NTc4NG

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Visí to na stěně a pláče. Co je to? . . Ztracený horolezec.   [09.07.20]
Ve škole: "Petříku, jaké vlasy má tvůj tatínek?" "On má, prosím, jen hlavu!"
Škola
"Jaká máte doma zvířátka, Pepíku?" ptá se učitelka. "Kočku, psa a mražené kuře."
Škola
Ve školní jídelně si přisedl student k profesorovi a ten říká: "Prase si nezaslouží, aby sedělo s labutí." Student se zvedl od stolu s odpovědí: "Hmm, tak já letím." Čímž pana profesora namíchl a ten se rozhodl, že mu dá zabrat u zkoušek. Bohužel pro něj student na vše odpověděl naprosto bezchybně. Proto mu dává poslední otázku: "Kdybyste si mohl vybrat ze dvou pytlů a v jednom bylo zlato, ve druhém rozum, který byste si vybral?" Student po chvíli řekne, že by si vzal ten se zlatem. Profesor vítězoslavně praví: "No vidíte, a já bych si vybral ten s tím rozumem." Student neváhá s odpovědí: "Vzdyť jo, každý si vybere to, co mu chybí." Profesor už je tak vytočený, že do studentova indexu napíše BLBEC a pošle ho pryč. Student odchází, aniž by se podíval na své ohodnocení a po chvíli se vrátí s otázkou: "Pane profesore, vy jste se mi tu sice podepsal, ale nenapsal jste tu žádnou známku..."
Škola
Zkoušení z Ruštiny. Je vyvolán Pepíček a profesorka se ptá: "Kdo napsal Evžena Oněgina?" "Fuškin," odpoví žák. "Fuškin? To snad ne! Za pět!" Zkoušený si jde sednout do lavice a říká sousedovi: "To je ale fiča..."
Škola
Přijde Pepíček po hodině za učitelkou do kabinetu. Slušně zaklepe. Paní učitelka vykoukne a Pepíček povídá: "Soudružko učitelko, já bych si s váma chtěl zašukat." Načež mu učitelka vrazí pořádnou facku a povídá: "To máš za tu soudružku a teď pojď dál, ty můj malý čipero."
Škola
Povídá učitelka matce studenta: "Tváří se inteligentně, ale je úplně blbej. Na položenou otázku neodpověděl a dostal záchvat smíchu."
Škola
Pepíček je ve škole a paní učitelka se ptá: "Pepíčku, vám se narodila dvojčátka, viď?" "Ano." "A jak se budou jmenovat?" "Nevím, ale tatínek říkal - ňák Himl a Hergot."
Škola
Paní učitelka napomíná: "Pepíku, kam se cpeš? Běž na konec fronty!" "To nejde, tam už někdo stojí."
Škola
Děti ve škole mají říct větu obsahující "mám dojem". Maruška říká: "Stromy mají hodně květů, mám dojem, že bude hodně ovoce." Kájíček: "Tatínek chodí pozdě z práce, mám dojem, že přinese hodně peněz." Přihlásí se Jeníček a hlásí: "Sledoval jsem klíčovou dírkou svou starší sestru a jejího učitele hry na piáno. Ona byla nahá, on si sundaval kalhoty, mám dojem, že se nám chtěli vysrat do piána."
Škola
Učitelka se ptá v češtině žáků: "Sem pěkná. Jaký je to čas?" "Minulý!"
Škola
"Pepíčku, pročpak jsi nebyl včera ve škole?" "Ale paní učitelko, vy jste říkala, že kdo nebude mít domácí úkol, tak ať se tu radši ani neukazuje."
Škola
Učitelka říká: "Tak, Honzíku, zavedeš pány geology na to místo, kde jsi našel tyto krásné kamínky." "To prosím nejde. Dneska mají v muzeu zavřeno."
Škola
Pepíček zastaví auto. "Nedovezl byste mě do školy?" "Ale já jedu opačným směrem..." "Tím lépe!"
Škola
Učitel k žákům: "Definujte vesmír a řekněte mi tři příklady."
Škola
Učitelka v I. třídě napsala dětem do notýsku: "Žáci půjdou na ošetření zubního chrupu."
Škola
"Ne, paní učitelko, nevím kdo to udělal, ale v tu chvilku mi to přišlo jako dobrý nápad."
Škola
TOPlist