NGFhOTdj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Visí to na stěně a pláče. Co je to? . . Ztracený horolezec.   [09.07.20]
V Koreji. "Ty vcera jsem si paradne uzil, nadherna vietnamska kocka, ty, stehna, prsicka, no postavicka jako cumel", rika jeden vojak druhemu. "No a co jinak, jaka byla povahove, pokecal jsi s ni?" pta se druhy. "A co ja vim jaka byla, nemela hlavu "
Drastické
Malý Voloďa se ptá tatínka: "Tatínku, kde si všude byl, když si zamlada tolik cestoval?" "No třeba v Afghanistanu" odpoví otec a Voloďa smutně sklopí hlavičku. "A tatínku, kde si byl ještě?" zvída pořád chlapec. "No ještě jsem byl taky v Černobylu" chlubí se taťka a Voloďa smutně sklopí druhou hlavičku.
Drastické
Povida blecha, ktera bydli v prdeli druhe, ktera zije ve vagine: Ty, poslys, mě uz nebavi zivot. Porad ziju jenom ve smradu. Druha na to: To nic neni. Nejenom ze ja taky ziju ve smradu, ale kazdy vecer, kdyz chci jit spat, me nekdo vlitne do bytu, honi me z rohu do rohu a nakonec me flusne mezi voci.
Drastické
Idú nalomocné deti do školy a jeden hovorý tomu druhému. Som zvedavý čo nám dnes odpadne.
Drastické
Vite cim se prykryvaji deti v Sarajevu?! BULDOZEREM!
Drastické
Dolu riekou plava horeznacky 30 mrtvych ciganov. Co je to?
Drastické
Hromada mrtvejch cikánu na 4 písmena...... málo.
Drastické
Otazka pre radio Jerevan: "Dvorim istej dame, ona ma vsak stale odmieta. Mam ju pomilovat alebo zastrelit?" Odpoved: "Najprv zastrelit."
Drastické
Dva bývali spolužáci z medicíny se po letech setkali. Jeden je gynekolog a má BMW a druhý, který je odborník na oči, má škodovku. Gynekolog se ptá: "Cože tak skromně?" "To víš, copak si někdo dá vyškrábnout oko."
Drastické
Je to červený a leze to ženský po noze? Potrat chce domu!
Drastické
Aký je rozdiel medzi nekrofilným pedofilom a alkoholikom? Žiaden Obaja majú radi dobre vychladnuté dvanástky
Drastické
Potkají se dvě cikány a ta jedna se ptá druhé:"Né, kam jdeš? A ona na to:"Né, k doktorovi s filckama. "Né, to já mám filcky už šest let a ještě nebyly nemocné.
Drastické
Potka hrbaty plesateho A plesatej vola -Hej, ty coto maz na zadech? -Vysilacku ty pico jedna strapata
Drastické
Rozprávajú sa dvaja pedofíli. Jeden vraví druhému: - Máš nejakú babu, človeče? - Mám. - A kožko má rokov? - Päť. Ale vyzerá na tri.
Drastické
Potkají se dva hrobníci a ten první povídá: "Představ si, včera jsem si vykopal ženskou a ta měla prsa jak melouny." Druhý mávne rukou a povídá: "To nic není. To já si včera vykopal ženskou a ta měla klitoris jako citrón." "Tak velký?" "Ne, tak kyselý."
Drastické
"Pani, to dieta, co lezi na lade, je vase?" "Ano, a co ma byt?" "Tak si ho zdvihnite, ved nachladne." "Nebojte sa, lezi tam uz dva dni a este ani nezakaslalo!"
Drastické
TOPlist