NWQxMTY3M

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Co máte v tom kufru?" vyzvídá úředním hlasem celník. "Krmení pro králíky," informuje občan. "Ukažte." Pan Novák tedy s nevolí otevírá zavazadlo..., v něm káva, koňak, čokoláda, drahé doutníky, šunka. "Tak tohle budou žrát králíci?" zvedá obočí státní zaměstnanec. "Když nebudou," rozhoduje Novák, "tak nedostanou nic, potvory rozmlsané!"   [08.07.20]
"Pane doktore, každou noc se mi zdá hrozný sen. Jdu po ulici a vidím svou tchýni, jak vede na provázku krokodýla. A ještě teď se třesu strachy, když vidím ty žluté oči, zelenou kůži s puchýři a ohromná zubiska, co mě chtějí roztrhat!" Doktor zvolá: "To je strašné, i mně z toho běhá mráz po zádech!" "Ale to ještě nic není, pane doktore, teď vám popíšu toho krokodýla!"
Tchýně
"Můžete nám vysvětlit, jak k tomu došlo?" "Loupal jsem si jablko a kousek slupky mi spadl na zem. Šla okolo tchyně, uklouzla na ní, padla mi na nůž a to se stalo osmkrát!"
Tchýně
"Moje tchýně je tak tlustá, že kdyby měla "H" na tričku, tak tam přistávají helikoptéry."
Tchýně
Jak je nejlepší pohřbít tchýni? . . Do půl pasu, aby si sama obdělávala hrob.
Tchýně
Tchýně se chystá na dlouhý výlet a před odjezdem se zastaví u zetě doma. Popíjejí kávu a povídají o všem možném. Najednou tchýně koukne na hodiny a říká: "Jejda, to už jsou tři? Tak to musím hned vyrazit, jinak mi ujede vlak." Začne se ve spěchu oblékat, když v tom z pokoje vyrazí synek, a než stihne tatínek mrknout, povídá: "Babi, nemusíš spěchat, táta dal hodiny o dvě napřed!"
Tchýně
Vyšetřovatel: "Proč jste zabil svou tchýni?" Vyšetřovaný: "Na radu psychiatra." Vyšetřovatel: "Tomu nerozumím, vysvětlete mi to." Vyšetřovaný: "V poslední době jsem byl velmi nervózní. Proto jsem šel na přednášku psychiatra. Říkal, že příčiny neuróz je nutno odstraňovat."
Tchýně
Nápis na dveřích v restauraci: "Děkujeme za návštěvu. Pokud vám chutnalo, pošlete sem své přátele. Pokud ne, pošlete sem svou tchýni."
Tchýně
Běhá to po bytě a je to nezničitelné. Co je to? . . Tchýně.
Tchýně
"Včera mi zemřela tchýně." "Jak - tragicky?" "Ne, vesele... roztrhal jí pes."
Tchýně
Víte, jak vzniklo slovo tchýně? . . Tchoř svině.
Tchýně
Chlápek zabil svou tchýni. Před soudem se obhajuje: "To mi přikázala moje žena!" "A jak to vlastně bylo?" "Šla nakupovat do města a řekla mi: Na gauči spí maminka, kdyby na ní sedla moucha, tak ji zab!"
Tchýně
Jde pohřební průvod. Zastaví ho policajt: "Koho to pochovávate?" "Tchýni." "A proč rakev nesete nabok?" "Protože na zádech chrápe."
Tchýně
Inzerát v novinách: "Ztratila se mi tchýně. Kdo ji najde, toho zabiju."
Tchýně
Bohatá tchýně chce zjistit, jaké má zetě a tak navštíví prvního bohatšího. Má krásný dům i bazén a tak do něho skočí a dělá, že se topí. Zeť vyběhne z domu, obětavě skočí za ní a zachrání ji. Ráno před domem mu stojí Octavia s nápisem "Děkuji - Tchýně". Přijde k mladšímu chudšímu. Ten nemá ani bazén, ale u domu mu teče říčka a tak do ní skočí. Zeť na ní z okna kouká a jen tak nevšímavě mávne rukou. Když si večer lehá do postele, přemýšlí: "Mohl jsem ji zachránit, měl by sem alespoň oktávku." Když se ráno probudí, před domem stojí nový meďour a na něm nápis: "Děkuji - tchán".
Tchýně
Dva kamarádi se baví a jeden říká: "Já jsem měl hroznej trapas s tchýní. Byli jsme na rodinné sešlosti a já jí chtěl říct: Přijďte se někdy podívat, jak ten náš Jaroušek hraje tenis. Jenže jsem se přeřekl a řekl jsem penis, no hroznej trapas - všichni to slyšeli..." A druehj na to: "Mně se tuhle stalo něco podobného. U svátečnío stolu jsem chtěl tchýni říct: Můžete mi, prosím vás maminko, podat hořčici? A místo toho jsem řekl: Ty pičo, zkurvila jsi mi celej život."
Tchýně
Volá manželka od dveří na manžela: "Miláčku, přijela moje maminka!" "Dobře, tak ať nechá koště venku a jde dál!"
Tchýně
TOPlist