NTg3M

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Studentka přijde pozdě do hodiny. A profesor se ptá: "Tak s kýmpak jste zaspala dneska?"   [14.12.19]
Je to bílé a je to na stromě. Co to je? Je to lednička. A víte proč tam je? Protože je moje a ja si s ní můžu dělat co chci.
Kameňáky
Co znamena kdyz ctyri nesou rakev? bylo nas pet.
Kameňáky
Příjde prase k zásuvce a říká: "Vylez, ty srabe!"
Kameňáky
Jdou dve okurky po pousti. Jedna povida je mi nejak zle. Druha odpovi no jo ses nejaka zelena.
Kameňáky
Přijde žába k holičovi a říká: "Dobrý den, já bych chtěla ostříhat." Holič: "Ale žábo, vždyť nemáš žádné vlasy!" Žába: "To nevadí, já jsem tady na kole."
Kameňáky
Leti beruska a medved se ji pta: -kam letis berusko!- a ta odpovy -no a-
Kameňáky
Jde pani blíže neurčeného věku večer po městě. Přichází na roh parku a přemýšlí. Už je tma a údajně v parku řádí nějaký násilník, který už znásilnil několik zen. Nakonec zvítězí lenost a pani se vydá parkem. Když je skoro uprostřed parku na dohled proti ni se objeví postava muže, který se při chůzi mírně kolébá a má doširoka roztažen ruce. Pani ztuhne a začíná litovat, ze park neobešla. Muž se stale přibližuje. Ted už zena začíná uvazovat logicky (ještě se nesmějte, to ještě není pointa). Napadne ji, že má na sobě novy kostým i spodní prádlo. Když se muž stale přibližuje a je ji jasné, že se znásilnění nevyhne, rozhodne se, že zachrání alespoň oblečeni a začne se svlékat. Za chvíli již stoji celá nahá na cestičce v parku a očekává nejhorší. Muž se dopotácí až k ní a povídá: "Uhni, strašidlo, nesu sklo!"
Kameňáky
Přijde budík domů a nachytá svojí ženu budičku s druhým budíkem a povídá: "Tak-ti-tak-ti-tak!"
Kameňáky
Potkaji se dva na ulici a jeden se pta druheho;"Tak co, kde pracujes?" Ten druhy "Nikde". Prvni pokracuje "No a co tak delas celkove?" Ten druhy "Nic". "No a je to dobra robota?", pta se zas ten prvni. "Dobra, dobra ", ochvaluje si "Ale velka konkurence ".
Kameňáky
Asi 90ti letá bába míchá obsah žumpy dlouhou tyčí s upevněným kýblem na konci, smrad se kolem line, prostě hrůza. Jde kolem mladík a ptá se: Babi, co to děláte? Ale, do žumpy mi spadla zástěra. Ale babi, tu zástěru si na sebe už stejně nevezmete. Ale, mládenče, o tu zástěru nejde, ale byl v ní chleba.
Kameňáky
Proč má ženská o jeden závit víc než kůň? Aby ji zabránil, když meje podlahu, chlastat vodu z kýble!
Kameňáky
Holčička si vložila do úst ruční granát. Ten jí v puse explodoval a roztrhl jí pusu od ucha k uchu. Okolní děti říkají: No jo, ty se směješ, ale nás to mohlo zabít!
Kameňáky
"Pani, to dite, co lezi na lede, je vase?" "Jo, a co ma byt?" "Tak si ho zvednete, vzdyt se nachladi!" "Nebojte, nenachladi, lezi tam uz dva dny a jeste ani nezakaslalo."
Kameňáky
Neumíte vařit? Přijďte k nám, najíte se jako doma.
Kameňáky
"Přiznávám, že jsem býval dost nafoukaný, ale nyní už jsem zcela bezchybný."
Kameňáky
Vite co se stane ze Snehurky, kdyz se dotkne dratu elektrickeho vedeni? Popelka!
Kameňáky
TOPlist