OWU3MjI

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Visí to na stěně a pláče. Co je to? . . Ztracený horolezec.   [09.07.20]
Pride necakane Meciar domov a zena mu hovori: "Paneboze! Uz si doma!" A Meciar na to: "Doma mi kludne hovor Vladko!"
Politické
V době totality probíhá v televizi televizní soutěž. Jedna otázka zní: "Máte rádi Sovětský svaz?" Ano, dva body. Ne, dva roky.
Politické
Ze staré doby: - víte, kdy bude zlatý socialismus? - v komunismu. Všichni budou říkat: "Zlatej socialismus."
Politické
Dohaduje se Clinton, Jelcin a Klaus, kdo ma vyssi hory. Clinton rika: to u nas mame takove sjezdovky, ze kdyz se rano spustim dolu, tak prijedu az vecer. Jelcin rika: to je hovno, u nas to trva tyden nez sjedu z nejvetsiho kopce. Klaus nad tim vrti hlavou a rika: U nas to jde s nami s kopce od ty doby co se ODS dostala do vlady a teprve ted to nabira poradnej kvalt!
Politické
Čtyři stupně porovnávání v Československu: - Dobré, lepší, nejlepší, sovětské. - Dlouhé, delší, nejdelší, dočasné.
Politické
Znáte všechny 3 druhy vší? 1) veš lidská 2) veš zvírecí 3) veš krnová
Politické
Zimní olympijské hry 2002 Moskva. Ruský prezident má uvítací projev. Napětí. Začíná číst... "Oooooooooooooooo" (ticho) "Oooooooooooooooo" (ticho, lidi se na sebe nechápavě dívají) "Oooooooooooooooo" (tajemník přiběhne, podívá se do papírů a diskrétně řekne) "Pane prezidente, toto nečtěte, to jsou olympijské kruhy."
Politické
Viete co povedal Majakovsky pred sebevrazdov?.. Sudruhovia nestrielajte.
Politické
Je pravda, že v SSSR roste kukuřice jako telegrafní sloupy? . . Ano, to je pravda, někdy dokonce i o něco hustší.
Politické
Kdo byla první komunistka? . . Eva - chodila s holým zadkem, živila se kořínky a myslela si, že je v ráji!
Politické
Muž je sněden Leonidem Brežněvem, a procházejíc se jeho žaludkem potká Gustáva Husáka. "Soudruhu prezidente," volá, "vás také Brežněv snědl?" "Ne," odpoví Husák," já přišel z druhé strany."
Politické
Ze sovětské Bible: "Na začátku se soudruh Bůh procházel po ulicích Moskvy..."
Politické
Jeden Moskvan byl kupovat auto. Konečně objevil model, který chtěl, opravdové auto snů. Když podepisoval kupní smlouvu, ptá se, kdy si může auto vyzvednout. Prodavač nakoukne do papírů a povídá: "Auto tu budete mít devátého září v deset hodin dopoledne... roku 2011." Chlápek se okamžitě rozčílil, ale prodavač mu povídá: "Pane, uvědomte si, že čekat v Moskvě na takové auto deset let, to není zas tak moc!" Ale zákazník povídá: "Ale co, ten rok 2011 sám o sobě by nevadil, ale to deváté září dopoledne! To mám objednaného instalatéra!"
Politické
Při zahajovacím ceremoniálu moskevské olympiády má soudruh Brežněv pronést projev. Celý stadión ztichne, Brežněv si nasadí brýle a začne číst: "O, O, O..." V tu chvíli k němu přiběhne jeho tajemník a šeptá: "To nečtěte, to jsou olympijské kruhy!"
Politické
Gross mluví se Zemanem po telefonu a říká: "Ano, ano, ano, ano, ano, ne, ano, ano, ano, ano, ano. Ano. nashledanou." "Vy jste měl tu odvahu říci mu Ne?" ptá se Bašta. "To nebyl problém," odpoví Gross, "on se mě jen ptal, jestli mě nebolí huba od samého říkání 'Ano'."
Politické
Přijede Klaus navštívit Clintona v Americe. Clintonův pokoj je nádherně zařízen, drahé obrazy, nábytek. Klaus se diví: "Jak jsi to dokázal?" Clinton zavede Klause k oknu a říká: "Vidíš tu čtyřproudou dálnici?" "Vidím." "Tak ta měla být osmiproudá." Za čas navštíví Clinton Klause. Klaus se topí ve zlatě - zlatá vana, zlaté svícny, perský koberec, zlaté nádobí... Clinton se diví, jak to Klaus dokázal. Klaus zavede Clintona k oknu a říká: "Vidíš to nové, moderní letiště?" "Nevidím." "Tak vidíš."
Politické
TOPlist