MDIyZGVlYj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Visí to na stěně a pláče. Co je to? . . Ztracený horolezec.   [09.07.20]
Novotní bydlí v malém panelákovém bytě... Dostanou na sebe chuť, tak aby měli trochu soukromí, řeknou malýmu Pepíčkovi, aby se díval chvíli z okna a hlásil, co se venku děje... Pepíček teda hlásí: "U Lukešů se dívaj na televizi... U Králů večeřej... Paní Šubrtová se sprchuje... A Sobotkovi šukaj..." Novotní se zarazí, vytřeštěj oči a ptají se Pepíčka, jak na to přišel. Pepíček jen pokrčí rameny: "No, Franta taky kouká z okna."
Pepíček
Lukaši čim by jsi chtěl být? ptá se učitelka. Hracím automatem. Nic nedělá, jen bere peníze...
Pepíček
Ve škole:- Pepíčku, kdo ti pomáhal s domácím úkolem?- Nikdo, paní učitelko.- Pepíčku, nelži! Kdo ti pomáhal s domácím úkolem?- Tatínek.- Tak mu vyřiď, že Wolker byl Jiří a ne Johnny
Pepíček
Inspektor přijde do třídy na inspekci, sedne si do poslední lavice za Pepíčka a sleduje cvrkot. Mladá, ztrémovaná učitelka píše na tabuli německou větu, přitlačí, křída se zlomí a tak se pro ni ohne. Když dopíše, tak se žáků ptá, co to znamená. Hlásí se jenom Pepíček a řekne: "Překlad zní: To je ale krásná prdelka!" Učitelka se rozhořčí a posadí Pepíčka s pětkou a poznámkou. Pepíček se otočí na inspektora a vynadá mu: "Když to neumíš, tak nenapovídej, kreténe!"
Pepíček
Přijde Pepíček za maminkou a povídá: Mami, děda se oběsil ve sklepě! Proboha to ne! Apríl!-ve stodole.
Pepíček
Ptá se učitelka žactva v páté třídě: "Píše se vždycky po písmenu -er- tvrdé -y-?" Hlásí se Pepíček: "Prosím nepíše. Například ve slovu prdel se píše po písmenu -er- písmeno -dé-."
Pepíček
Paní učitelka ve škole: "Tak děti, kdo mi poví nějaký příklad recyklace starého materiálu?" Přihlásí se Mařenka: "Prosím, když si tatínek koupí noviny, tak s nima potom maminka vycpe mokré boty, potom je usušíme a dáme do sběru." - "No výborně Mařenko, má ještě někdo nějaký příklad?" Přihlásí se Pepíček. "To moje maminka koupí u řezníka jitrnici, moje ségra si to s ní udělá, pak ji můj brácha sežere, fotr střívka nejmíň třikrát použije místo prcgumy, já do ní pak naseru a máma jí jde vyreklamovat jako zkaženou."
Pepíček
Babička povídá Pepíčkovi: " Kloučku můj, ty jsi mi tak podobný!" Ten se rozeběhne za maminkou a kříčí: "Mamííí, babička mě straší."
Pepíček
Ve škole mají malovat, a tak se paní učitelka ptá:,, No tak nám řekni, Pepíčku, tvůj tatínek je malíř pokojů, jak bys to tady vymaloval?,, Pepíček: No tak tadyhle bych nasral hnědou, sem bych prdnul zelenou a támhle bych mrdnul modrou. No tak to snad není možné, jak to mluvíš, zavolej mi tatínka do školy! rozčílí se učitelka. Další den povídá otci:,, Podívejte se já jsem se vašeho syna ptala, jak by to vymaloval a on mi řekl tohleto!,, Tatínek: Tohleto že vám vážně řekl? Tatínek se otočí k Pepíčkovi a povídá mu:,, Ty čůráku, vždyť by to tady bylo moc tmavý.,,
Pepíček
Jde pepicek se skolou do zoo. Pani ucitelka se zepta -co to tam visi za ptaka-? Pepicek: to je netopyr ale jak jste poznala ze visi za ptaka?
Pepíček
Jede maminka s Pepíčkem vlakem a klukovi se chce kadit. Záchod pořád obsazenej a tak když vjedou do tunelu, vysadí kluka a ať se vysere z okýnka. Jenže tunel nebyl tak dlouhej a když za tunelem zastavili na zastávce, kluk ještě tlačil. Průvodčí na to civí z perónu a povídá si: "Bože, to je ale vošklivej chlap. Kdyby neměl v hubě ten doutník, řeknu, že je to prdel."
Pepíček
"Už to víš mami, proč hlemýžď nemůže běžet?""Ne, Pepíčku.""Protože by mu vlály oči."
Pepíček
Učitelé nedělní školy požádali svého pastora aby povídal dětem o manželství. Připravil si tedy pečlivě své vyučování, vstoupil do třídy a začal otázkou: "Hoši a děvčata, přišel jsem k vám dnes ráno, abych si s vámi povídal o manželství. Ale než začnu, může mi někdo z vás říci, co o manželství řekl Ježíš?" Po chvilce mlčení se přihlásil Pepíček. Když ho pastor vyvolal, hrdě odpověděl: "Ježíš řekl: " Otče odpusť jim, neboť nevědí co činí "."
Pepíček
Ptá se Pepíček maminky: 'Mami, kdybych vylezl z té druhé dírky, jmenoval bych se Peprdýlek?'
Pepíček
Děti dostaly domácí úkol na téma: Moje cesta do školy. Janička: "Jdu do školy parkem, potom přejdu ulici..." Ostatní děti napsaly podobné věci... Vstane Pepíček a čte: "Jdu ulicí, v prvním průjezdu kurva, ve druhém průjezdu kurva, ve třetím průjezdu pajzl..." "Dost!" vykřikne rozčilená učitelka. "Pepíčku, hybaj k panu řediteli i se sešitem!" Za chvíli se Pepíček vrací z ředitelny s velkým pytlíkem bonbónů. "Pepíčku, kdo ti dal ty bonbóny?" ptá se učitelka. "Pan ředitel!" "Za co?" "Že jsem mu pověděl, kde je ta ulice."
Pepíček
Anička volá Pepíčkovi a říká: "Pepíčku, přijď večer k nám, nikdo nebude doma." Pepíček se oholí, vymydlí, jde k Aničce, zazvoní a......... nikdo není doma.
Pepíček
TOPlist