ZWRkYzdlMG

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Studentka přijde pozdě do hodiny. A profesor se ptá: "Tak s kýmpak jste zaspala dneska?"   [14.12.19]
Dolu riekou plava horeznacky 30 mrtvych ciganov. Co je to?
Drastické
Jaký je rozdíl mezi pivařem a nekrofilním pedofilem? Žádný, oba dva mají nejradši vychlazenou dvanáctku.
Drastické
To jste slyseli, ze byla Diana v radiu?... No, a taky v popelni ku, na palubni desce a na sedackach!
Drastické
Bavia sa dve hlisty v hrubom creve. Hej,... pocula som, ze v konecniku je dnes diskoteka. Ano... idem sa tam pozriet, dufam, ze to stvrtym prdom stihnem
Drastické
Hadaju sa traja kovboji v krcme, ktory z nich ma sikovnejsieho syna. - Prvý hovorí: "Moj syn, ked mal 10 rokov, trafil z desiatich krokov muchu na stene!" - "Pcha! To je nic" - vravi druhy - "Moj syn, ked mal osem rokov, vystrelil komarovi gule za letu!" - Treti kovboj na to odpovie: "Vcera vecer som nacapal mojho sestrocneho syna, ako spicluje cez okno svoju sestru pri vyzliekani a honi si pero. Ked som nanho zreval, otocil sa a vysplechol mi to rovno do oka, a povedal: Otec, co som ti bol dlzny, to som ti vrátil!"
Drastické
Víte, jak se řekne španělsky potrat? Adios embrios.
Drastické
V restaruracii: Preco sa tento gulas vola turecky? Lebo pes sa volal Ali.
Drastické
Idú dve malomocné deti ráno do školy a prvé vraví druhému: Hmmm, to som zvedavý, čo nám dneska odpadne...
Drastické
Moj dedko sa kazdy den kupal vo vane so studenou vodou. Vravim mu: "Dedko vylez z vane, prechladnes a zomries". Dedko vyliezol z vane, prechladol a zomrel.
Drastické
-Hej Jano preco si v ciernom? -Ale babicka nam zomrela. -Vsak som ju este vcera videl. -Hej to sme ju musely drzat na okne-postarka niesla dochodok.
Drastické
Víte co byste měli udělat, když chytne epileptika ve vaně záchvat? Rychle přihoďte do vany špinavé prádlo a mýdlo s jelenem... Váš "Doktor L`bo"
Drastické
Viete co povadal A. Dubcek ako posledne? Rychlejsie, rychlejsie.. Alebo viete kedy mal Vlado Meciar na sebe naposledy monterky?. Ked robil Dubcekovi brzdy na aute.
Drastické
Dvaja Bulhari opekaju Rumuna na razni a ten co ho opeka ho toci velmi rychlo. Druhy mu hovori: - Netoc ho tak rychlo, lebo sa neurobi taka chrumkava korka. - Ale ked som ho tocil pomalsie, kradol nam zemiaky z pahreby.
Drastické
Maminka ja uz nechcem braceka. Mlc a zer co ti davam!
Drastické
Přijde mladík do baru a přistoupí k jednomu muži: "O vás se říká, že prý jste drsný chlap." "Jo, a co má bejt," odpoví drsným hlasem muž. "Porad'te mi, chtěl bych také být drsným chlapem..." "Chceš být drsnej chlap, mladej? A čím si utíráš zadek?" "No, normálně, toaletním papírem," pokrčí rameny mladík. "Hmmm, tak to nejseš drsnej chlap." Druhý den mladík opět přijde. "Tak co, čím si utíráš zadek mladej?" "Novinama..." "Tak to nejsi drsný chlap." Další den: "Čím si utíráš zadek?" "Smirkovým papírem..." "Tak to nejsi drsný chlap." Další den už přijde mladík celý od krve. "Už jsem drsný chlap?" "A čím si utíráš zadek?" "Ostnatým drátem..." "Hmmm... tak to nejsi drsný chlap." "Tak mi řekněte," ptá se mladík nešt'astně, "čím si utírá zadek drsný chlap." "Drsný chlap si, mladej, zadek neutírá vůbec..."
Drastické
Mladý dělník si zavdá několik piv a několik rumů po směně v chemičce v místní nádražní restauraci a pomalu vychází z budovy nádraží směrem k domovu, když v tu chvíli potká objekt, jež právě potkat chtěl. Je jí ona žena, která ještě před malou chvílí spořádala v restauraci sedm piv a gulášovku, a teď se na něj příjemně usmívá. Po několika nesrozu- mitelných větách si ji odvádí do své garsoniéry, kde si spolu bouřli- vě užívají. Poté se ona žena sebere a odchází do svého útulku. Ráno se muž probudí, rozhlíží se kolem sebe, všude na peřinách a pro- stěradlech krev, na rukou má krev. "Kriste Pane, já jí snad zabil" a pomalu se otáčí směrem ke stěně, na které visí zrcadlo a s hrůzou zavyje: "Ježíši, já jsem jí i sežral."
Drastické
TOPlist