MzQ5MzJiMD

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Visí to na stěně a pláče. Co je to? . . Ztracený horolezec.   [09.07.20]
Víte, proč si Skoti pouští pornokazety odzadu? . . Protože se jim líbí nejvíce ta část, v níž prostitutka po vykonaném sexu vrací peníze.
Skotové
Na skotské klinice se provádí operace. Baví se dvě ošetřovatelky: "Koho tam operujete?" "Nějakého McTalishe, spolkl při golfu míček." "Ten, co se třepe před operačním sálem, to bude asi příbuzný?" "Ne, ten čeká na ten míček, aby mohli pokračovat."
Skotové
Do hospody přijdou Angličan, Francouz a Skot. Objednají si pivo a všem třem uvízne v pěně moucha. Angličan pivo znechuceně odstrčí, Francouz mouchu vyndá a pivo vypije a Skot mouchu vytáhne, chytne jí za křídlo a řve na ní: "Vyplivni to ty svině! Vyplivni to!"
Skotové
Topícímu se Skotovi házejí ze břehu záchranné kolo. Dříve než se ho dotkl, křičí: "A je třeba za to platit?"
Skotové
Proč žijí Skoti tak dlouho? . . Protože ve Skotsku jsou drahé pohřby.
Skotové
Potkají se dva Skoti na ulici: "Pročpak nenosíš prstýnek, když jsi ženatý?" "Ano jsem, ale tento týden ho nosí moje žena."
Skotové
Skot si koupí láhev Whisky, dá si ji do vnitřní kapsy kabátu a jede na kole domů. V zatáčce dostane smyk, spadne a cítí, jak mu něco teče po těle. Sepne ruce a povídá: "Bože, dej ať je to jenom krev!"
Skotové
Víte, jak začíná ve skotské kuchařce recept na omeletu? . . "Půjčte si šest vajec."
Skotové
Lékař ve skotské nemocnici říká pacientovi: "Vaše operace byla hodně náročná, proto vás bude stát pět set liber!" "To nic, krejčímu dlužím o mnoho víc!"
Skotové
Jede Skot vlakem kolem mořských břehů a najednou vidí z okna, jak se z vody vynořuje potápěč. "Sakra, kdybych věděl, že ta cesta se dá urazit i pěšky, tak nejedu vlakem..."
Skotové
Skotští manželé vyjdou z restaurace: "Přiznej se. Že tys dal tomu číšníkovi zpropitné?" "Nedal." "Tak proč se tak smál?" "Já jsem ho polechtal prstem na dlani!"
Skotové
Skot přistihl svou manželku in flagranti. Velice se rozhněval: "Ještě jednou vás přistihnu v tomto bytě a budete platit třetinu nájmu!"
Skotové
Jak volají Skoti hasiče? . . SMSkou.
Skotové
Zoufalý McGregor vběhne do lékárny: "Prodejte mi nějaký prudký jed za tři pence!" "Promiňte, ale za tři pence žádný jed nemáme. Nejlacinější stojí 3 libry." "Dovolte! Já se chci otrávit, ne zruinovat!"
Skotové
Skotovi umírá manželka: "Podívej muži, jak to sluníčko venku svítí, podívej na ty krásné stromy, slyšíš ten bzukot včeliček..." Skot praví: "Nerozptyluj se, drahá, nerozptyluj se."
Skotové
Jak Skot léčí mořskou nemoc? . . Strčí si šilnik pod jazyk a stoupne si k zábradlí.
Skotové
TOPlist