OTBjNGI

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Ptá se otec syna: "Tak už jsi dal své dívce pusu?" "Jo dal," povídá synek. "A co říkala?," ptá se otec. "Já nevím, ona mi zacpala nohama uši."   [10.12.19]
Manželka českého prezidenta Dagmar Havlová je so svojim manželom na dovolenke pri mori. Jedného dňa si tak sedí na útese vysoko nad morom a rozmýšľa, ako sa stať ešte známejšou a slávnejšou po boku svojho muža. V tom priletí anjel a hovorí jej: "Dáša, ja viem, ako na to. Priveď pod túto skalu veľké množstvo ľudí s tým, že urobíš nadprirodzený skutok. Všetci si ťa budú viac vážiť a obdivovať ťa." "No dobre", vraví Dáša. "Ale čo mám urobiť?" "Nič iné, len skočíš strmhlav zo skaly, ja budem lietať nízko nad zemou a keďže mňa nevidno, zachytím ťa a ľudia ťa budú ospevovať, ako bohyňu." Dáša súhlasila a na druhý deň zvolala pod útes zástupy ľudí. Postavila sa na konies sklay, odrazila sa, letí strmhlav dole, tam je už s otvoreným náručím pripravený anjel, no ako sa Dagmar rúti priamo naňho, anjel sa uhne a Dagmar Havlová sa zabije na skalách pri morskom brehu. Chaoz, panika, hrôza, len... anjel si letí pokojne späť do neba. V tom sa oblaky roztvoria, ukáže sa Pán Boh a prísne mu dohovára: "OLGA, OLGA! Len týždeň si v nebi a už stváraš neplechu..."
Politické
"Nový ministr zemědělství prý chce ještě kandidovat na senátora?" "A čemu se divíš? To má přece logiku, když se mu v hlavě věčně honí termíny jako ´úroda´, ´rostoucí výnosy´, ´vyšší sklizeň´ a podobně.
Politické
21. srpna 1968 budí žena muže: "Vstávej, Pepo, jsme obsazení!" "Ale to by přece Rusové nedovolili..."
Politické
Tisíce sociálních demokratů demonstrují v ulicích Prahy za práci a chléb. Jeden z přihlížejících kapitálistů se najednou rozhodne a chytí jednoho demonstranta za rukáv: "Hej, vy, pojďte se mnou - dám vám práci i chléb..." "Do prdele, " zvolá oslovený, "pochoduje nás tu několik tisíc a vy si vyberete zrovna mne..."
Politické
Baví se dva: "Tos slyšel, že za 7 let se má vrátit socialismus?" "Mě nenasereš, já mám rakovinu."
Politické
Ponuré nábřeží okolo půlnoci. Jakýsi nešťastník se právě chystá skočit z mostu do řeky. V poslední chvíli ho zachytí náhodný chodec a uklidňuje ho. "Neblázněte člověče, pojďte probereme současnou vaší i všeobecnou situaci. Nikdy není tak zle...!" Za deset minut skočili do vody oba..."
Politické
Víte, jaký je rozdíl mezi normálním a nenormálním šaškem? . . Normální šašek nemá přeci poslaneckou imunitu!
Politické
V letadle se baví dva oblíbení politici o těžké finanční situaci nás dole. Sobotka říká: "Otevřu okno a vyhodím 10 tisícovek, ať aspoň 10 lidí má radost!" Gross na to: "Já vyhodím 20 pětistovek, ať má radost 20 lidí!" Pilot se na ně otočí a povídá: "Já otevřu dveře a vyhodim vas oba, ať mají radost všichni
Politické
Opilý chlap leží na kanále, lomcuje mřížemi a hledíc kamsi dovnitř zoufale volá: - Soudruzi, proč?
Politické
"To jsi slyšel, že za 7 let se mají vrátit komunisti?" "Mě nenasereš, já mám rakovinu."
Politické
Jak se zbavit starých dluhů?
Politické
"Studente, můžete mi něco říci o Slovenském národním povstání?" "Pane profesore, nevím nic určitého, ale prý se fakticky něco chystá."
Politické
Američan a Němec jsou na návštěvě v Moskvě. Poslední den se rozhodnou, že se podívají na Lenina. Příjdou na Rudé náměstí a uvidí třikrát zalomenou frontu. Chvíli postávají a pak se Němec sebere a jde dopřed u. Za chvíli se vrátí a Američan se ho ptá: Viděls? Viděl, dal jsem vrátnýmu jednu marku a on mě pustil druhou stranou. Američan odejde a za chvíli se vrátí. Němec se ho ptá: Viděl Lenina? Viděl, dal jsem vrátnýmu dolar a on mi ho přinesl ukázat.
Politické
Lze nějak specifikovat jednotlivé roky pětiletého plánu? Lze: 1. rok: úspěch 2. rok: spěch 3. rok: pech 4. rok: ech... 5. rok: ch!
Politické
Bavi se dva vezni: - Za co sedis? - Ale, zavreli mne za to, ze jsem se dival na Husaka dalekohledem. - Pockej, to neni mozne. - Ale jo, on byl totiz pripevneny na pusce.
Politické
Prezident Ruska jelcin ma k dispozici stroj casu. Stale premysli kam se podiva. Nejprve si pripomene stare casy za 2. svetove valky, malem ho tam zastreli tak si pripomrene okupaci Ceskoslovenska 68, tam ho malem zmlati. Nakonec se rozhodne, ze se podiva do budoucnosti. Navoli tam rok 2050. Rano se probouzi v nadhernem hotelu uprostred moskvy pousti radio a posloucha zpravy: "... Ceska koruna za 25 marek, demonstrace americkych komunistu v USA, NEPOKOJE NA CINSKO-SLOVENSKE HRANICI znepokojuji cele Spojene evropske staty nemecke a Cesko.
Politické
TOPlist