YTMyNzUx

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Studentka přijde pozdě do hodiny. A profesor se ptá: "Tak s kýmpak jste zaspala dneska?"   [14.12.19]
"Jmenuji se Vincent," představuje se Skot Angličanovi, "ale říkejte mi Vin - tak pokaždé ušetříte jeden cent."
Skotové
Skot-otec hubuje svého syna: "Máš prosím tě rozum? Ty jseš samá zábava... Je to dva týdny, co jsi se díval na zatmění měsíce a dnes chceš jít do kina."
Skotové
McLean se rozhodl, že si koupí naslouchací přístroj. V obchodě mu nabízejí různé typy, ale všechny se mu zdají příliš drahé. Prodavač nakonec ztratil trpělivost: "Doporučuji abyste si koupil jen tento drát, který si vsunete jedním koncem do ucha a druhý konec si dáte do kapsy." "Myslíte, že budu lepší slyšet?" "To si tedy nemyslím, ale když lidi uvidí drát ve vašem uchu, budou hovořit hlasitěji!"
Skotové
Skot přistihl svou manželku in flagranti. Velice se rozhněval: "Ještě jednou vás přistihnu v tomto bytě a budete platit třetinu nájmu!"
Skotové
Jede Skot vlakem kolem mořských břehů a najednou vidí z okna, jak se z vody vynořuje potápěč. "Sakra, kdybych věděl, že ta cesta se dá urazit i pěšky, tak nejedu vlakem..."
Skotové
Lékař ve skotské nemocnici říká pacientovi: "Vaše operace byla hodně náročná, proto vás bude stát pět set liber!" "To nic, krejčímu dlužím o mnoho víc!"
Skotové
Dva Skoti se vsadili o šesták, kdo déle vydrží pod vodou. Oba se utopili.
Skotové
Uprostřed ledna volá jeden Skot: "Děti, všichni svléknout do půl těla a mazat ven! Tady zbylo půl lahvičky léku proti kašli, a tak ať se nezkazí."
Skotové
Skot John odlepuje v bytě tapety. Soused se ptá: "Ale copak sousede, přeci nebudete celý byt tapetovat?" "Ne, já se stěhuji."
Skotové
Víte, jak dělá Skot gruppensex? . . Se svojí ženou před zrcadlem.
Skotové
Do hospody přijdou Angličan, Francouz a Skot. Objednají si pivo a všem třem uvízne v pěně moucha. Angličan pivo znechuceně odstrčí, Francouz mouchu vyndá a pivo vypije a Skot mouchu vytáhne, chytne jí za křídlo a řve na ní: "Vyplivni to ty svině! Vyplivni to!"
Skotové
Skotovi umírá manželka: "Podívej muži, jak to sluníčko venku svítí, podívej na ty krásné stromy, slyšíš ten bzukot včeliček..." Skot praví: "Nerozptyluj se, drahá, nerozptyluj se."
Skotové
Sedí Skot u břehu řeky, pije z ní vodu a při tom si ho honí. A povídá: "Jo, ženský a chlast, to je moje."
Skotové
Jede Skot vlakem kolem mořských břehů a najednou vidí z okénka, jak se z vody vynořuje potapěč. "Hrome, to jsem měl vědět, že se ta cesta dá urazit taky pěšky...!"
Skotové
Skot kupuje u řezníka maso. "A přeje si pán ještě něco?" "Ano, zabalte mi to do dnešních novin!"
Skotové
MacBay a Duff přijeli na výlet do Londýna z malé vesničky. Již třetí den si prohlížejí pamětihodnosti Londýna. Zastavili se před budovou a nad vchodem vytesané datum „MCMIV“ si dlouho a pozorně prohlíželi. "Podívej se, Duffe," pravil McBay. "Nikdy dříve jsem neslyšel o Skotovi jménem McMiv a tady je jeho jméno na jednom z největších paláců v Londýně. Vidíš, jak daleko se dostanou naši skotští hoši?"
Skotové
TOPlist