NzIxMTl

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Visí to na stěně a pláče. Co je to? . . Ztracený horolezec.   [09.07.20]
Víte, kolik se vejde somálských dětí do jednoho auta? Všechny!
Rasistické
Jede cigán po silnici ve slušným auťáku a najednou bum, prdne mu kolo. Tak vyheveruje svýho meďáka a začne mu to kolo vyměňovat za rezervu. A najednou rána jak blázen... Podívá se a co nevidí? Další cigan s tyčí mu rozmlátil přední okno. A von mu povídá: "Co blbneš vole?" a ten druhej: "Ty bereš kolo, já autorádio."
Rasistické
Vleze takhle běloch v černošské čtvrti do baru. Na triku má velký nápis 'Nesnáším negry!'. Jak vejde dovnitř, zvedne se dvoumetrový černý vazoun a říká: "Co to sakra má znamenat?!?" Chlápek, trošku pomenší postavy, s ledovým klidem odpovídá: "Jojo, první věc, kvůli který vás černochy nenávidím - neumíte číst!" "Cos to řek?!" "Jojo, druhá věc, kvůli který vás černochy nenávidím - jste hluchý!" "Pojď ven, mizero!" Chlápek v klidu vyjde před bar, černoch hned za ním, vytáhne dlouhou kudlu. A běloch jen povídá: "Jojo, a tohle je ta třetí věc, kvůli který vás nemám rád. Vždycky si přinesete akorát nůž, když se někde střílí."
Rasistické
Víte, jak se zachraňuje topící se černoch? Ne? Skvěle!
Rasistické
"Cikáne vrátil jsi dědovy ten nůž" "Jo" "A co říkal?" "UAaaaaaaHHHHhhh"
Rasistické
Jede cikán po dálnici a má defekt. Zastaví na kraji a začne odšroubovávat kolo. Najednou skřípění brzd, z žigula vyskočí druhej cikán, přiběhne, rozbije okno a vytrhává rádio. První cikán na něho hledí s otevřenou hubou a říká: "Hej ty, čo to do boha robíš?" "Ty máš kola, já mám vnitřek!"
Rasistické
Víte, kdy pes v Somálsku naposledy viděl kost? Když si zlomil nohu!
Rasistické
Soudruh předseda si předvolal Deža na národní výbor: "Dežo, přiznej se! Ty jsi pálil slivovicu!" Dežo zavrtí hlavou: "Nepálil." Soudruh předseda se však nedá a pokračuje: "Ale přístroj máš!" Dežo provinile sklopí oči: "No, mám." Soudruh předseda celý rozradostněný: "No tak vidíš, zaplatíš pokutu 500 korun!" Dežo se zamyslí a po chvíli na stůl položí dvě pětistovky. Soudruh předseda se diví: "A těch dalších 500 korun je za co?" "Za znásilnění." Soudruhovi předsedovi se hrůzou zježí zbývající vlasy: "Proboha, Dežo, kohos znásilnil?" "Nikoho. Ale přístroj mám!"
Rasistické
Jedou takhle naši turisté do Afriky, a tam u jedné řeky vidí, jak krokodýl žere černocha, kouká mu už jenom horní část těla. A jeden ten turista říká: "No hele, všude vykládaj, jak sou afričani chudý, a podívej, von se tady válí ve spacáku vod Lacoste!"
Rasistické
Běží chleba po poušti a 30 metrů za ním banda somálců. Chleba ale běží trochu rychleji, tak jim trochu uteče, a když má trochu náskok, rozhlídne se po kraji. V tom vidí o strom opřenej řízek. Doběhne k němu a říká: "Řízku, schovej se, běží sem somálci, musíme utéct!" Řízek povídá: "No, hele, schovej se za mě, mě tady nikdo nezná."
Rasistické
Víte, kdo byl inspirací pro vznik triatlonu? No přece cikáni. Běží na koupaliště, tam si zaplavou a zpátky jedou na kole.
Rasistické
Hadanka Je to cerne a ma to IQ 158. Co je to? Afrika
Rasistické
Dcera se bude vdávat. Že ho má ráda a že se jmenuje Bobo. Otec se však zhrozí - on je to černoch. Co na to lidi, co společenské postavení a chudák děti. Tak povídá: "Bobo, má dcera si veme jen toho, kdo ji vystaví velkou vilu". "Bobo miluje, Bobo postaví" Otec se zamyslí a povídá: "Ale to není všechno, dcera musí mít to nejluxusnější auto, co jde koupit" "Bobo miluje, Bobo koupí" Zoufalý otec už neví, co by "A má dcera musí mít muže s metrovým penisem" "Bobo miluje, Bobo zkrátí"
Rasistické
Víte proč se začala vyrábět bílá Fidorka?...... Aby se cikani pořád nekousali do prstu...
Rasistické
Víte, jak ulovíte somálskou holku? Do flašky od piva nastražíte zrnko máku.
Rasistické
"Pane vrchní, co je to za střelbu před restaurací?" "No, objednal jste si cikánskou pečeni, ne?"
Rasistické
TOPlist