OWQ0ODkxYW

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Studentka přijde pozdě do hodiny. A profesor se ptá: "Tak s kýmpak jste zaspala dneska?"   [14.12.19]
Víte, co je to kostra za skříní? . . Absolutní vítěz soutěže na schovávanou.
Drsné
Otec jede s dcerami v autě a stane se obrovská autonehoda. Jsou převezeni do nemocnice. Když se otec probere z komatu tak se ptá po svých dcerách. Otec: "Co se stalo s mými dcerami? Co je s tou nejstarší?" Doktor: "No, museli jsme ji amputovat nohu." Otec: "To snad není možné. Vždyť to byla špičková atletka. Teď měla jet na olympiádu. A co je s tou prostřední?" Doktor: "Ta přišla o ruku." Otec: "To snad neni pravda. Je to klavírní virtuózka. Co si teď počnem? A ta nejmladší?" Doktor: "Měla poranění hlavy, tak jsme ji museli odebrat část mozku." Otec: "Já se z toho zblázním. Vždyť to byl matematický génius. Jezdila po soutěžích. Co já budu dělat? Já se z toho zblázním." A doktor nato: "Ba ne, já jsem si dělal srandu, ony jsou mrtvé."
Drsné
Chlápek v nóbl restauraci potřebuje na toaletu, ale na pánech je obsazeno. Už to nemůže vydržet, tak nakoukne na dámy, tam nikdo, tak hups tam. Krásné toalety a jak tak sedí, vidí tři knoflíky. Říká si: "To na pánech nemáme, co to asi je? Na prvním TV - že by televize?" Obrazovku nevidí - no nevadí, zkusím to. Zmáčkne knoflík a teplá voda mu omyje přirození. Hmmm, skvělé, to musíme na pánech taky prosadit. Na dalším knoflíku je HV - že by horká voda? Tak to vyzkouší a osuší ho horký vzduch. To si taky strašně pochvaluje. No a na posledním knoflíku je AOT. Co by to mohlo být? "Tak to vyzkouším taky" - zmáčkne knoflík a najednou se mu zatmí před očima a vzbudí se až na jednotce intenzivní péče, kde mu orosené čelo utírá sestřička a ptá se ho: "Pane, co jste, prosím vás, dělal?" "No já nevím, byl jsem na záchodě - dámském, byly tam tři knoflíky, tak jsem je zkoušel." "A vy jste zmáčkl i ten poslední?" ptá se zděšeně sestřička. "No, asi ano, už si nic nepamatuji, co to bylo zač?" "Pane, AOT je automatický odstraňovač tampónů - penis máte pod polštářem!"
Drsné
Sedí boxer zmlácený v rohu ringu a promlouvá k němu jeho trenér: "Mám vynikající nápad. Až ti dá v dalším kole ránu, tak ty mu ji vrátíš!"
Drsné
Mladý muž netrpělivě chodí po chodbě porodnice a čeká, jak dopadne porod jeho družky. Za půl hodiny vyběhne sestra a křičí: "Jste tatínek? Máte digitální dítě!" "Co to znamená?" diví se otec "Nemá ručičky."
Drsné
Chlápek žije v Sarajevu. Jednou jde pro vodu a ostřelovač mu ustřelí ucho. Chlápek pustí kbelík, začne šmátrat kolem sebe a hledá ucho. Lidi na něj: "Vykašli se na ucho a schovej se!" Chlápek: "Na ucho seru, ale měl jsem za ním cigaretu!"
Drsné
"Heleď, Bohoušku, jestli mi umřes, kde bys chtěl být pochovanej? Na Olšanech nebo na Vyšehradě?" "Víš, Marie, já se nechám překvapit!"
Drsné
Upíři vymřeli na AIDS.
Drsné
"Kam jdete s tím kufrem?" "Nesu manžela, on se pro mě rozkrájel."
Drsné
Co je to totální autodestrukce? . . Když malomocnej dostane epileptický záchvat...
Drsné
Po velké nehodě se řidič v šoku snaží posbírat trosky svého auta. Po chvíli to vzdá, sedne si a říká: "Sakra, čím to, že mi pořád přebývá jeden volant, čtyři kola a nějaká ženská?"
Drsné
"Babi, proč je děda tak černej?" "Nekecej a přidej volty."
Drsné
"Mám kapavku." "I já." "Žertuju." "Teď už nebudeš."
Drsné
Kráčí lesem myslivec se svým synkem. Náhle vyskočí z houští zajíc. Myslivec ho oddělá a povídá: "Bude z něj maso a kůže." Po chvíli chůze se před nimi objeví jelen. Otec prásk - a jelen padl. "Bude z něj maso, kůže a také parohy," libuje si otec. Tu se objevil na pasece turista. Synek vytrhl tátovi pušku a turistu zastřelil: "Bude z něj kabát, košile, ruksak, čepice a boty," povídá zděšenému otci.
Drsné
Je to černé, má to čtyři nohy a jednu ruku, co je to? . . Rotvailer běží z dětského hřiště.
Drsné
Ptají se pana Nováka: "Proč jstei přestal jezdit autem?" "Když jsem přejel třináctého chodce, řekl jsem si - Dost, nebo se stane nějaké neštěstí!"
Drsné
TOPlist