NmViZTJmMz

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Studentka přijde pozdě do hodiny. A profesor se ptá: "Tak s kýmpak jste zaspala dneska?"   [14.12.19]
"Kapitáne, co se stane, když narazíme na plovoucí ledovec?" "Co by... ledovec popluje dál, jakoby se nic nestalo."
Cestování
Dve ženy se baví o právě strávené dovolené: "Tak co, jak jsi se měla u moře?" "Ale ani se neptej. Měla jsem s sebou úplně zbytečné věci." "A co například?" "Manžela a děti."
Cestování
Zpocený řidič dotlačí trabant na čerpací stanici a chce 2 litry benzínu. Pracovník se ptá: "Na nastartování?" "Ne, na podpálení!"
Cestování
Ze života: Děda přijde v Mikulově k taxikáři a ptá se: "Kolik to stojí do Lanžhota?" Taxikář: "Čtyři stovky." Děda nastoupí a říká: "Dobrý, tak jedem." V Lanžhotě u kostela vystoupí a dává taxikáři 200 korun. Taxikář: "Dědo, vždyť jsem vám říkal, že to stojí 400." Děda mu na to odpoví: "Šak aj ty sas vezl."
Cestování
Profesor Albert Einstein jednou cestoval rychlíkem do New Yorku a když dostal hlad, zašel do jídelního vozu. Číšník mu podal jídelní lístek, načež si profesor uvědomil, že si zapomněl brýle v kupé. Chvilku si marně namáhal zrak a pak lístek vrátil číšníkovi: "Přečtěte mi to, prosím." Číšník se jen zazubil: "Promiňte, pane, ale já jsem taky negramotnej."
Cestování
K embéčku stojícímu na Broadwayi přijde Američan, obhlíží si zvědavě vůz a prohodí: "Pěkné, skutečně pěkné." Pak se otočí k majiteli vozu a ptá se ho: "To jste si postavil sám, nebo vám někdo pomáhal?"
Cestování
Nový Trabant má Air Bag. Když vidíte, že asi dojde k nehodě, začněte opravdu rychle pumpovat.
Cestování
Jakej je rozdíl mezi Trabantem a Ladou? U lady můžete zavřít dveře.
Cestování
Jack nastoupil na palubu zaoceánské lodi. Po dvou dnech plavby přišla bouře a Jackovi se udělalo šíleně nevolno. Kolem poledne přišel steward s obědem, podíval se na něho a povídá: "Pane, chcete ten oběd nebo ho mám hodit rovnou přes palubu?"
Cestování
"Jak daleko je nádraží?" "Dva kilometry." "To jsi tvrdil už před třemi hodinami!" "Nikdy neměním svůj názor."
Cestování
Revizor přistoupil k cestujícímu: "Prosím jízdenku." "Já je neprodávám."
Cestování
Jak nazvete Ladu na vysokém kopci? Zázrak.
Cestování
Pán jde se slonem do vlaku a průvodčí mu říká: "Sloni do vlaku nesmí!" Pán se slonem tedy odejde, namaže krajíc chleba máslem a nalepí ho slonovi na jedno ucho. Namaže si druhý krajíc a nalepí ho slonovi na druhé ucho. Potom jde pán se slonem znovu do vlaku a průvodčí mu říká: "Už jsem vám jednou říkal, že sloni do vlaku nesmí!" Pán mu na to odpoví: "Vám může být úplně jedno, co si dávám mezi chleba na svačinu!"
Cestování
Člověk se plazí pouští z posledních sil a najednou vidí studnu. Zařve: "Vooodaaa!". Ze studny se ozve" "Kdeee?"
Cestování
Jeden opuštěný chudák trupík leží u silnice a ze všech sil usilovně stopuje. Když mu konečně zastaví auto, trupík se slušně otáže: "Pane, mohl byste mě svézt?" "Samozřejmě." "A mohl byste mě naložit?" "Nemohl, já jsem taky trupík."
Cestování
Letadlo se chystá ke startu. Na poslední chvíli nastoupí muž se psem a posadí se s ním na dvě volná místa vedle cestujícího u okénka, pes zaujme prostřední sedadlo. Cestující se tázavě podívá na muže se psem. Ten vysvětlí, že jsou zde služebně, zaměstnává je letecká společnost. "Rexe si nevšímejte, to je náš nejlepší čmuchací pes. Jakmile odstartujeme, uvidíte ho při práci." Letadlo se zvedne a psovod řekne cestujícímu: "Teď se dívejte. Rexi, hledej!" Pes seskočí, projde uličkou a sedne si před jednu ženu. Po několika vteřinách se vrátí a položí packu psovodovi na rameno. Ten se obrátí k sousedovi a řekne: "Má u sebe marihuanu. Poznamenám si číslo sedadla a na nejbližším letišti si pro ni přijde policie." "Skvělá práce!" odpoví cestující. Psovod pošle psa znovu na obchůzku. Ten čenichá, posadí se u jednoho cestujícího, vratí se, a položí psovodovi na ramena obě tlapy. "Tak tenhle má kokain. Poznamenal jsem si sedadlo." "Ten pes se mi líbí!" Psovod vyšle psa do třetice. Ten prochází tam a zpátky, nakonec se u jednoho cestujícího posadí, vrátí se, vyskočí na sedadlo, roztřese se a všechno kolem podělá. "Co má tohle znamenat?!" zeptá se cestující znechuceně. Psovod zašeptá: "Našel bombu."
Cestování
TOPlist