YWRhYTE

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Visí to na stěně a pláče. Co je to? . . Ztracený horolezec.   [09.07.20]
Pane doktore, manžel nemá zájem plnit svoje manželské povinnosti. Předepíši vám pilulku a dejte mu ji před večeří, pozítří mi přijďte povědět jak to fungovalo. Fungovalo to báječně pane doktore, hned po večeři splnil manžel svoji manželskou povinnost rovnou na stole, ale ta hrozná ostuda. Jaká ostuda paní? No my jsme večeřeli v restauraci.
Manželství
Chválí se pan Novák: "Nebýt mojí ženy, byl by mne okradl kapesní zloděj! Vážně? Ona ho asi nachytala při činu, že...?" "To ne. Ale před tím, než jsem šel do města, vytáhla mi z kapes všechny peníze!"
Manželství
Manželka volá manželovi do práce a manžel rychle říká: "Hele, my tu teď máme strašně moc práce, takže nemám čas..." Manželka mu skočí do řeči: "Já mám pro tebe jednu dobrou a jednu špatnou zprávu!" "Tak mi teda řekni aspoň tu dobrou," říká manžel. A manželka spokojeně: "Fungujou nám airbagy!"
Manželství
"Člověče, mám syna, čtyry kila padesát, fantazie, pojď do hospody, musíme to zapít!" "A co manželka?" "No jéjé, ta až se to dozví, ta bude řádit!"
Manželství
"Proč se s manželem chcete rozvést?" ptá se soudce mladé ženy. "Protože když se s ním pohádám, lehne si oblečený do postele." "To přece není žádný vážný důvod." "Jak to, že ne? On je kominík!"
Manželství
Holčička se dívá na svou maminku, jak si obléká nový kožich. "Mami, uvědomuješ si, že aby sis tohle mohla obléknout, muselo to ubohé zvíře hrozně trpět?", ptá se holčička. Máma se podívá přísně na holčičku: "Co si to dovoluješ takhle mluvit o tvém otci?"
Manželství
Žena křičí: "Pomóóc, spolka jsem jehlu!" Muž jí nazlobeně odpoví: "Co ječíš, tu máš druhou!"
Manželství
"Co bude k večeři?" "Leda tak obložený chleba!" "A čím?" "Jak to čím? Přece rukama...!"
Manželství
"Včera jsem se s manželkou strašně pohádal, ale nakonec přilezla na kolenou." "A co říkala?" "Vylez zpod toho gauče, ty srabe!"
Manželství
Matka k otci: "Vidíš, co máš za syna. Ten určitě skončí na šibenici!" "Nesmíme být pesimisti, třeba mu dají milost."
Manželství
"... a tímto vás považuji za muže a ženu," dokončil kněz svatební obřad a celým sálem se rozezněl hit od Tatabojs: "Od té chvíle víte, že už se jí nezbavíte..."
Manželství
"Poslechněte, pane, jak tak na vás koukám, vy jste tak podobný mé ženě, jako byste jí z oka vypadl, až na ten knír." "Ale já žádný knír nemám!" "No právě, moje žena ano."
Manželství
Stěžuje si chlápek kámošovi: "Mám to já smůlu. Potrefily mě dvě katastrofy po sobě." "Jo? Jaké?" "Když jsme se vrátili z dovolené, našli jsme byt vykradený." "A druhá?" "Když to žena viděla, řekla mi: Když je byt prázdný, vymalujeme tady."
Manželství
Manželka si stěžuje manželovi: "Včera jsem měla svátek a ani jsi mi nepopřál!" A manžel na to: "To zas byla škaredá středa?"
Manželství
"Konečně jsem přišla na to, jak z muže vytáhnout peníze," chlubí se jistá žena přítelkyni. "Včera večer jsme se hádali a já mu řekla, že se vracím k matce. Dal mi na cestu."
Manželství
Povídá žena svému muži: "Představ si, že ten blesk zasáhl ten dub, pod kterým jsme se poprvé políbili..." "Pozdě!" povídá manžel.
Manželství
TOPlist