NjgzO

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Studentka přijde pozdě do hodiny. A profesor se ptá: "Tak s kýmpak jste zaspala dneska?"   [14.12.19]
"Když odešel, odešel jste, a ona, kdyby chtěla a mohla, pomineme-li pro tuto chvíli nátlak na ni, aby nešla, šla také, byl by vás vzal, tedy vás a ji, s sebou?" "Námitka! Tato otázka by měla být vyškrtnuta a zastřelena!"
Právníci
Přijde jednou student práv ke státním zkouškám, posadí se a examinátor mu dá otázku: "Tak mi třeba vysvětlete, co je to podvod." "Podvod je, když mě teď necháte propadnout." Examinátor vyletí: "Cože!?" "No podvod je přeci, když zneužijete nevědomosti druhého k tomu, abyste ho poškodil."
Právníci
Proč je Internet jako penis: 1) Může být v provozu nebo mimo provoz. Když je v provozu, je s ním víc legrace, ale je obtížné přitom dělat jakoukoliv skutečnou práci. 2) Kdysi byl jeho účel předávat informace důležité k zachování lidského rodu. Někteří lidé si to myslí dodnes, ale většina jej používá hlavně pro zábavu. 3) Pokud nepoužíváte přiměřené ochranné protředky, můžete chytit virus. 4) Přiznáváme mu daleko větší důležitost, než je jeho skutečná velikost a vliv. 5) Jestliže nejste opatrní co s ním děláte, můžete se dostat do velkých potíží. 6) Jakmile si s ním jednou začnete hrát, nevíte, kdy přestat. Někteří lidé jsou schopni si s ním hrát celý den, když nemají nic na práci.
Právníci
"Synku, mrkni se, jak je venku..." "Už to hledám... http://pocasi. seznam. cz"
Právníci
Příjde chlap do PCshopu a ptá se prodavače: "Máte Widows Vista?" -Jste blázen? "A to je součástí licenčních podmínek?"
Právníci
Opravdoví programátoři píší program takto: COPY CON PROGRAM. EXE
Právníci
Právníci se nemusí obávat hrozící automatizace. Nikdo vám přece dnes nebude stavět robota, který by nedělal nic.
Právníci
Slovník zpracování dat: Nekonečná smyčka: viz Smyčka, nekonečná Smyčka, nekonečná: viz Nekonečná smyčka
Právníci
Státní zástupce rozhořčeně odsuzuje trestný čin. Delikvent chvíli poslouchá a pak rozhodí rukama a povídá: "Co se rozčilujete, pane doktore, kdybych já nekradl, tak jsou vám ty vaše študie houby platný a jste nezaměstnaný!"
Právníci
Před jedním americkým soudem stál muž obviněný z loupeže. Jeho obhájce zkouší velmi kreativní přístup: "Slavný soude! Můj klient pouze strčil ruku do výlohy a vzal tam několik drobných zlatých předmětů. Ale jeho paže a on, to není to samé, a nevidím důvod, proč trestat člověka za něco, co spáchala jeho ruka." Soudce povídá: "Hezky řečeno. Takže, když použiji vaši logiku, odsuzuji ruku obžalovaného ke dvěma letům vězení. Obžalovaný ji do vězení může doprovázet, ale nemusí, rozhodnutí nechám na něm." Obžalovaný chlápek se usmál, s pomocí právníka si odmontoval svoji umělou paži a svižným krokem opustil soudní sál.
Právníci
Účastníkům kurzu programování pro pokročilé v USA byla položena následující otázka: "Představte si, že jste nastoupili do letadla a před startem jste zjistili, že letadlo používá software pro řízení letu vytvořený vaší programátorskou skupinou. Kdo z vás by ihned opustil letadlo?" Zvedl se les rukou, jenom jeden účastník kurzu zůstal sedět bez hnutí. Na výslovný dotaz odpověděl, že by skutečně zůstal sedět v letadle: "Kdyby software skutečně dělala naše pracovní skupina, tak by letadlo ani nedojelo na startovací dráhu, natož aby vzlétlo."
Právníci
Co je výjimečně na Windows? . . Mrznou i v létě.
Právníci
Internetový závislák a závislačka sedí spolu u počítače a romanticky sledují LEDky modemu. Když najedonou závislák vykříkne: "Rychle, přej si něco, padá linka!"
Právníci
Víte, jak se liší Windows a Tamagochi? Windows chcípnou, i když se o ně staráte...
Právníci
Soudce k obžalovanému: "Chcete uvést nějaké polehčující okolnosti?" "Ano, chtěl bych říct, že už jsem byl třikrát trestaný a vůbec to nepomohlo!"
Právníci
Kdo pravil: "A přece se točí"? . . Vynálezc hard-disku.
Právníci
TOPlist