OGE1NDY2Y

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Ptá se otec syna: "Tak už jsi dal své dívce pusu?" "Jo dal," povídá synek. "A co říkala?," ptá se otec. "Já nevím, ona mi zacpala nohama uši."   [10.12.19]
Víš, který Polák má čepici za 4000$? Papež.
Národy
Dva Poláci byli lovit jeleny. Povedlo se jim zastřelit jednoho opravdu velkého. Tak ho každý chytli za jednu zadní nohu a táhnou ho lesem směrem k autu. Potká je hajný, a když zjistil, že mají lovecká povolení v pořádku, ještě jim říká: "Jestli se neurazíte, poradím vám. Bude se vám ten jelen líp táhnout, když ho místo za nohy vezmete za parohy." Ti dva si řekli, že hajný asi ví, o čem mluví, tak každý chytil za jeden paroh, a opravdu to bylo o mnoho snazší: "Měl pravdu, takhle to jde daleko líp," říká jeden. "No jo, ale vzdalujeme se od auta!"
Národy
Víte, proč jsou v Rusku zvlášť oblíbené italské špičaté boty? Protože s nimi můžete zašlápnout švába i v koutě!
Národy
Takhle jednou Angličan, Skot a Ir šli spolu v polední pauze na pivko. Usedli k pintě Guinesse. Když se chystali smočit rty v lahodném hořkém černém moku, najednou každému z nich přistála na sklenici moucha a uvízla v husté pěně. Angličan svoje pivo znechuceně odstrčil. Skot jedním prstem mouchu vylovil a pořádně se napil. Ir vytáhl mouchu z piva, podržel ji nad sklenicí a křičí: "Vyplivni to, ty potvoro, vyplivni to!"
Národy
Hádají se Brit, Rus a Čech, kdo má silnější alkohol. Brit se napije skotské. "Kolik vidíš židlí?" "Tři." "Tak to máš silný alkohol, Brite." Rus se napije ruské vodky. "Kolik jich vidíš ty, Ruse?" "Pět." "No teda! Také máte silné pití!" Nakonec si nalije Čech slivovice. "Kolik jich vidíš ty, Čechu?" "A v které řadě myslíte?"
Národy
Slyšeli jste o tom australském domorodci, co se tuhle zabil? Koupil si nový bumerang a ten starý zahodil.
Národy
Americký film: -How do you do?- -All right!- V pozadí amaterský překlad: -Jak si to děláš?- -Vždycky pravačkou!-
Národy
Tři státy - USA, Rusko a Čína - se nemohly dohodnout, kdo má nejlepší špiony. A tak se rozhodli, že je vyzkouší, jak si dokáží ochránit tajné informace. Vzali si do parády Američana. Po dvou hodinách mučení všechno přiznal. Číňan vydržel pět hodin a pak vše řekl. Tak Rusa mučí, trápí den, dva, tři, a pořád ani slovo. Tak uznají, že je asi nejlepší z nich, a ti hlavní se jdou podívat na něj do cely. A tam vidí, jak Rus stojí u zdi, mlátí o ni hlavou a opakuje si: -Sakra, Borisi, vzpomeň si, nebo tě zabijou!-
Národy
Umírá Skot, v pokoji se shromáždí celá rodina a teta říká potichu neteři: "Tak co, vypravíme strýci pohřeb první třídy?" "Mhm, nač, stačí druhé třídy." Na to synovec: "Ale co, třetí taky postačí." No a v tom děda posledními silami vydechne: "Teda jestli chcete, drazí pozůstalí, já k tomu hrobu ještě dojdu."
Národy
Proč se ti polští manželé rozhodli, že budou mít jen čtyři děti? Četli v novinách, že každé páté dítě, které se dnes ve světě narodí, je Číňan.
Národy
Španělský král byl na návštěvě u bristkého dvora. Královna Alžběta II. jej vzala na projížďku Londýnem na otevřeném kočáře, taženém desetispřežím nádherných bílých koní. Když se vraceli do areálu paláce, jeden ze zadních koní ze sebe vydal nejhlasitější prd, jaký se kdy donesl ke španělskému i britskému uchu. Královna se začervenala, naklonila se ke svému hostu a povídá: "Převelice se omlouvám!" Španělský panovník odpověděl: "Já myslel, že to byl kůň!"
Národy
O Číňanech je známo, že neumějí říct "R", místo toho říkaJí "L". Americký prezident přiletěl do Číny a ptá se nějakého jejich MAO - CE- TUNGA:" HOW OFTEN DO YOU HAVE ELECTION?" Mao na to odpoví:"EVELY MOLNING."
Národy
Víte, čemu se říká v Austrálii bezpečný sex? Dělat 'X' na ovce, které kopou.
Národy
Nixon chcel vediet, ako to bude vyzerat v buducom storoci, tak sa dal zmrazit. Roku 2010 ho rozmrazili, on sa prechadza po Washingtone a vyvaluje oci- same novoty, nic nepozna. Potom mu cosi pride na um, tak zastavi jedneho cloveka "Bola uz tretia svetova vojna?" -"Bola ale..." cuduje sa ten. "A kto ju vyhral, my ci Rusi?" -No jasne ze my. "To je dobre" hovori Nixon "a coca-cola sa este vyraba?" -Ano. "A co stoji?" -Tri ruble...
Národy
Proč je teď tak nezvykle teplo? Rusové pálí hokejky!
Národy
Mistrovstvi sveta v atletice... Hod kladivem. Prijde Rus, vezme kladivo rozmach a hodi 120 metru. Svetovy rekord. Novinari vwsude okolo, kamery fotoaparaty, otazky... -Jak jste mohl dosahnout takovych vykonu? -Ja dekuji sve strane a vllade, ze mi umoznila tak pilne trenovat... Dal haze american. Vezme kladivo, rozmach a hodi 140 metru. A zase novinari, otazky. -Jak jste to mohl dokazat prehodit novy rekord? - Ja dekuji svemu trenerovi a sve nezmerne pili za takovy vysledek. Pak haze Cech. Nema nejmensi sanci, nikdo se na skoro nediva. On roztoci kladivo nad hlavou a hviiiiizd. Prehodi ochozy a kladivo najdou 250 metru od stadionu. A zase tiskovka, novinari vsude okolo a jak jste mohl dokazat takovy sportovni vykon? Cech se jen usmeje a povida: A to bylo jenom kladivo. Kdyby jste mi dali i srp tak ho vubec nenajdete...
Národy
TOPlist