NGVjNz

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Studentka přijde pozdě do hodiny. A profesor se ptá: "Tak s kýmpak jste zaspala dneska?"   [14.12.19]
Kdyz dva delaji totez, nemusi to byt totez. Co je u cloveka schizofrenie, To je na pocitaci multitasking...
Počítače
Kolik návrhářů Pentia je zapotřebí k tomu, aby zašroubovali žárovku? Odpověď: 1.99904274017, ale to je pro laiky dostatečně přesný výsledek.
Počítače
Zeny jsou velmi pokrokový hardware....... Od nepameti podporují Plug and Play
Počítače
Na jakém hardware běží Windows 95 nejlépe? Odpověď: Na diaprojektoru.
Počítače
Bill Gates se má odebrat na onen svět a tak si může vybrat, jestli chce jít do pekla nebo do nebe. Nejprve se jde podívat do nebe. Andělé tam pijí džus, hraje jazz, všude nuda, nic se neděje. Jde tedy omrknout peklo. V pekle hraje rock, tančí nahé čertice, pije se pivo, všichni se baví a je pěkně teploučko. Řekne si tedy, že půjde do pekla. Vyplní formulář, zabouchá na dveře pekla. Otevře mu tlustý čert a hned šup s ním do kotle. Bill pod pokličkou se ptá: "Kde je ten rock a to pivo?" A čert mu suše odpoví: "Bille, to bylo jen DEMO! "
Počítače
Buy Pentium IV, so you can reboot faster! (Pro ty co neumí ANGLICKY) - Kup si PENTIUM 4, a tak můžeš restartovat rychleji!
Počítače
V mládí jsem se učil DOSařem (Boží písnička, melodie: Premier - Hrobař) V mládí jsem se učil na DOSu, často jsem se vrtal v BIOSu command. com to byl můj ideál. Že do módy přijdou Windowsy Microsoft je rychle vybrousí toho bych se nikdy nenadál. Že do módy přijdou okýnka říkávala moje maminka, drž se hochu Windows radila. Na každém stole bude pécéčko, na všech servrech běhat NTéčko, na Microsoft vždycky věřila. A tak já se rozhod dělat pro Billa tahle práce, ta mě chytila v Microsoftu svý dny prožívám. S bílou myší, s černým kurzorem, v novejch Windows s širším obzorem, po Infohighwayi často jezdívám... Na na nanana na na nana naaaa...
Počítače
Otazka v diskusní skupině o unixu: Jaký je rozdíl mezi chattr a chmod? Odpověď počítačového šílence: man chattr > 1; man chmod > 2; diff -d 1 2
Počítače
Vite, jake jsou 3 nejvetsi katastrofy? Hirosima 45 Cernobyl 86 a Windows 95
Počítače
Co ma inzenyr od Microsoftu rano po tezkem flamu?? Prece Wokno...
Počítače
Programátorská modlitba: Ve jménu otce, syna i ducha svatého, Enter.
Počítače
Sedí závislák a závislačka u modemu a jsou připojeni na BBSku. Najednou se na obrazovce objeví: "Timeout, retry 1" a poté "No carrier". Chlapec se něžně přitulí ke své dívce a sladce pronese: "Rychle, něco si přej, padá spojení..."
Počítače
Každý program obsahuje jeden chybný řádek. Každý program jde zkrátit o jeden řádek. Z toho plyne, že každý program jde zkrátit na jeden řádek, který je chybný.
Počítače
Povidaji si dva mikroprocesory: Starsi Motorola a nove Pentium Motorola (pomalu): - Kolik je 2 +2? Pentium(rychle): - 8! Motorola (pomalu): To je spatne! Pentium:(rychle) - ale rychle...
Počítače
Slyšeli jste o křišťálové kouli od Microsoftu? Zeptejte se jí na něco a ona odpoví: "Nelze odpovědět. Přidejte 20 MB RAM a zkuste to znova"
Počítače
Bavi se dva programatori: - Tak, co jak jsi spokojeny se svou nastavajici? - Ale, ja nevim, zatim jsem k ni nedostal manual a ani on-line help nefunguje, at mackam, co mackam. Navic nevim jestli je to noname nebo nejaka znacka. - To nic, hlavne aby byla easy to install a user friendly.
Počítače
TOPlist