ZGNmMG

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
"Co máte v tom kufru?" vyzvídá úředním hlasem celník. "Krmení pro králíky," informuje občan. "Ukažte." Pan Novák tedy s nevolí otevírá zavazadlo..., v něm káva, koňak, čokoláda, drahé doutníky, šunka. "Tak tohle budou žrát králíci?" zvedá obočí státní zaměstnanec. "Když nebudou," rozhoduje Novák, "tak nedostanou nic, potvory rozmlsané!"   [08.07.20]
Rozvodový soudce: "Je pravda, že jste manžela podvedla se sousedem?" "Ano, ale první podvedl on mně." "A jak?" "Tvrdil mi, že jede na služební cestu!"
Sex a láska
Dva nadržené matfyzáky přestane bavit si honit jenom u porna z počítače a rozhodnou se znásilnit nějakou holku. Po setmění naleznou svou oběť a po dlouhém boji ji nakonec zmáknou. Ten, co ji drží za pravou ruku a nohu, říká tomu, co ji drží za levou ruku a nohu: "Hmmmm, co teď?"
Sex a láska
"Co tě napadlo, žebrat přímo vedle dívčího internátu? Copak si myslíš, že ty děvčata mají na to, aby ti dávaly peníze?" "To ne, já taky nikdy nic nevyžebrám, ale vidím spousty nádherných nohou..."
Sex a láska
"Jirko, ty si neumíš představit, jak horoucí je má láska k tobě!" "Ale ano, všímám si toho už delší dobu. Od té doby, co se známe, tají moje úspory jako sníh na jarním slunci..."
Sex a láska
Chlubí se jedna dospívající dívka druhé: "No, že by mě Pepa políbil, to se přímo říct nedá, ale už mi třikrát zadýchal brýle."
Sex a láska
"Jakmile se nám narodily děti, tak jsme si je se sousedem vyměnili." "Cože?" "No, oba jsme po zralé úvaze dospěli k tomu, že bude lepší, když si každý bude vychovávat ty své."
Sex a láska
"Já se se svojí ženou miluju vždy hned po ránu..." "A proč?" "Protože mám jistotu, že jsem první."
Sex a láska
Tvrdil jeden sexuální štvanec: "Holení Venušiných pahorků vzniklo ze snahy nejít na nudapláž v něčem od loňska!"
Sex a láska
Víš, co je to orální antikoncepce? . . . Když ti řekne "NE!"
Sex a láska
Sedí dvě kamarádky v kavárně a jedna se ptá: "Taky musíš manželovi říct, když dosáhneš orgasmu?" "Já nemůžu, nesmím mu volat do práce!"
Sex a láska
Na první hodině tanečních jeden mládenec tančí s jednou krásnou dívkou a aby se odreagoval, tak ji pořád mačká na knoflík od podprsenky. Ona na to: "Prosím vás, co to děláte?" On se zarazí a odpoví: "Já na vás zvoním." "A mně se zdálo, že dole někdo stojí."
Sex a láska
Manžel se vrátí hladový domů, otevře ledničku a tam nahý chlap. "Kdo jsi?" "Pepa." "A co tu děláš?" "Jím klobásu." Manžel se tím pochlubí v práci a kolega mu říká: "Ty jsi ale blbec - to byl milenec a měl jsi mu rozbít hubu!" Manžel se vrátí domů, otevře ledničku a tam zase chlap. "Kdo jsi?" "Honza." "A co tu děláš?" "Jím klobásu." "Tak poslyš, až uvidíš Pepu, vyřiď mu, že mu rozbiju hubu!"
Sex a láska
"Omyl," řekl ježek a slezl z kartáče.
Sex a láska
Na gyndě: "Sestři, nenechala jsem u vás kalhotky?" Sestra za chvíli na chodbě potká mladou paní a ta volá: "Už je nehledejte, byly u zubaře."
Sex a láska
Běží dva partyzáni lesem a uvidí chalupu. Tak se jdou podívat dovnitř a tam leží v posteli hnusná tlustá baba. Zeptají se jí, jestli se tam můžou vyspat a najíst a ona řekla, že když jí to udělaj tak jo. Jeden uteče a druhej se obětuje a udělá jí to rohlíkem a vyhodí ho ven z okna. Ráno vstane z postele a jde se podívat ven a ten druhej mu říká: "Dík za rohlík, jsi fakt kámoš."
Sex a láska
Baví se dva kámoši: "Jaká má být tvoje holka?" "Nevím, je mi to tak nějak jedno." "No, jako jestli chceš aby byla hezká nebo jestli ti záleži na tom, jaká bude?" "No, když bude umět vařit, tak může být i hezká..."
Sex a láska
TOPlist