OTVjYmI1Z

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Studentka přijde pozdě do hodiny. A profesor se ptá: "Tak s kýmpak jste zaspala dneska?"   [14.12.19]
Muž spáchá sebevraždu tak, že si lehne na kolej a nechá se přejet podélně vlakem. Policista diktuje telefonem lékaři první ohledání: "Hlava napůl, krk napůl, hrudník napůl a břicho napůl." Lékař se ptá: "A kde je orgán?" "U telefonu!"
Policajti
Dva policajti se dohodnou, že oklamou svého šéfa. Vyrobili papírovou 3000 korunu a šli za šéfem, ať jim rozmění. Po chvíli vyjdou z kanceláře a jeden povídá: "Ten náš šéf je ale debil, rozměnil nám ji na dvě 1500 koruny a ničeho si nevšimnul!"
Policajti
Proč si policajti dávají na televizi feferonky? . . . Aby měli ostřejší obraz.
Policajti
Policajti dostanou za úkol střežit most. Vydá se tam první hlídka, ale když je po čase přijde vystřídat další, nikde nikdo - prostě zmizeli. Tak druhá hlídka hlídá ještě pečlivěji, ale do příchodu další taky zmizí. To už je kapitánovi divný, tak se schová za nedaleký strom a pozoruje hlídku. V tom přiletí vrtulník, velká železná ruka chytne policajty pod krkem a naloží je. Když vrtulník odlétá, kapitán si všimne nápisu na jeho dveřích - JZD Slušovice sbírá prázdný makovice.
Policajti
Baví se spolu tři frekventanti policejní akademie, jak dopadli u zkoušek. 'Píšťalka za jedna, pendrek za jedna, čeština za pět. Dali mi vyskloňovat slovo 'Paříž'. 'A co jsi napsal?' 'Paříš, pařím, paříme...' 'A co ty?' obrací se na druhého. 'Špatně - píšťalka za jedna, pendrek za jedna, čeština za pět. Měl jsem skloňovat slovo 'zeměkoule', a tak jsem napsal - 'ze mě koule, z tebe koule, z něho koule.' Třetí policajt se jen usmívá: 'Tak to já dopadl výborně - píšťalka i pendrek na výbornou a rovněž čeština za jedna. Já vyfasoval slovo 'město.' 'A co jsi napsal?' 'Mně sto, tobě sto, náčelníkovi pětikilo...!'´
Policajti
Kutálejí se dva talíře z kopce, kterej z nich je policajt? . . Ten, který je víc vylízanej...
Policajti
Policajt zastaví řidiče: "Tak, pane řidiči, váš řidičský průkaz. Čeká vás pokuta." "No počkejte, nejdřív mi řekněte, co jsem vlastně proved!" "Nezastavil jste na stopce." "Já jsem zpomalil! Copak je to zas takovej rozdíl?" Policajt vytáhne pendrek, začne s ním mlátit řidiče přes hlavu a povídá: "Tak co, mám zastavit a nebo jenom zpomalit?"
Policajti
"Tak proč jste chlape zničil tu lokomotivu?" "No jo, tak jedu jedu a najednou vidím na kolejích chlapa." "A jak vypadal ten chlap?" "Na hlavě ušanku a na sobě uniformu." "No tak to jste ho měl s klidem přejet." "To jsem chtěl, ale on právě skočil do pole."
Policajti
Policajti mají přednášku o sexu. Přednášející se snaží vykládat co nejednodušeji, aby to policajti pochopili. Když se dostane k francouzskému sexu říká: "Francouzský sex je když se líbáte, tam kde čůráte. Rozumíte?" Policajti přikyvují jen v zadní řadě se zdvihne policajt a ptá se: "Prosím vás a líbá se jen pisoár, anebo i kachličky okolo?"
Policajti
Mladá mrtvice nastoupila prvně do služby. Nejprve ranila starého dědka, za ním učitelku a potom si vyhlídla policajta. S ním si však nevěděla rady, a tak s pláčem přiběhla k matce mrtvici. "Dcero moje,", vycítavě se na ni podívá matka, "ty jsi zapomněla, že jsi mrtice mozková?"
Policajti
Příslušník dopravky vyšetřuje autonehodu: "Tak jak se vám to stalo, občane?" "Bylo to auto..." "Jel jste samozřejmě příliš rychle, že...?" "Ne," špitne raněný, "ale chodím na zelenou asi příliš pomalu..."
Policajti
Vejde policajt do sexshopu, chvilku se rozhlíží, hrábne po vysílačce a hlásí: "Náčelníku, průser, narazil jsem na obchod s lidskými orgány!"
Policajti
Sedí policajti v restauraci. Přijde číšník a ptá se, co si objednají. "Dvě kávy, prosím," povída jeden. "Tak mě dejte taky dvě!"
Policajti
Nový dozorce vězňů dostává instrukce k výkonu služby: "A jste si jist, že si budete umět poradit s těžkými zločinci?" "Určitě, kdo bude dělat bordel, toho prostě vyhodím!"
Policajti
Proč policajti nejedí okurky? . . Protože se jim nevejde hlava do flašky.
Policajti
Proč má policajt rovnou čepici? . . Každý hajzl má rovný dekl.
Policajti
TOPlist