MTZjZWZ

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy






Vtip pro dnešní den:
Visí to na stěně a pláče. Co je to? . . Ztracený horolezec.   [09.07.20]
Dávají se děti do mixeru napřed nohama nebo hlavou? . . Přeci nohama, aby bylo vidět, jak se při tom tváří.
Drsné
Jaký je nejalcinější prostředek na barvení nehtů? . . . Kladivo.
Drsné
Sedí chlapík na baru a všimne si, že naproti němu na polici stojí sklenice od okurek plná stokorun. "To je taková soutěž. Dáte stovku a když splníte tři úkoly, je sklenice vaše," vysvětluje barman. Ale co - zkusím to, pomyslí si podnapilý chlap a dá barmanovi stovku. "No tak zaprvé musíte vypít půl litru tequily na ex. Zadruhé máme na dvorku vzteklýho pitbulla s bolavým zubem - ten mu musíte vytrhnout a třetí ukol spočívá vtom, že nad námi bydlí osmdesátiletá bába, která ještě nikdy neměla chlapa a s tou se musíte vyspat. Upozorňuji vás, že se ještě nikdo nedostal dál než k prvnímu úkolu, takže hodně štěstí." Chlap bez mrknutí oka vypije tequilu a vožralej se vypotácí ven na dvorek. Odtud se chvíli ozývají zvuky zběsilého zápasu a potom strašné vytí. Po nějaké době do baru vpadne náš chlapík uválený, otrhaný, vítezně se rozhlédne po přítomných a zahlásí: "Tak a kde je ta bába s tím bolavým zubem..."
Drsné
Víte, co má hypochondr napsáno na náhrobním kameni? . . Já jsem vám to říkal.
Drsné
"Babičko, mohu se ještě chvíli houpat na dědečkovi?" "Ne, radši ho už odřízni."
Drsné
Po velké nehodě se řidič v šoku snaží posbírat trosky svého auta. Po chvíli to vzdá, sedne si a říká: "Sakra, čím to, že mi pořád přebývá jeden volant, čtyři kola a nějaká ženská?"
Drsné
V knihovně: "Dobrý den, kde najdu knihy o sebevraždách?" "Tam v rohu." "Děkuji. Ale tam je prázdný regál." "No vidíte. Lidi si je půjčují a nevrací."
Drsné
Na lavičce v parku: "Slečno, to jste tak krásně štíhlá po mamince?" "Ne, po tuberkulóze..."
Drsné
Jakmile jsme rozdělali v krbu oheň, manžel rozdal rodině a hostům opékací tyče a buřty. Hned na to se ulicí přiřítili požárníci a zastavili o dva domy vedle. Všech deset nás vyběhlo ven, kde jsme potkali majitele hořícího domu, jak na nás znechuceně zírají. Pak jsme si uvědomili, že všichni pořád držíme ty opékací tyče s buřty...
Drsné
Jsou takhle Němec, Američan, Indián a hloupý Honza na útesu a sází se, kdo skočí. První jde Němec a říká: "Nein, nein!" Druhý jde Američan a říká: "No, no!" Třetí jde Indián a říká: "Vata, vata!" (v překladu "Ne, ne!") Poslední jde hloupý Honza, rozeběhne se a skočí. Po chvíli vyleze celý zkrvavený a nadává: "Žádná vata, ale beton..."
Drsné
Synku, víš že maminka je z Černobylu?" Synek smutně pokýval hlavou. "A že je tatínek z hirosimy?" Synek smutně pokýval druhou hlavou.
Drsné
"Ty, Franto, slyšel jsem, že prý jedna žena z pěti je doma týraná..." "To je hloupost. Měl sem tři a mlátil sem je všechny bez výjimky..."
Drsné
Přijde chlap v noci na hřbitov a vidí duchy: První duch: "Já sem duch Stalina". Druhý duch: "Já sem duch Lenina". Třetí duch: "Já sem duch Hitlera". A chlap jen řekne: "A já sem du. chcát."
Drsné
REDBULL Vám dává křídla, PITBULL Vám bere ruce...
Drsné
"Hele, proč ten tvůj pes na mě tak kouká?" "Takhle kouká vždy když někdo jí z jeho misky."
Drsné
Víte proč byly v koncentrácích okousané stěny? . . Protože dozorci promítali vězňům na stěnu chleba.
Drsné
TOPlist