NjE4Yj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Jano pride k susedovi a hovori: - Jozo, pozicaj mi 10 vedier vody. - Naco ti budu, ved mas studnu? - Ale vies, padla mi do nej svokra a este jej z vody hlava trci...   [06.07.20]
Do lékárny vstoupí ustaraný muž a říká paní magistře: "Prosím vás, mohla byste mi něco dát na... víte... já bych to... noooo... totiž já trpím soustavnou erekcí..." "Tak to vám mohu dát byt, stravu a pět tisíc měsíčně."
Doktoři
Prijde pan k doktorovi a stezuje si. Pane doktore ja ho mam strasne malyho, co s tim mam delat? A doktor rika tady mate prasky a prijdte za tyden. Pan prijde za tyden a rika, pane doktore, ty prasky nepomahaj a tak mu doktor da kapky a rika: prijdte zase za dva tydny. Pan prijde za dva tydny a rika: Pane doktore podivejte, ooooo laso laso laso.
Doktoři
Žena přijde ke gynekologovi. Na jeho dotaz s čím přichází, mu odpovídá: "Víte, pane doktore, já se opalovala jen tak a vlítla mi tam včela". "Mohu použít dva způsoby: přírodní a umělý", říká doktor. "A co je to ten přírodní?" "Natáhnu si kondom, potřu žalud medem, zasunu, včelka se chytne na med a já ji vytáhnu. Paní souhlasí a když doktor zasune, začne jezdit jako fretka. "Ale, pane doktore, to jsme si nedomluvili!" "Změnil jsem rozhodnutí! Ja tu bestii utluču!"
Doktoři
Doktor: "Depresí se zbavíte, když se ponoříte do práce. Co vlastně děláte?" Pacient: "Míchám beton."
Doktoři
Přijde stará paní k doktorovi a říká: "Pane doktore, mám velký problém. Trápí mne větry, ale co je horší, nejsou slyšet a nemají žádný zápach. Třeba teď, co jsem tady, jsem si prdla už nejmíň desetkrát. Poraďte, co mám dělat?" Doktor jí napíše recept: "Berte tyhle pilulky třikrát denně a přijďte za týden na kontrolu." Babka dorazí o týden později a vypadá naštvaně: "Pane doktore, nejenže prdím stejně jako před týdnem, ale navíc po těch pilulkách to teď úplně hrozně smrdí! Co mi k tomu řeknete?" "Uklidněte se, paní. Teď, když jsme vám srovnali čich, napíšu vám ještě něco na sluch."
Doktoři
Mladá žena potřebuje nutně ošetřit a zrovna je Silvestr a ona se nemůže dobouchat na první pomoc... Tak to zkousí znovu. zase nic... Tak vyběhne ven a vidí, že se v ordinaci svítí. Tak zase beží dovnitř a zase buší a křičí. Za několik minut vyleze doktor a povídá: "Omlouvám se, paní, ale sestře se udělalo nevolno a musel jsem ji dávat Hoffmanovy kapky..." "Jo, to vidím," povídá žena... "Ještě vám kouká Hoffman!"
Doktoři
"V koleně máte vodu, v moči písek, ve žluči kameny..." "Ještě mi řekněte, že mám v pytli cement, a začnu stavět."
Doktoři
Přijde chuligán za chuligánem do nemocnice. Chuligán 1 leží v posteli, kapačky v ruce, kyslík na čumáku a ten druhej mu povídá: "Čau vole ty teda vole vypadáš po tý bouračce." Chuligán 1 začne mávat rukama, tak mu ten druhej podá papír a tužku. On něco napíše, zaklepe nohama a umře. Chuligán 2 volá doktora a říká: "Vole doktore von něco napsal, zaklepal nohama a umřel." Doktor vezme ten papír a tam je napsáno: "Vole, stojíš mi vole na hadicích."
Doktoři
Víte, jak řeší v Rusku za krutých mrazů nedostatek paliva v nemocnicích? . . Seberou přikrývky všem pacientům, kteří mají horečku.
Doktoři
Přijde paní k psychiatrovi a povídá: "Představte si, pane doktore, že když před někým řeknu ABRAKADABRA, tak zmizí... Sakra, doktore, kde jste?"
Doktoři
"Sestro, zeptejte se raněného, jak se jmenuje, abychom mohli podat zprávu rodičům!" "Pane doktore, on říkal, že jeho rodiče dobře vědí, jak se jmenuje."
Doktoři
Novy najemnik v dome. Na konci chodby jsou otevrene dvere, tak do nich nahledne a vidi zenu, jak se drzi za prsa a skace ze stolu na zem. Vedle stolu sedi chlap na nocniku a drzi destnik. Novy najemnik jde k vytahu a potka domovnika a pta se ho: "... ty lidi tam vzadu, nemam zavolat doktora?" A domovnik na to: "To jsou hluchonemi. Ona mu rika at skoci pro mleko a on rika, ze tam prsi a ze se na to muze vysrat."
Doktoři
Vyhrožuje lékař pacientovi: "Vy jste strašný pacient! Neužíváte léky, které jsem vám předepsal, nedržíte předepsanou dietu, pijete, kouříte... a ke všemu se ještě cítíte lépe než minule!"
Doktoři
"Pane, doktore, nemohu močit..." "A kolik vám je?" "Osmdesát." "No tak to je normální, vy už jste se v životě namočil dost."
Doktoři
Povídá pacient pacientovi: "Tak jsem byl na středisku, že mě bolí zub. Objednali mě za měsíc, potom se v něm povrtali, objednali opět za měsíc a nakonec mi řekli, že ten zub musí ven, že kaz je už moc velký. Vytrhli mi ho a doktor mě poučil, abych příště přišel dřív, hned jak zub začne bolet!"
Doktoři
Jde chlap k sexuologovi a manželka mu ríká: "Dej bacha, jmenuje se Dr. Míča, at to nespleteš!" Chlap přijde do nemocnice a sestra se ho ptá: "Hledáte někoho?" A chlap znejistí: "Ehm, hledám doktora Mundu..."
Doktoři
TOPlist