OWU3MD

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Visí to na stěně a pláče. Co je to? . . Ztracený horolezec.   [09.07.20]
Chlápek se u doktora dozví, že do rána zemře. No, není to žádná měkkota, tak se s tím srovná. Řekne to ženě a dohodnou se, že si před smrtí musí ještě řádně užít milování. No, asi po hodině unavení usnou. Jenže chlápek se za další hodinku probudí znova a má pocit, že už mu opravdu moc času nezbývá, tak vzbudí ženu a pustí se do toho znova jako zvířata. Znova časem usnou a chlápek se pak zase probudí a má pocit, že by si měl dát ještě. Tak budí ženu, ale ta ho ignoruje. Zkouší úplně všechno, aby ji vzrušil, ale ta se akorát naštve a říká mu: "Já vím, že bys rád ještě. Ale já narozdíl od tebe musím ráno vstávat a jít do práce."
Manželský sex
Pan Novák si marně domlouval rande s pěknou sousedkou, až se mu podařilo s ní domluvit, že když přinese 2000 Kč druhý den do oběda, tak teda může být. Stalo se. Večer se vrátí soused domů a ptá se ženy, jestli byl v poledne u nich Novák. Žena se poleká a přiznává: "Ano, byl." "A dal ti 2000 Kč?" "Ano, dal." "To se mi ulevilo. Včera si ode mne půjčil 2000 Kč s tím, že mi je dneska do oběda přes TEBE vrátí."
Manželský sex
Dcera se chystá na mejdan. Matka jí připomíná: "Buď opatrná, ať mě neuděláš babičkou!" "Žádný strach, mám přece antigest." "A jaký ty máš antigest?" "Já ne, ale ty v nočním stolku." "Nepozorovala jsem, že by mi něco ubylo." "Já ti tam taky dávám místo toho aspirin." "Aha, tak proto se u toho tak šíleně potím."
Manželský sex
Takhle večer uléhá pár do postele. Po chvíli manžel lehce poklepe ženě na rameno a začne ji hladit po ruce. Žena se otočí a povídá: "Miláčku, jdu zítra na prohlídku ke gynekologovi a chci zůstat čerstvá." Odmítnutý manžel se tedy otočí a snaží se usnout. Po chvíli se zase nadzvedne a šeptá ženě do ucha: "Drahá, ale k zubaři objednaná nejsi, že?"
Manželský sex
Kolikrát se stydí žena? Poprvé při prvním milování Podruhé při první nevěře Potřetí při prvním milování za peníze Počtvrté když poprvé dává za milování peníze Kolikrát se stydí muž? Poprvé když nemůže podruhé Podruhé když nemůže poprvé
Manželský sex
Znuděná žena schová ruce za zády a říká manželovi: "Když uhodneš, co mám, pomilujeme se spolu." Manžel, stejně znuděný a bez jakékoliv chuti po sexu, povídá: "Je to slon?" "Správně."
Manželský sex
Leží to pod smrčkem a má to modrý oči. Co to je? Přece Smrčková! A leží to pod doubkem a má to modrý voči? Kdo to ví? Zase Smrčková!
Manželský sex
Přišel k sexuologovi manželský pár s nějakým problémem. Doktor si je poslechl, ale nerozuměl - navenek vypadalo všechno v pořádku. Tak je poprosil, aby mu to ukázali. Oni se svlékli a předvedli mu pár perfektně nacvičených technik. On stále nerozuměl podstatě problému, tak vzal telefon a zavolal svému staršímu a zkušenějšímu kolegovi. Ten se po pár slovech zeptal: "Nejsou to manželé Hrdličkovi?" "Jo, jak to víš?" "Hned je vyhoď! Ti zvrhlíci nemají byt a chodí souložit po doktorech!"
Manželský sex
Co chodí jednou denně? Pošta. Co chodí dvakrát denně? Pošťák, když není manžel doma.
