YzU3NTk4

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Studentka přijde pozdě do hodiny. A profesor se ptá: "Tak s kýmpak jste zaspala dneska?"   [14.12.19]
Chlap přijde domů a tam leží jeho žena na kanapi nahatá. "No co to tady děláš, můžeš mi to nějak vysvětlit?" "No co, nemám co na sebe." On přiběhne ke skříni a otevře ji: "Tak ty nemáš co na sebe? Tak se koukej: Jedny šaty, druhý šaty, třetí šaty, čtvrtý šaty, nazdar Karle, pátý šaty,..."
Manželský sex
Přiběhne osmiletý synek k mamince a křičí: "Mami, už vím, proč je tatínek tak tlustý." "A proč?," na to maminka. "Ráno jsem za ním vběhl do kanceláře a viděl jsem, jak ho sekretářka nafukuje."
Manželský sex
Letěj takhle dva mrtví chlapi do nebe a ten jeden najednou povídá: "Člověče, vy jste mi nějak povědomej. Jak jste vlastně zemřel?" "Ani mi nemluvte! Představte si, že jedu na služební cestu. Najednou mi v autě zazvoní telefon a když jsem to teda jako zved, tak mi někdo řekl, abych jel domů, že je mi moje žena nevěrná. Samozřejmě, že jsem to hned otočil. Přijel jsem domů, tam bylo zamčeno. Zazvonil jsem a za chvíli mi otevřela manželka. Samozřejmě v županu. Já vám vletěl do ložnice, postel rozházená, ve skříni cizí šaty, tak jsem prohledal celej byt, ale nikoho jsem nenašel. Člověče, já vám z toho dostal infarkt!" Ten, co se ptal, se smutně zatváří a povídá: "Tak už vím, odkud vás znám! Člověče, měl jste se podívat do ledničky a mohli jsme bejt oba ještě naživu!"
Manželský sex
Ptá se jeden druhého: "Není tohle tvoje šrajtofle?" "No jo, to je ona! Já už ji hledám jakou dobu! Tak tys ji našel?" "Našel. Dáš mi nálezné a já ti dám pár přes hubu!" "Jak to?" "Já jsem ji našel doma v ložnici."
Manželský sex
Dcera se chystá na mejdan. Matka jí připomíná: "Buď opatrná, ať mě neuděláš babičkou!" "Žádný strach, mám přece antigest." "A jaký ty máš antigest?" "Já ne, ale ty v nočním stolku." "Nepozorovala jsem, že by mi něco ubylo." "Já ti tam taky dávám místo toho aspirin." "Aha, tak proto se u toho tak šíleně potím."
Manželský sex
Čerství novomanželé se vrátili z líbánek a ubytovali se v podkroví domu nevěstiných rodičů. První noc probudila matka nevěsty svého muže dloubancem loktem do břicha a říká: "Pepo, poslouchej!" Z podkrovního pokoje se ozývalo rytmické vrzání pružin v posteli. Ženská škemrala: "Pepo, pojď..." Tak se starý pán otočil, lehnul na svojí ženu a udělal jí to. Pomalu už oba usínali, když se zeshora začalo opět ozývat rytmické vrzání. Žena ho znovu vzbudila a znovu se milovali. Když se mladí nahoře pustili do díla asi popáté a žena popáté vzbudila usínajícího Pepu, ten vyskočil z postele, popadl koště, tloukl násadou do stropu a volal: "Děcka, nechte toho už, nebo mne zabijete!"
Manželský sex
V posteli: "Drahá, cítíš, jak to je dlouhé?" "Mhm, cítím." "Drahá, cítíš, jak to je tvrdé?" "Fantasticky." "Zlatíčko, cítíš, jak je to teplé?" "Oh, ano." "To všechno jsem nasral jen pro Tebe."
Manželský sex
Dva kámoši se procházejí po parku a vidí dva psy pářit se uprostřed trávníku. "Sakra, kdybych to někdy se svoí ženou dělal takhle." "No, tak do ní nalej pár skleniček martini, třeba to pomůže." Druhý den: "No, zabralo to, ale těch martini bylo deset." "DESET? Jak to, že tolik?" "No, po dvou už byla zralá na tuhle polohu, ale až po dalších osmi jsem ji dostal na ten trávník."
Manželský sex
Co chodí jednou denně? Pošta. Co chodí dvakrát denně? Pošťák, když není manžel doma.
Manželský sex
Přijede chlap ze služební cesty a najde manželku v posteli se sousedem. Vezme brokovnici a říká: "Sousede, za tohle ti ustřelím ptáka!" Soused se lekne a povídá: "Prosím vás, dejte mi ještě šanci." "Tak dobře, rozhoupej si ho."
Manželský sex
Dobře vybavená mladice se rozhodla, že přijde rychle a snadno k penězům. Našla si třiasedmdesátiletého zazobaného dědka, a těšila se, že ho hned při první noci usouloží k smrti. Přes velký věkový rozdíl proběhl svatební obřad naprosto hladce. O první svatební noci děva ulehla nahá na lůžko a čekala na manžela, který si dopřával koupel. Když se objevil ve dveřích ložnice, měl akorát prezervativ na svém třiceticentimetrovém údu a v rukou pár špuntů do uší a kolíček na nose. Dívka, celkem vyděšená, se ptala: "K čemu tu špunty a ten kolíček?" Stařík odpověděl: "Jsou dvě věci, které k smrti nesnáším: Ječící ženská a smrad ze spálené gumy."
Manželský sex
On a ona v ložnici. Ona mu zrovna dopřává potěšení orálního sexu. Najednou ona povídá: "Hafni!" On: "Haf!" Ona zase: "Hafni!" "Haff!" Načež ona si toho jeho vyndá z úst a říká: "Říkám zhasni, odnaproti na nás čumí děti!"
Manželský sex
Takhle přijde jeden k druhýmu a říká: "Hele, Fero, máš rád vošklivý ženský?" "Samo, že ne." "A hele Fero, máš rád blbý ženský?" "Ne, proč?" "A panovačný hnusný baby máš rád?" "Ne, seš blázen? Proč se ptáš?" "Tak co kurva šukáš moji starou!?!"
Manželský sex
Během svatební cesty novomanželé šli do hotelové restaurace na večeři. "Nač máš chuť, drahá?" "Vždyť víš, miláčku, co mám nejraději." "Vím, drahá, ale občas je potřeba také jíst!"
Manželský sex
Leží to pod smrčkem a má to modrý oči. Co to je? Přece Smrčková! A leží to pod doubkem a má to modrý voči? Kdo to ví? Zase Smrčková!
Manželský sex
Jeden starý pán si vzal mladou slečnu, která ještě o životě moc nevěděla, avšak vědět chtěla. Takže když o svatební noci lezli do postele, nevěsta se ptá: "Takže teď se budeme pořádně vášnivě milovat?" Chlápek k ní akorát napřáhne ruku s nataženými prsty. Děvče se ptá: "Cože? Pětkrát?" "Ne. Vyber si prst."
Manželský sex
TOPlist