Blázni
Blázen se ptá blázna: "Co děláš s tím nožem?" "Chci se zabít!" "A proč ho myješ?" "Kvůli dezinfekci."
Blázni
Dva blazni jedou v aute a prijedou na krizovatku se semaforem. Druhy blazen se podiva na semafor a rika: Jee, cervena, no to je ale hezka barva. Jee, orandzova, no to je nadhera. Jee a zelena... hmm, uz je zase cervena, to uz jsme videli. Jedem...
Blázni
Je slepej a plešatej. Plešatej říká teď si vytrhnu vlas. Slepej odpovídá: To chci vidět.
Blázni
"Jsem dvojitý král," povídá blázen doktorovi. "Proč dvojitý?" "Mám totiž na hlavě dvoukorunu - a králové nosí jen jednu korunu."
Blázni
Psychiatr provází hosta po blázinci. Tohle je sál pro automobilové blázny. "Ale vždyť tu nikdo není." "Omyl, pane." "Všichni leží pod postelemi a opravují."
Blázni
Blázni mají volno, a tak se rozhodnou, že si půjdou zaplavat. První skočí do bazénu a ozve se dutá rána a strašný řev. Po chvíli vyleze, celý zlámaný a od krve a říká těm dalším: "Hej, neskákejte tam. Vono to zamrzlo...!"
Blázni
Ghujdyt asd m láčšíá ughroklap juizázhhu zýfýž... zdraví blázinec.
Blázni
"Pane doktore, mám problém při komunikaci s lidmi, hrozně rychle se rozčílím." "Hmm, a jak se to projevuje?" "Kurva a co jsem ti teď řek, ty kreténe zkurvenej?!?"
Blázni
Dva blázni se na výletě v dešti přikryjí koly, načež se za chvíli ozve: "Na mě leje víc než na tebe!" Druhý si prohlédne kola a hlásí: "No jo, ty vole, vždyť tobě chybí dva dráty!"
Blázni
"Sestro, máme v čekárně ještě nějakého blázna?" obrací se unavený psychiatr na svou sestřičku. "Je tam ještě jeden, který tvrdí, že ho moc a moc bolí zuby." "Ale já přeci nejsem zubař, ale psychiatr. Co tu ten člověk dělá?" "Když on tvrdí, že ho moc a moc bolí ty zuby, co má schované v kapse svého saka."
Blázni
Blázen svítí baterkou pod postel a druhý se ho ptá: "Co děláš?" "Dívám se, zda jsem zhasnul."
Blázni
Pacient vejde do ordinace psychiatra a povídá:"Doktore, musíte mi pomoci. Jsem schizofrenní.""Nebojte se... my čtyři to určitě zvládneme
Blázni
Jedou blázni autobusem do blázince! Autobus se porouchá - řidič se na to kouká a jeden blázen vyleze z autobusu a říká "já vim co tomu je!", řidič mu odpoví "nic nevíš zalez". Po půl hodině zase blázen vyleze a říká "já vim co tomu je!" řidič mu zase odpoví "nic nevíš zalez". Po další půl hodině vyleze zase blázen a říká "já vim co tomu je!" řidič mu odpoví "tak my to řekni ty chytrolíne!" blázen na něj koukne a říká "JE TO ROZBITÝ!"
Blázni
TOPlist