ODMyNGZmOT

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Visí to na stěně a pláče. Co je to? . . Ztracený horolezec.   [09.07.20]
Víte proč si Záhoráci dávajú večer noviny do ladničky? Ná aby byui ráno čerstvé správy.
Netříděné
Ktory lekari su lepsi - nasi ci americki? Nasi, lebo americki lekari udrzali pri zivote streleneho prezidenta iba pol hodiny...
Netříděné
Před operací: - Tak, pane Smůlo, za chvilku bude ten slepák venku, nejdříve vám ale vyvrtáme díru do hlavy a ucvakneme palce u nohou. - Ale proč? Vždyť to nemá se slepým střevem nic společného! - No víte, došla nám narkóza, tak nejdříve pacienta trošku doděláme, takže se mu samotná operace zdá jako náramná sranda.
Netříděné
Vzduchoplavec v balonu se ztratí a takj zavolá na muže na zemi: - Nevíte kde jsem? - Jste v balonu. - Vy určitě pracujete v informatice, že? - Jak jste to poznal? - Dal jste mi technicky správnou odpověď, která je ale k ničemu. - A vy zase musíte být obchodní manažer. Nevíte kde jste, ani kam máte namířeno. A jste na tom stejně jako jste byl, než jsme se potkali, akorát s tím rozdílem, že teď za to teď podle vás můžu já.
Ostatni
Predám dev„ť zv„zkový náučný slovník. Značka, moja žena vie všetko lepšie.
Netříděné
Turista si koupil v Itálii renesanční obraz. Aby se vyhnul na hranicích nepříjemnostem s celníky, nechal obraz přemalovat primitivní krajinkou. Doma pověřil restaurátora odborným umytím obrazu. Za několik dní mu restaurátor telefonuje: "Krajinka zmizela, ale s ní taky renesanční obraz. Pod ní byla Madonna a teď se objevuje Mussolini. Mám pokračovat?"
Ostatni
Príde pacient k doktorovi a na hlave má zelenú žabu, a lekár sa ho pýta. Preboha človeče ako sa vám to stalo? A žaba z hlavy sa ozve ludským hlasom. Viete pán doktor, kvak, najprv mi to rástlo ako bradavica. Kvak.
Netříděné
Když jste neštastní, osamělí nebo frustrovaní, vždycky si uvědomte, že jedno z nejkrásnějších světel ve vašem životě je žárovka v lednici.
Ostatni
Víš kde má kondom výrobní číslo? (Teď byste měli říct ne) Hm, další, kterej ho nerozbalil až do konce!
Netříděné
Přiběhne chlápek k hovnocucu a povídá řidiči: "Pomozte mi, mám strašnou zácpu."
Ostatni
Honí lidé v Rumunsku chléb s máslem a chléb utíká jako blázen a když už dál nemůže, najednou vidí řízek jak je opřený o zeď a klidně kouří a ptá se ho: Hej, chléb co tak utíkáš? Honí mě lidi! Neboj se, schovej se za mně, MNE TU NIKDO NEZNÁ!?!?!?!?!?!
Netříděné
Pride chlap do francuzkej restauracie a zrube sa tam francuzkym konakom ako motyka, ked k nemu pride casnik so slovami: - Racite zaplatit? - Beriete perly? - Ano, iste. - Tak mi dajte trikrat ustrice a drzte mi palce!
Netříděné
Rodina Simpsonových bydlí ve 28. patře. Jdou zrovna domů z nákupu a zjistí, že nejede výtah. Tatínek řekne: "Půjdeme po schodech a každý z nás řekne nějakou humornou historku" Tak začíná dcera, ta skončí s vyprávěním v osmém patře a pokračuje maminka se synem. Už jsou skoro nahoře a maminka povídá: "Teď by si měl říct nějakou ty táto." Udýchaný tatínek prohledává kapsi a říká: "Já mám jednu, ale moc humorná není. Klíče jsem zapomněl v autě!"
Ostatni
Letí parašutista kolem mrakodrapu a v horním patře mu chlap říká:"Ote- vři si padák. Ále mám čas, on na to. Pak se to opakuje o několik pater níže, až se dostane k přízemí, kde mu opět říká chlap:"Otevři si padák Ále to už skočím, on na to.
Netříděné
Jde voják přes louku a vidí chlapa, který pase dvě krávy, černou a bílou. "To jsou krásné krávy, pane," povídá voják. "No, ta černá, to je krasavice," odpoví pasák. "A ta bílá?" "No, ta taky, ta taky." "A to když se takhle pěkně napasou, to asi hodně dojí, co?" "No, ta černá, ta dojí báječně, každý den trhá rekordy." "No a co ta bílá?" "No, ta taky, ta taky." "Pane, mě samozřejmě do toho nic není," diví se voják,"ale proč pořád upřednostňujete tu černou krávu před tou bílou?" "Víte, ta černá, ta je MOJE!" "No a co ta bílá?" "No, ta taky."
Netříděné
Je to červené a nevotočí se to v předsíni. Co je to?........ Dítě s voštěpem v hlavě.
Netříděné
TOPlist