ZjMxNz

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Studentka přijde pozdě do hodiny. A profesor se ptá: "Tak s kýmpak jste zaspala dneska?"   [14.12.19]
"Jean, vejce" vola lord na sveho sluhu. "Nameko nebo natvrdo, pane". "Poskrabat".
Lordi
Vypráví takhle starý lord ve společnosti své zážitky z mládí: "J-j-jdu tak-k-khle s-s-savanou a n-n-najednou proti mě t-tygr, t-t-tak... v-vytáhnu p-pušku a... a... p-p-posral jsem se!" "Ale lorde, to je pochopitelné, v takové situaci by snad každý..." "H-h-h-h-hlupáci, t-t-teď jsem se posral!"
Lordi
Volá lord domů: "Ahoj Jeane! Za chvíli jsem doma. Nestalo se něco neobvyklého za mé nepřítomnosti?" "Ne, sire. Jenom jsem zlomil rýč." "Cože, rýč?" "Ano, když jsem zakopával vašeho psa." "Cože, můj pes je mrtev?" "Ano, uhořel v boudě." "Bouda hořela?" "Ano, chytla od vašeho domu." "Cože, můj dům hořel?! Jak to?" "Lady šla po schodech se svícnem a když se dozvěděla, že vaší dceru znásilnili, tak ho upustila. "Co?! Moji dceru znásilnili? A co je s lady?" "Uhorela." "Ne! Sakra, Jean, máte pro mně alespoň něco pozitivního?" "Ano, sire. Vaše testy na AIDS."
Lordi
"Lorde, proč jste přišel na svou svatbu ve smokingu a ne ve fraku?" "Bral jsem si vdovu a ve fraku chodím pouze na premiéry."
Lordi
Volá lord na sluhu: "Jeane, přineste mi klavír." "Klavír, pane?" táže se sluha. "Ano, klavír." "A proč, pane?" "Mám na něm doutník."
Lordi
Lord se koupe ve vodě povídá: "Jean, pojďte se také vykoupat!" A Jean odpoví: "Ale, plavat neumím a chcát se mi nechce!"
Lordi
Američan kupuje od starého Lorda jeho letní sídlo. "Víte," - svěřuje se mu "slyšel jsem, že prý tady straší." "Tomu nevěřím, jezdím do tohoto sídla už 300 let a žádné strašidlo jsem neviděl."
Lordi
Lady je pořád smutná, unavená a má migrénu. Rozhodne se tedy lord, že ji odveze k lékaři. Lékař si mladou lady prohlédne, načež ji požádá, aby se vysvlékla, a zuřivě se s ní pomiluje. Po lékařově vyšetření je najednou lady v perfektní pohodě a šťastná. Povídá tedy lékař lordovi: "Sire, a takhle by to vaše žena potřebovala každý den." Lord odvětí: "V pondělí, středu i pátek vám ji sem tedy budu vozit, ale v úterý a čtvrtek ne, to chodím hrát golf."
Lordi
"Jeane, kolik je tady stupňů?" "Šestnáct, mylorde." "Jeane, a kolik stupňů je venku?" "Čtyři, mylorde." "Tak otevři okna, ať je tady dvacet!"
Lordi
Na terase sedí lord s lady a čte noviny. V tom sjede z čistajasna z nebe blesk a spálí lady na popel. Lord zazvoní na zvoneček, a když přijde sluha, stoicky praví: "Jean, buďte tak laskav a zameťte lady."
Lordi
Lord popíjí svou oblíbenou whisky a když dopije vyhodí láhev z okna. Pod oknem se ozve výkřik. Tu se lord otočí na svého sluhu, povytáhne jedno obočí a otáže se: "Jean, v té láhvi byli lidé?"
Lordi
Po víkendu si v klubu vyprávějí lordi své zážitky: "Já strávil celý víkend na letním sídle se třemi sestrami." "Oh, to musela být nuda." "Ani bych neřekl. To nebyly moje sestry!"
Lordi
"Sire, přišel notář, prý chcete sepsat poslední vůli." "Ano, Jean, ale neříkejte to tak nahlas, lady by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."
Lordi
Návrat ztraceného otce Lord Barkley se po letech vrací nečekaně z cest po Africe. Všichni již mysleli, že kdesi zahynul. Přišel mu otevřít starý sluha a lord se zeptá: "Co je nového, Johny?" "Celkem nic, sire." "Vzpomínám si," pokračuje lord, "že když jsem odjížděl, tak byla manželka těhotná..." "To je, prosím, pořád ještě..."
Lordi
Jean, kde jsou děti...? V lednici vaše lordstvo...! A nebude jim tam zima...? Ne! Zavřel jsem dveře.
Lordi
"Sire, přišel dopis od radního Weisse, píše, že chce přes bažinu za vaším domem postavit silnici. Mám poslat odmítavou odpověď?" "Nikoli Jean, to by nepomohlo a trvalo by to moc dlouho, než by se celá záležitost vyřešila. Napište mu, že souhlasím, ale musí si tu cestu přijít zítra vykrokovat."
Lordi
TOPlist