MTA3YmQ4Z

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
"Co máte v tom kufru?" vyzvídá úředním hlasem celník. "Krmení pro králíky," informuje občan. "Ukažte." Pan Novák tedy s nevolí otevírá zavazadlo..., v něm káva, koňak, čokoláda, drahé doutníky, šunka. "Tak tohle budou žrát králíci?" zvedá obočí státní zaměstnanec. "Když nebudou," rozhoduje Novák, "tak nedostanou nic, potvory rozmlsané!"   [08.07.20]
Víte, jak naučíte kočku štěkat? Polejete jí benzínem, škrtnete zápalkou a ona udělá: WHUF!
Černy humor
Jaký je rozdíl mezi feťákem a narkomanem? Feťák líp hoří...
Černy humor
Přijde nevidomý do obchodu, na vodítku slepeckého psa. Postaví se doprostřed místnosti, popadne psa za ocas a roztočí ho nad hlavou. Prodavač se ho ptá: "Co to děláte?"Jenom se tak trochu rozhlížím, odpoví slepec.
Černy humor
Víte, co zastaví padání vlasů?... Podlaha.
Černy humor
Přišla Tina Turner ke svému doktorovi a povídá: "Já bych potřebovala odoperovat ty vnější pysky na přirození. Já je mám moc velký a jak nosím ty těsný kožený kalhoty, tak je to vidět a lidi si z toho dělají legraci." Doktor souhlasí a Tina si dá podmínku, že se to musí utajit. Když se po operaci probere z narkózy vidí, že je celý pokoj plný květin. Volá doktora a říká, že to mělo být utajený! Doktor ji ujišťuje: "Ale ano, to je všecko jen od jedné osoby - podívejte se" a dá jí lísteček. Na něm je napsáno: "Děkuji za nové uši - Niki Lauda".
Černy humor
Dva lovci jdou lovit medvěda. Najednou se medvěd vynoří, lovci zpanikaří, a utíkají. Jednomu se podaří vylézt na strom, druhého lovce honí medvěd kolem krmelce. Lovec ze stromu křičí: " Utíkej rychleji, už tě dohání! " Druhý lovec odpovídá: " Nic se neboj, mám dvě kolečka náskok! "
Černy humor
Otázka na test v autoškole: Jedete po cestě 60km/h a náhle před vámi přechází školka. Co uděláte? a) Zpomalím tak, aby školka mohla přejít b) Zastavím c) Šlápnu pořádně na plyn a zapnu stěrače
Černy humor
"Mami děti se mi smějou, že jsem zrůdička..." "Ale nejsi Pepíčku, utři si všechna tři očka a běž si zase hrát!"
Černy humor
Jde exkurze po věznici a najednou slyší děsný řev. Hned se ptají průvodce, co se děje. Průvodce odpovídá: "To je jenom poprava na elektrickém křesle, ale nejde nám proud, tak ho dodělávají svíčkama.
Černy humor
Víte, jak se vodí děti bez ručiček a nožiček? Driblingem.
Černy humor
Pán se probudí po operaci a vidí doktora stojícího u jeho lůžka. "Mám pro vás dvě zprávy, jednu dobrou, druhou špatnou, kterou chcete slyšet jako první?", ptá se doktor. "Třeba tu špatnou", odpoví pacient. "Museli jsme vám amputovat obě nohy", říká doktor. "To je hrozné! A co je ta dobrá zpráva?" "Ten pán na vedlejší posteli má zájem koupit vaše pantofle."
Černy humor
Myslivec: Čoveče, říkám ti, ten rogal, to je ale nebezpečnej pták. Hele, celou dávku jsem do něj nastřílel, než toho chlapa pustil...
Černy humor
Co si myslí slepec, když sáhne na struhadlo?... Co to píšou za kraviny!
Černy humor
Do kasáren přijde telegram, že vojínovi Novotkovi zemřel otec. Velitel dostal za úkol mu to šetrně oznámit. Ten si tedy nechal nastoupit vojáky, zavelel pozor a povídá: "Vojáci, kdo z vás má otce, tři kroky vpřed. Novotka! Kam se serete!?"
Černy humor
Prijde fetak do drogerie: "Mate toluen?""Bohuzel nemame...""Tak to jste u me hovno lahudky!"
Černy humor
Sedí Monique na lavičce a jí meloun. Jde okolo velkej drsňák a říká: "Ty vole Monique, dej ty nohy k sobě, to je fakt příšernej pohled. Monique: "To nemůžu, mouchy by mě pak sedaly na meloun!"
Černy humor
TOPlist