NjBkYjYxNG

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Visí to na stěně a pláče. Co je to? . . Ztracený horolezec.   [09.07.20]
Víte, jak se hraje hra na vodní mlýnek? To si jeden lehne na zem a druhý mu čůrá na lopatky.
Děti
Sedí děti na nočníku. Jedno povídá: "Kam půjdeme?" Druhé povídá: "Do lesa půjdeme..." A třetí na to: "Do prdele půjdeme, když chodit neumíme..."
Děti
"Pavle, proč letí ptáci do teplých krajin?" "Prosím, pěšky by jim cesta trvala dlouho!"
Děti
"Mami, co je to Primeros" ptá se desetiletý chlapec. "Víš Pepíčku, to je pánská ochrana pro dospělého muže." "Aha, ale proč to má ségra v kabelce?"
Děti
Přijde holčička za maminkou do koupelny a ptá se jí: "Maminko kdy budu mít mezi nohama to, co máš ty?" A maminka říká: "Až budeš velká." Holčička odejde a příjde za tatínkem do ložnice a ptá se ho: "Tatínku a kdy budu mít mezi nohama to, co tam máš ty?" A tatínek odpoví: "Až odejde maminka!"
Děti
Přijde holčička k holiči a v puse má žvýkačku. Žvýkačka ji spadne na zem mezi ty vlasy, ona ji sebere a žvýká dál. Holičovi to je divné a ptá se: "Ty holčičko, nemáš ji chlupatou?" Ona: "Prosim vás, v pěti letech?!"
Děti
"Je blbost dědičná?" "Že se nestydíš, takhle mluvit o rodičích."
Děti
Pepíček jde s tatínkem na procházku a Pepíček se ptá: "Tatínku, co je támhleto?" "To je švestka modrá, Pepíčku." Pepíček se zamyslí a povídá: "Tatínku, a proč je ta švestka červená, když je modrá?" Tatínek odpoví: "Protože je ještě zelená!"
Děti
Nadává ženská na dceru: "To je dneska mládež, v šestnácti se tahá každej večer s někým jiným po diskotékách a že má její máma dneska třicátý narozeniny, na to si ani nevzpomene..."
Děti
Ptá se Pepíček maminky, jak se narodil a ona mu povídá, že má dole dvě dirky a že jednou z nich vylez. "Už víš, Pepíčku?" "Jo a maminko, kdybych vylez tou druhou, tak bych se jmenoval Peprdel?"
Děti
Co naděláš, dětma nezatopíš - velký nehoří a malý propadnou roštem.
Děti
Povídá maminka své čtyřleté dcerušce na sochařské výstavě před torzem: "Tady vidíš, Maruško, takhle vypadá slečna, která si, když byla malá holčička, pořád kousala nehty jako ty..."
Děti
Učitel: "Mluvili jsme o některých nových vynálezech. teď půjdeme trošku dál, Johny, jmenuj něco co neexistovalo před pětadvaceti lety!" Johny: "Já!"
Děti
Maminka dává Honzíkovi 100 Korun. Honzík ale zapoměl poděkovat. Maminka mu povídá: "A co si zapoměl říct?" Honzík stále neví. Tak mu maminka poradí: "Co řeknu tátovi, když mi dá penízky?" Honzík na to: "Proč mi dávaš tak málo?"
Děti
"Mami, víš kolik pasty je v zubní pastě?" "Nevím." "Já to vím: od gauče až k televizi."
Děti
Farář se ptá na hodině náboženství dětí: "Kdo chce jít do nebe?" Hlásí se všichni kromě Pepíčka. "Proč ty do nebe nechceš?" "Protože maminka říkala, že mám jít ze školy rovnou domů!"
Děti
TOPlist