MzZlZTkxM2

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Studentka přijde pozdě do hodiny. A profesor se ptá: "Tak s kýmpak jste zaspala dneska?"   [14.12.19]
"Miláčku, vstávej, musíš do školy!" "Maminko, když mně se nechce." "Musíš, vždyť jsi učitel."
Škola
Když syn přinesl ze školy dobrou známku, dostal od otce deset korun. V posledním čase se synovy známky den ze dne zlepšovaly, až se ho otec s podezřením zeptal: "Poslechni, Vláďo, nedělíš se o peníze s učitelkou?"
Škola
Student setrvává v klidu, nebo v pohodlném sedu do té doby, než je přinucen působením pedagogova slova tento stav změnit a dostavit se k tabuli.
Škola
Předmět: hodina angličtiny Ve škole mají deváťáci hodinu angličtiny s mladou učitelkou, krásnou holkou se vším všudy. Do probíhající hodiny vstoupí inspektor. Nikde není volné místo, jenom v poslední lavici vedle Pepíka. Tak učitelka usadi inspektora tam, napise na tabuli anglicky větu a chce, aby jí to přelozili. V tom ji spadne křida, ona se pro ni ohne a minisukne odhalí kalhotky. Nikdo se nehlasí, jenom Pepa vzadu ma ruku nahoře. 'No, je tady inspektor, musim Pepu vyvolat, kdyz se nikdo jiný nehlasí, říká si učitelka. 'Tak, Pepo, co znamena česky veta napsaná na tabuli?' Pepa se postaví a řika: 'Ja bych ji šukal, ja bych ji taaaaak šukal! Učitelka zrudne, trapas před inspektorem, a odpovi: 'Cože? Jak se opovazuješ...? Píšu ti pětku!' Pepa si sedne, loktem dloubne do inspektora a říka: 'Když neumíš anglicky, tak příště neraď, debile!'
Škola
Učitel: "Kolega Novák k tabuli..." Novák prosí: "Pane profesore, dneska ne." Učitel: "A proč bych jako neměl?" Novák: "Třeba z kolegiality."
Škola
Gábinka přijde ze školy a babička se jí ptá: "Co jste dnes dělali ve škole Gábinko?" "Pokusy s výbušnými látkami." "A povedlo se vám to?" "Ne a co budete dělat zítra ve škole?" "V jaké škole babi?"
Škola
Profesor říká: "Dnes vás pustím o čtvrt hodiny dřív. Odcházejte prosím potichu, ať nevzbudíte nikoho ve vedlejších učebnách."
Škola
"Co je to emancipace?" ptá se učitelka dětí. "Emancipace je, když třeba ona neumí vařit," odpoví jedno z dětí.
Škola
Paní učitelka ve škole chce po dětech, aby řekly rým. Postupně jich tam několik řekne nějaké ty rýmy... až paní učitelka vyvolá Pepíčka a ten říká: "V moři stojí Kokrhel, vodu má až po kolena." "Ale Pepíčku, to se přece vůbec nerýmuje!" "Jen počkejte, až přijde příliv."
Škola
"Proč chodíš pořád pozdě do školy?" ptá se učitel Jendy. "Nemůžu se vzbudit včas." "Nemáš budík?" "Mám, ale zvoní, když spím."
Škola
Učitelka se ptá ve škole žáků, jak se vyrábí elektřina. Pepíček se hlásí: "Prosím, elektřina se vyrábí v chlívě!" "Jak jsi na to přišel, Pepíčku?" "No, když minule vypnuli elektřinu, tatínek křičel: "Co tam ty svině s tou elektřinou zase dělaj?!?"
Škola
"Pepíčku, řekni dvě zájmena." "Kdo, já?" "Výborně, Pepíčku."
Škola
Při hodině výtvarné výchovy paní učitelka nakreslila na tabuli jablko a ptá se dětí: "Co jsem to nakreslila?" Přihlásil se Honzík: "Prdel." Učitelka se rozplakala a vyběhla ze třídy. Za chvíli do učebny vkročil ředitel a křičí: "Proč vaše paní učitelka brečí? A kdo nakreslil na tabuli tu prdel?"
Škola
Učitel vypráví ve škole dětem o škodlivosti alkoholu. Příkladem jim uvádí situaci ze života zvířat. "Kdyby jste před osla postavili jedno vědro s vodou a druhé s alkoholem, z kterého by se napil?" "Z vědra s vodou," křičí děti. "A proč?" táže se dál kantor. Přihlásí se Pepíček: "Protože je to osel!"
Škola
"Pane učiteli, co jste mi napsal pod domácí úkol?" "Coby, piš čitelně!"
Škola
Učitelka na hodině sexuální výchovy se ptá žáků: "Žáci, kdo si myslíte, že děti nosí čáp, postavte sa vpravo. Tí, co si myslíte něco jiného vlevo. Přihlásí se Pepíček: "Pani učitelko, tí co už souložili si můžou jít na chodbu zapálit?"
Škola
TOPlist