YzdiMzdl

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Studentka přijde pozdě do hodiny. A profesor se ptá: "Tak s kýmpak jste zaspala dneska?"   [14.12.19]
Přijde chlapík ke zpovědi a povídá: "Pane farář, zmlátil jsem svojí tchýni..." "Synu, začni s hříchy, dobré skutky si nech až na potom..."
Tchýně
"Ahoj Franto, kde jsi byl?" "Na nádraží, tchyně jela do lázní." "A proč jsi tak špinavý?" "Hladil jsem lokomotivu!"
Tchýně
Chlap drží tchýni na dvanáctém poschodí z okna a povídá: "Jiný by tě utopil nebo zastřelil a vidíš jaký jsem já dobrák, já tě pustím na svobodu."
Tchýně
Kamarád navštívil druhého a ten mu ukazuje na obrázcích, co všechno zastřelil: "Tady je tygr, lev, slon, zajíc, tchýně,..." "Tchýně? A proč se tak usmívá?" "Protože sem jí řekl, že se jdeme fotit."
Tchýně
Víte, co je to stínová tchýně? . . Matka milenky.
Tchýně
Ze zologické zahrady volají: "Vaše tchyně spadla do bazénu s krokodýly!" "To jsou snad vaši krokodýli, tak si je zachraňujte sami."
Tchýně
Přijde pán do elektra: "Prosil bych žehličku." "Vyberte si, máme tu široký výběr." "Víte, to bude dáreček pro tchýni." "Samozřejmě, pane, mám vám hned odpojit nulák?"
Tchýně
"Zachránil jste mi život! Jak se vám odvděčím?" "Ožeňte se s mojí tchýní a vystěhujte se s ní do Afriky!"
Tchýně
Zvoní telefon: "Unesli jsme tvou tchyni, okamžitě pošli výkupné 100 000 dolarů!" "A když odmítnu zaplatit?" "Tak ti ji naklonujeme!"
Tchýně
Inzerát: "Prodám psa. Sežral tchýni." Zn: "Kupujte dokud má chuť!"
Tchýně
"Ale sousede... Vím, neměl si rád svojí tchýni. Ale na její pohřeb si jít mohl!" "To víš moc práce a na zábavu mi nezbývá čas..."
Tchýně
"Dneska jsem vzal psa k veterináři. Kousl totiž mojí tchýni." "A tos ho byl nechat utratit?" "Ne, nechal jsem mu nabrousit zuby."
Tchýně
"Prosím tě," povídá jeden kamarád druhému, "každý chlap si na svojí tchýni stěžuje a ty jí chválíš.". "To proto, že je to ta nejinteligentnější a nejmoudřejší tchýně na světě. Už od začátku mě varovala, aby sem si její dceru nebral."
Tchýně
"Proč ses po rozvodu s manželkou oženil s její sestrou?" "Abych si nemusel zvykat na novou tchýni."
Tchýně
Běhá to po bytě a je to nezničitelné. Co je to? . . Tchýně.
Tchýně
Ptá se kamarád kamaráda na pohřbu: "Jakže umřela ta tvoje tchýně?" "Otrávila se houbami." "A jakto, že má rozbité zuby?" "Bránila se svině."
Tchýně
TOPlist