NWU5MW

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Studentka přijde pozdě do hodiny. A profesor se ptá: "Tak s kýmpak jste zaspala dneska?"   [14.12.19]
Jednoho dne se v CR premnozi holubi a svymi bobky pokryji vsechny stavby a pametihodnosti v cele zemi. Turisti houfne odjizdeji a tak se Havel rozhodne vyhlasit soutez - kdo si s holuby poradi dostane milion Hlasi se spousta lidi, ale nic nezabira. Kdyz uz dojde veskera nadeje pririti se chlapek a rika, ze to svede. Havel a cely parlament se proto sejde jednoho dne na Letne a pozoruji. Onen chlapek otevre kufrik a z nej vyleti ruzovy holub a upaluje na zapad. Najednou vsichni ostatni holubi se zvednou taky a leti za tim ruzovym. Vsichni zasnou, akorat Sladek je pohotovy: A co takhle ruzovy cikan?
Cikáni
Jede slepej a beznohej cikán na motorce. Porouchá se a beznohej řekne: Já bych do toho kop. A slepej řekne: Do ničeho nekopej já se na to mrknu!
Cikáni
Cikan si zavola kurvu za 5000 aby mu ho vykourila. Kurva prijde do jeho bytu a v tom citi hrozny smrad. Uz by odesla, ale 5000 je 5000. Rika si: "Za chvilku to mam za sebou." Kdyz uz mu ho kouri, cikan se uprdne. Kurva mu rika: "Mate recht, konecne se tu vyvetralo."
Cikáni
Jede po dalnici chlapek v nejnovejsim modelu sportovniho Porsche a predjizdi vse, co se da. Na tachometru rucicka vyskoci na 270 km/h a les se sleje v jednu souvislou stenu. Najednou se v zadu objevi mala silueta jineho vozu a rychle se blizi. Porsche prida na 320 km/h ale nic nepomaha. Chvili na to se kolem proriti Trabant a zmizi za horizontem. Ridic Porsche neveri vlastnim ocim - predjel ho obycejny Trabant. Po nekolika kilometrech Porsche dojede Trabanta, ktery mezi tim zastavil a ridic si venku klidne pokuruje. Ten z Porsche zastavi take a povida: Pro Boha! Jak je to mozne? Nechces si auta vymenit? Trabantak chili vaha ale nakonec souhlasi. Kdyz oba odjizdi trabant man jeste zakrici: Pamatuj! Po 50 km musis doplnit vodu! Trabant se vzapeti rozjede na neuveritelnych 400 km/h a zda se, ze se nad dalnici vznasi. Po 50 kilometrech najednou sam od sebe zacne zpomalovat az uple zastavi. Ridic popadne kybl s vodou a bezi otevrit kapotu. Nadzvedne viko... 50 cikanu zoufale: Vodu...!
Cikáni
Jde cikán s cikánkou kolem masny. Cikánka povídá: Cigan, kup mi maso. Už týden jsem neměla maso v puse. Cikán odsekne: A moje péro je zelenina?!
Cikáni
Aký je rozdiel medzi prejdeným cigánom a prejdeným ježkom? Pred ježkom je vidno BRZDNÚ DRÁHU!
Cikáni
Cikán, kaj robíš? V kancelárií. Ó ty se máš. A čo tam robíš? Betónujem
Cikáni
Víte jak se říká cikánovi, když je oblečen v saku a kravatě? Obžalovaný vstaňte!
Cikáni
Prijede chlap z vojny do Prahy a shani nakou kurvu, ma ale u sebe jen 100,- Kc. Tak obchazi vsechny Night cluby a sex servisy, jenze vsude se mu jen vysmejou. Tak potka na Vaclavaku takovou hnusnou cikanku a ze prej mu teda da i za tu stovku. Tak spolu zajdou do podchodu, on ji tam vojede, zaplati a najednou ho zacnou svrbet koule. Tak na ni zacne rvat: "Ty kurvo, proc jsi mi nerekla ze mas filcky!?" A ona mu odpovi: "Ne ty vole, co bys chtel za kilo, krevety?"
Cikáni
Potkají se dvě cikánky. Kam jdeš, ptá se jedna druhé. Ále, byla jsem na gyndě. Druhá: Jó, a co? První: Nic, chtěl vidět poštěváka. Druhá: A píču vidět nechtěl? První: Né, na tebe se neptal.
Cikáni
Cikan se mota po stavbě dřevěného mostu a jak kdyby něco hledal. Dojde k němu nadřízenej a ptá se co to jako ma byt. Cikan řika: ale delam delám, enom potřebuju najít dřevjenej hranolek dvacet na dvacet. Tak hledají voba a uvidí je mistr stavby. Donde za nima a riká: jako hosi co je? - oni mu reknou ze potrebujou najit hranolek 20 na 20. nic teda, hledajou všeci 3. Dojede majitel stavebni firmy uvidi to a rika - tak kurva hosi co je? Oni mu reknou ze musi najit hranolek 20 na 20. notak hledajou vsichni a po pul hodině se cikan zastavi a rika: Nic chlapi serem na to, já si sednu třeba na kulatinu.
Cikáni
Hospodě se vysílá hokejový zápás ČR: USA. Přijde tam cikán a ptá se: "Jak hrajou naši?" hostinský mu odpoví: "Ale vaši dneska vůbec nehrajou!"
Cikáni
Přijde kanadskej myslivec do kanadský hospody a povídá: "Tak pánové, mám dvě zprávy, jednu dobrou a jednu špatnou. Jakou chcete dřív?" "Tu špatnou" řekl muľ u baru. "Přemnoľili se nám tu v lese cikáni" "A ta dobrá?" "Chutnají jako bizoni."
Cikáni
- Dežo, řekni větu na ananas! - "Tata odjel do Doveru a na nas se vysral!"
Cikáni
Jedna cikánka druhé: "Moj Dežo má milenku?!?!" "A jak jsi to poznala?" "Za poslední čtvrt rok si umyl nohy už dvakrát..."
Cikáni
Dezo krade kabel Dezo krade nove polozeny kabel. A aby se k nemu dostal, musel za noc vykopat diru dva metry hlubokou a sto metru dlouhou. Ale mel smulu. Kdyz ten kabel rano tahal z diry chytla ho policie. A policista koukne na tu diru a povida - Dezo dezo, takovou krasnou diru jsi za noc vykopal a ty krades. Proc se nezivis kopanim kanalu? Dezo zbledne a zarve: Daj boh to nie, to bysom musel pracovat...
Cikáni
TOPlist