ZjY2N

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Ptá se otec syna: "Tak už jsi dal své dívce pusu?" "Jo dal," povídá synek. "A co říkala?," ptá se otec. "Já nevím, ona mi zacpala nohama uši."   [10.12.19]
Bezi blondyna a brunetka po pousti a za nima lev. Najednou se brunetka zastavi a hodi lvovi pisek do oci, ten si jen oci promne a zase utikaji dal. Lev zase za nimi a zase se brunetka zastavi a hodi mu pisek do oci, lev si je zase promne a zase bezi dal. Najednou vidi brunetka strom a rychle na nej vyleze. A krici na blondynku: rychle polez! Blondyna si jen zalozi ruce a rekne: ja mu pisek do oci nehazela!
Blondýny
Na ostrově jsou tři blonďatí muži. Chytí zlatou rybku a ta jim slíbí jedno přání pro každého z nich. První muž chce být chytřejší než druzí dva. Změní se v hnědovlasého, postaví si vor a z ostrova odpluje. Druhý blonďák chce být ještě chytřejší než první. Změní se v černovlasého a z ostrova na břeh přeplave. Třetí chce být ještě chytřejší než jeho dva kamarádi a tak se změní v blondýnku a přejde po mostě...
Blondýny
Víte co dělá blondýnka když má položené ucho na kolejnici? Poslouchá metal. A víte co dělá, když má položené ucho na kolejnici a jede za ní vlak? Poslouchá deathmetal.
Blondýny
Přijde blondýnka ke gynekolovi: "Mám takový delikátní problém - hrála jsem si s robertkem a zapadl mi tam tak, že nejde ven!" Doktor si vyhrne rukáv, zašmátrá a říká: "Mám 2 zprávy - špatnou a dobrou. Ta špatná je, že nejde vyndat a ta dobrá je, že jsem vám vyměnil baterky."
Blondýny
Jde blondýnka po ulici, vidí před sebou šlupku od banánu a řekne: "Ó, bože, zase uklouznu..."
Blondýny
Jdou dvě blondýnky tunelem a jedna uvidí zrcátko a zvedneho a říká:"hele tu tvář znám, ale nevim odkud.,, Ta druhá říká:"ukaž mi to vždyť to sem já.,,
Blondýny
"Šlápni na to!" řekl spolujezdec a blondýnka mu dupla na nohu.
Blondýny
Víte co se stane, když se rozeběhnou dvě blondýnky proti sobě? . . Obvykle se rozbije zrcadlo!
Blondýny
Jak posadíte čtyři blondýny na jednu židli? . . Otočíte ji vzhůru nohama.
Blondýny
Blondýnka přijde do prodejny hudebních nástrojů a rozhlíží se. Po chvíli přijde k prodavačce a říká: "Prosila bych tu červenou trubku a tu bílou harmoniku." Prodavačka se na ní podívá a odpoví: "Dobře, ten hasící přístroj ti dám, ale nemysli si, že kvůli tobě odmontuji i radiátor."
Blondýny
Plazí se blondýnka po poušti a vidí před sebou dvě cedule na první je napsáno: oděvi 20 km a na druhé je napsáno: studna 20 metrů. Co si blondý na vybere? První ceduli.
Blondýny
Viete ako zabit blondinku? . . . . . Vyvedte ju na strechu a povedzte jej ze nech skoci na nakupi
Blondýny
Blondýny se naštvou, že se jim lidi smějou, jak jsou hloupí. Uspořádaj proto veřejnou ukázku toho, že to není pravda. Dlouho vybíraj tu nejchytřejší, až nakonec vyberou a sejdou se u podia s porotou na Václaváku, kterej je samozřejmě plnej samejch blondýnek. Porota začne blondýnu zkoušet: "Tak nám řekni, kdo založil Karlovu univerzitu?" Blondýna: "Pan prezident?" Porota: "No tak to nebylo správně...", ale Václavákem to zahučí: "Dejte jí ještě šanci, dejte jí ještě šanci!" Tak druhá otázka: "Tak nám řekni, jak se jmenuje hlavní město naší země?" Blondýna: "Hollywood?" Porota: "NO tak to nebylo dobře...", ale Václavákem to zase zašumí: "Dejte jí ještě šanci, dejte jí ještě šanci!" Tak třetí otázka: "Kolik je jedna plus jedna?" Blondýna: "Dvě?"..."Dejte jí ještě šanci, dejte jí šanci..."
Blondýny
Jde blondýnka po silnici a na zemi před ní leží šlupka od banánu. Blondýnka se nad ni podíví a se strachem v očích řekne: " Jejda to zase uklouznu."
Blondýny
Jak nazvete blondýnku mezi dvěma brunetkami? Mentální blok.
Blondýny
Jak zaměstnáte blondýnku? Napište na dvě strany papíru -Prosím, otoč.-
Blondýny
TOPlist