ZGNjZWZlOW

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Studentka přijde pozdě do hodiny. A profesor se ptá: "Tak s kýmpak jste zaspala dneska?"   [14.12.19]
Jede cikán po dálnici a má defekt. Zastaví na kraji a začne odšroubovávat kolo. Najednou skřípění brzd, z žigula vyskočí druhej cikán, přiběhne, rozbije okno a vytrhává rádio. První cikán na něho hledí s otevřenou hubou a říká: "Hej ty, čo to do boha robíš?" "Ty máš kola, já mám vnitřek!"
Rasistické
Víte, proč skin musí mít kolem sebe alespoň 20 kamarádů, když souloží? No přece aby byl tvrdej.
Rasistické
Chlapík kupuje od staré cigánky koně. Chlapík:"Kolik za něj chcete?" Cigánka: "Dvacet tysýc" Chlapík:"Je nějak vyhublý" Cigánka: "On né vyhublý, on štíhlý" Chlapík:"Ten kůň kulhá" Cigánka: "On né kulhá, on tákovou zvláštní chůzi mít" a takhle to pokračuje dál, chlapíkovi se pořád něco nezdá a cigánka mu pořád tlačí nějaké klíny, a že se na něm má projet, že prý uvidí jaký je to skvělý kůň. Chlapík teda sedne na koně, kůň se rozběhne a narazí do zdi. Chlapík:"PROBOHA, TEN KŮŇ JE SLEPÝ!" Cigánka: "On né slépý, on odvážný"
Rasistické
Jedou takhle naši turisté do Afriky, a tam u jedné řeky vidí, jak krokodýl žere černocha, kouká mu už jenom horní část těla. A jeden ten turista říká: "No hele, všude vykládaj, jak sou afričani chudý, a podívej, von se tady válí ve spacáku vod Lacoste!"
Rasistické
Proč mají černoši tak malý volanty? Aby mohli řídit i v želízkách.
Rasistické
Jede cigán po silnici ve slušným auťáku a najednou bum, prdne mu kolo. Tak vyheveruje svýho meďáka a začne mu to kolo vyměňovat za rezervu. A najednou rána jak blázen... Podívá se a co nevidí? Další cigan s tyčí mu rozmlátil přední okno. A von mu povídá: "Co blbneš vole?" a ten druhej: "Ty bereš kolo, já autorádio."
Rasistické
Soudruh předseda si předvolal Deža na národní výbor: "Dežo, přiznej se! Ty jsi pálil slivovicu!" Dežo zavrtí hlavou: "Nepálil." Soudruh předseda se však nedá a pokračuje: "Ale přístroj máš!" Dežo provinile sklopí oči: "No, mám." Soudruh předseda celý rozradostněný: "No tak vidíš, zaplatíš pokutu 500 korun!" Dežo se zamyslí a po chvíli na stůl položí dvě pětistovky. Soudruh předseda se diví: "A těch dalších 500 korun je za co?" "Za znásilnění." Soudruhovi předsedovi se hrůzou zježí zbývající vlasy: "Proboha, Dežo, kohos znásilnil?" "Nikoho. Ale přístroj mám!"
Rasistické
Chlápek se zachrání z potopené lodi a moře ho vyplaví na pustý ostrov. Jenže není tak úplně pustý. Chlápek tam potká Hitlera a Himmlera v kompletních německých uniformách. "Já myslel, že jste po smrti!" Hitler říká: "Nein, my tady připravovat Čtvrtá Reich. A máme perfekt Konečné Řešení. Zplynujeme 100,000 židů a pět čističů oken!" Chlápek je zmatenej a ptá se: "Proč pět čističů oken?" Himmler se otočí k Hitlerovi, usmívá se a povídá: "Vidíš, mám pravdu, ti Židi jsou všem ukradení!"
Rasistické
Vojde cernoch do obchodu, na pleci mu sedi nadherny pestrofarebny papagaj. Predavacke sa zapaci a pita sa: "Jeee, aky pekny, odkial ho mate? "Aaaale, z Afriky, tam ich beha plno" - odpoveda papagaj.
Rasistické
Víte, kde je v Somálsku největší hustota osídelní? To záleží, kam fouká vítr.
Rasistické
Vleze malej, tlustej běloch v černošské čtvrti do báru. Na tričku má napsáno "Nesnáším negry!". Jakmile vejde dovnitř, zvedne se dvoumetrový černoch a ptá se: "Co to má znamenat?" B:"První věc, kterou na černoších nesnáším, je to, že jsou negramotní. Č: "Cos to říkal?" B: "Druhá věc, kterou na černoších nesnáším, je to, že jsou hluchý." Č: "Tak pojd na férovku." Tak oba vylezou ven a černoch vytáhne kudlu. Běloch v klidu říká: "Poslední věc, kterou na černoších nenávidím, že vždycky vytáhnou kudlu na místech, kde se střílí."
Rasistické
Potká skinhead cigána a ptá se: Hej, kolik je ti let? Bude mi 11. Oj, nebude, nebude...
Rasistické
Víte co je to Rošťák?....... Žid, který propadl roštem pece v koncentráku.
Rasistické
Hadanka Je to cerne a ma to IQ 158. Co je to? Afrika
Rasistické
Víte co je to čárový kód? No přece fotka somálské rodiny!
Rasistické
Spadne cikán do vápna a povídá: "No co teď budem robit?" A druhý na to: "Dvě minuty bílý a už by si robil?"
Rasistické
TOPlist