OWZhM

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Visí to na stěně a pláče. Co je to? . . Ztracený horolezec.   [09.07.20]
Jdou dva vojáci po poli, jeden z nich šlápne na minu a roztrhne mu to hubu od ucha k uchu. Druhý voják povídá: "Čemu se tlemíš, ty debile? Vždyť nás to mohlo zabít."
Vojáci
Velitel učí nováčky zacházet se zbraní. "Vojáci, když míříte musíte vždycky zavřít jedno oko. Víte proč?" "Kdybych zavřel obě," ozývá se z řady vojín Kraťásek, "prd bych viděl."
Vojáci
Když má voják čistit pušku, hledí na ni bezradně, ale s dívkou na lavičce umí cvičit bezvadně.
Vojáci
Ve škole, po válce se paní učitelka ptá, jak kdo pomáhal a co dělal pro vlast. Anička: "Já jsem pomáhala v nemocnici a tam mi říkali, že by ze mě mohla být dobrá sestřička." "To je pěkné Aničko," pochválí ji učitelka. Prihlásí se Pepa: "Já sem podával náboje do děla..." "A co vojáci, říkali ti něco?" "No akorát: "Sehr gut, Hans!""
Vojáci
Mila Mama, pisem pomaly z kasarni, lebo viem, ze nevies rychlo citat. Posli mi buchty a 100 korun. Tvoj syn." . . "Mily syn, buchty ti neposielam, lebo trubu mame na vojne a desat korun sa pise s jednou nulou. Tvoja mama."
Vojáci
Chytne voják z povolání zlatou rybku a ta mu samozřejmě nabídne, že mu splní tři přání. Tak se zamyslí a řekne první přání: "Už nechci být voják." Najednou mu odletí lampasy, frčky a stojí tam v civilu. "Moje druhé přání je, že bych chtěl mít veliký pěkný barák se vším, co k temu patří: bazén auto, šikovnou babu..." Stalo se. "No a potom bych chtěl nějaký stálý příjem, nějaké zaměstnání, abych nemusel nic dělat, ale abych bral slušné peníze." Čáry máry fuk a je z něho zase voják.
Vojáci
Dva vysloužilí vojáci sedí u stolu a povídají si o vojně. Jeden říká tomu druhému: "Vzpomínáš na Ferdu?" "Jasně, ten, co skočil pod tank s kapsama plnýma granátů a zvolal: Za stranu a za lidi!" "No, ale on volal: zasrané náledí."
Vojáci
Rozčiluje se velitel roty na velitele čety: "Poručíku, proč ze mě pořád děláte vola? Není to zbytečná práce?"
Vojáci
Co je to vojna? . . Zvláštní forma onanie, kdy kokot honí člověka.
Vojáci
Interview s rolníkem, který sestřelil americký vrtulník Apache:- Letěl mi nad hlavou. Zamířil jsem, vystřelil a sundal ho. Vzápětí letěl další. Zamířil jsem, vystřelil a sundal i toho. Pak mi ale došly náboje, a vrtulníky pořád lítaly a lítaly...
Vojáci
Vojínovi Novákovi zemře otec. Na štábu se dohadují, jak mu to šetrně říci. Volba padne na přímého nadřízeného. Ten si celý večer láme hlavu, jak mu zprávu sdělit. Druhý den ráno si onen nadřízený nechá nastoupit rotu a zavelí: "Každý, kdo má otce, krok vpřed - vojíne Novák, vy vole jeden, kam se cpete?"
Vojáci
"Dědo, vyprávěj mi své zážitky z války!" "Chlapče, to byla opravdu strašná hrůza. Nechce se mi skoro o tom mluvit. Ráno jsme tam byli já a moje četa, které jsem velel a asi stovka partyzánů. Celý den se střílelo a střílelo a večer jsme byli naživu jen já a moje četa. Druhý den přišli noví partyzáni, zase se celý den střílelo a střílelo a zase jsme večer byli naživu jen já a moje četa. A tak to bylo celou válku." "Dědečku, vy jste ale byli hrdinové! A co to bylo za četu, které jsi velel?" "Popravčí!"
Vojáci
Dva vojáci rozebírají bombu. "Co když vybuchne?" strachuje se první. "Nevadí, mám ještě jednu," uklidní ho druhý.
Vojáci
"Co učiníte, když zazní povel k útoku?" ptá se generál na inspekci vojáka. "Stoupnu si stranou, abych nepřekážel!"
Vojáci
"Miláčku a nezapomeneš na mě na té vojně?" "Nezapomenu, udělal jsem si na něm uzel."
Vojáci
V kupé jednoho vlaku jedou: voják, lampasák a matka s dcerou. Vlak vjede do temného tunelu. Ozve se mlasknutí polibku a pak hrozná facka. Lampasák si myslí: "Voják si užívá a mě za to fackují." Matka si myslí: "To mám ale slušně vychovanou dceru." Dcera si myslí: "Kdyby ten voják nebyl takové dřevo, tak si mě nemůže splést s matkou." Voják si myslí: "Až příště vjedeme do tunelu, tak zase mlasknu a střelím mu ještě větší."
Vojáci
TOPlist