MTYxNDZmY

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Co máte v tom kufru?" vyzvídá úředním hlasem celník. "Krmení pro králíky," informuje občan. "Ukažte." Pan Novák tedy s nevolí otevírá zavazadlo..., v něm káva, koňak, čokoláda, drahé doutníky, šunka. "Tak tohle budou žrát králíci?" zvedá obočí státní zaměstnanec. "Když nebudou," rozhoduje Novák, "tak nedostanou nic, potvory rozmlsané!"   [08.07.20]
Razie na silnici. Policajt kontroluje technický stav auta a pneumatik. Pak se obrátí k mladé řidičce a povídá: " Jestlipak slečno víte, že už máte pěkně sjetý profil?" "No dovolte! Vy taky nejste žádný krasavec!"
Policajti
Ptá se policista kolemjdoucího:"Nevíte kolik je hodin?". "Za pět minut bude jedenáct" odpoví kolemjdoucí. policista: "to mě nezajímá, já chci vědět kolik hodin je ted´!".
Policajti
Jdou dva policajti po ulici. Najednou vidí na chodníku ležet hlavu. Jeden ji vezme za vlasy a ptá se druhého: "Je to Pepa?" "Není," říká ten druhý, "Pepa je přece vyšší!"
Policajti
Zastaví opilý policajt ještě opilejšího řidiče: "Pane řidiči, vy máte dva volanty, to je proti bezpečnostním předpisům. Budu vám muset odebrat řidičský průkaz." "A to mě musíte kvůli takové maličkosti hned obklíčit?"
Policajti
Zastaví policajt auto: Policajt: "Nesvítí vám halogen." Řidič: "To je heligon." Policajt: "Vy jste ňákej suterén."
Policajti
Ráno nastupuje policista do služby a strašně pláče. Náčelník se ho ptá, co je s ním, a on, že mu umřel otec. Tak ho pošle domů, aby se trochu uklidnil a tak. Na oběd se vrátí a je uplakaný ještě víc. Náčelník se ptá, co se zase stalo. "Ale, potkal jsem bratra, jemu taky umřel otec, tak mě to šíleně vzalo."
Policajti
Zastaví policajt blondýnku se psem: "Paní, váš pes nemá košík" A blondýna odpoví: "To nevadí, vždyť nejde nakupovat!" A policajt se zamyslí a říká: "Aha... tak to jsem nevěděl..."
Policajti
Skin je zadržen policií a vyslýchán: "Tak vy prej máte něco proti cikánům?" "Jo. Basebalový pálky.
Policajti
Které zvíře má čůráka a zádech? . . . Policejní kůň.
Policajti
Jeden chlápek měl ruku v kašně se zlatými rybičkami a ty rejdily sem tam v zástupu, dvojřadách, prostě vysoká škola drezúry. I jde okolo policajt a cože prý to provozuje. "Zkouším, jak vyšší inteligence může ovlivňovat nižší." "No to taky zkusím," povídá policajt a strčí ruku do kašny. Chvíli se neděje nic a pak začne rytmicky otvírat a zavírat ústa.
Policajti
Stojí policajt na křižovatce a zezadu z kalhot mu čouhá rohlík. Jeden kolemjdoucí se zvědavě optá: "Co se vám stalo?" "Ale, byl jsem dnes ráno u zubaře a ten mi doporučil, abych kousal druhou stranou."
Policajti
Policisté se smějí vtipu čtyřikrát: - Poprvé, když ho slyší. - Podruhé, když jim ho někdo vysvětlí. - Potřetí, když ho vyprávějí ostatním. - Počtvrté, když jej pochopí.
Policajti
Tisková zpráva policie: "Probíhá pátrání po zákeřném teroristovi, který unesl dnes ráno v Praze autobus plný japonských turistů. Policie má v současné době k dispozici šest tisíc jeho fotografií."
Policajti
Jede kněz na kole bez řídítek. Zastaví ho policajt a povídá: "Velebný pane, bude to za 50 korun za to, ze jedete bez řídítek. Ohrožujete tím sebe i ostatní." "Ale pane strážníku, se mnou jede pán Bůh." "Tak to bude za 100, že jezdíte dva."
Policajti
Víte jak se utopili dva policajti? Jeli na motorovém člunu, zhasl jim motor a tak se ho rozhodli roztlačit...
Policajti
Policajt zastaví řidiče a povídá mu: "Poslyšte, jaktože za bílého dne svítíte těmi heligony, co?" "Myslíte snad halogeny," odpoví řidič. "Víte co," řiká policajt, "vystupte si, když jste takovej suvenýr."
Policajti
TOPlist