Manželský sex
Velmi mladá a nezkušená vesnická dívka se šíleně zamilovala do jednoho Řeka a rozhodla se vdát se za něj. Její matka ji chtěla zarazit, ale když viděla, že to nemá cenu, alespoň jí řekla: "Poslouchej, dítě. Vezmi si ho a žijte spolu štastně. Ale jak ti jednou řekne v posteli, aby ses obrátila, ztratil k tobě úctu a tehdy se vrať domů." Dcera s tímto souhlasí a vydá se za svým milým na svatbu. Uplyne pár let, jsou štastní manželé. Ale jednou v noci, když se chtějí milovat, manžel povídá: "Zlatíčko, otoč se, uděláme to obráceně." V tu chvíli se holka rozbrečí, vstane a začne si balit věci. Chlápek těžce nechápe a ptá se, co to znamená. "Matka mi o vás chlapech řekla všechno. Ztratil jsi ke mně úctu, tak chceš, abych se otočila. Nemohu žít s někým, kdo mne nerespektuje." "Ale drahá, já myslel, že chceš mít děcko!"
Manželský sex
Čerství novomanželé se vrátili z líbánek a ubytovali se v podkroví domu nevěstiných rodičů. První noc probudila matka nevěsty svého muže dloubancem loktem do břicha a říká: "Pepo, poslouchej!" Z podkrovního pokoje se ozývalo rytmické vrzání pružin v posteli. Ženská škemrala: "Pepo, pojď..." Tak se starý pán otočil, lehnul na svojí ženu a udělal jí to. Pomalu už oba usínali, když se zeshora začalo opět ozývat rytmické vrzání. Žena ho znovu vzbudila a znovu se milovali. Když se mladí nahoře pustili do díla asi popáté a žena popáté vzbudila usínajícího Pepu, ten vyskočil z postele, popadl koště, tloukl násadou do stropu a volal: "Děcka, nechte toho už, nebo mne zabijete!"
Manželský sex
Takhle jsem jednou diskutoval se ženou o tížívé finanční situaci, a kde bude potřeba šetřit: "Kdyby ses naučila pořádně vařit, obešli bychom se bez kuchařky." "Ty kdyby ses naučil pořádně šukat, obešli bychom se bez zahradníka."
Manželský sex
Chlápek přijde do drogerie, řekne si o balíček kondomů a když je dostane, začne se šíleně smát a odchází. Druhý den to samé, chlápek odchází a svíjí se smíchem. Šéf už si říká, že je to divné, tak nařídí pomocníkovi, až se ten chlap příště objeví, aby šel za ním a vysledoval to. Další den pochopitelně chlápek dorazí, a zase odchází naprosto vysmátej. Tak pomocník vyrazí nenápadně za ním. Za půl hodiny se vrací a šéf hned: "Tak co, sledoval's ho?" "Ano, pane." "A kam šel?" "K vašemu domu."
Manželský sex
U Nováků na zahradě přistane létající talíř. Vyleze z něho jeden ufounskej, ale přijatelně vypadající pár, a tak je Novákovi pozvou domů a udělají mejdan. A když už jsou trochu v náladě, tak chlapy napadne, že by si mohli zkusit trochu rozšířit obzory a prohodit si manželky. Udělají to, Novákova si odvede ufouna do ložnice, tam se svlíknou, Nováková si ufouna znechuceně prohlíží a myslí si: "Takovej malinkej...". Jenže ufoun trochu zakroutí ušima, a hned mu povyroste. A ještě, a ještě... Nastaví tu správnou velikost a pak si s Novákovou užívá až do rána. Ráno, když ufouni odletěj, tak Nováková celá růžová říká manželovi: "Já to měla úplně nádherný! A co ty?" A Novák na to: "No teda, já ti řeknu, za moc to nestálo. plně jako obyčejne a navíc mně celou dobu hrozně kroutila uši..."
Manželský sex
Zvoní zvonek u dveří. Otevře mladá ženská, za dveřma nějakej chlap. "Je starej doma?" "Není." Chlap beze slov vejde dovnitř a ženskou znásilní. Druhej den: "Je starej doma?" "Není." Chlap zase vleze dovnitř a ženskou znásilní. Tak se to opakuje celej tejden. V pátek se už ženská naštve, a říká si: "Sakra, co jen ten chlap může mýmu starýmu chtít?"
Manželský sex
Malý chlapec jde v noci na záchod. Když se vrací kolem ložnice rodičů, tak něco zaslechne a nakoukne tedy klíčovou dírkou. Po chvíli se odvrátí a směřuje do svého pokoje. Cestou si sám pro sebe povídá: "A může se zbláznit, když si cucám palec."
Manželský sex
TOPlist