M2QxYWYxOD

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Ptá se otec syna: "Tak už jsi dal své dívce pusu?" "Jo dal," povídá synek. "A co říkala?," ptá se otec. "Já nevím, ona mi zacpala nohama uši."   [10.12.19]
Kdysi dávno za války s Turkem: Vojáci se opírají o zbraně a dívají se na dav blížícího se tureckého vojska. "Fíha, ale jich je!" "No, chlapci, kam je všechny pochováme?!"
Vojáci
Co je to vojna? . . Zvláštní forma onanie, kdy kokot honí člověka.
Vojáci
Při přestávce taktického cvičení povídá velitel čety: "Voján Pařák! Přestat lelkovat a sehnat třicet šicích strojů!" "A na co?" "Ušijeme na nepřítele velikou boudu!"
Vojáci
"Tak co pane poručík, co dělat s tím zastřeleným?" "Pošlete mu domů fakturu za náboje!"
Vojáci
Když má voják čistit pušku, hledí na ni bezradně, ale s dívkou na lavičce umí cvičit bezvadně.
Vojáci
V kupé vlaku jedou: voják, lampasák a matka s dcerou. Vlak vjede do tunelu. Ozve se mlasknutí polibku a pak hrozná facka. Lampasák si myslí: "Voják si užívá a mě za to fackují." Matka si myslí: "To mám ale slušně vychovanou dceru." Dcera si myslí: "Kdyby ten voják nebyl takové dřevo, tak si mě nemůže splést s matkou." Voják si myslí: "Až příště vjedeme do tunelu, tak zase mlasknu a střelím mu ještě větší."
Vojáci
Nový příslušník paradesantní jednotky se chystá ke svému prvnímu seskoku. Pečlivě si projde své poznámky ze školení: 1) vyskočit z letadla 2) počítat do 20 a zatáhnout za levou šňůrku 3) neotevře-li se padák, zatáhnout za pravou šňůrku 4) pokud se stále neotevře padák, zatáhnout za obě šňůrky najednou 5) po doskoku vyhledat transportér a hlásit se veliteli Voják vyskočí, počítá, zatáhne za levou šňůrku - a nic. Po chvíli zatáhne za pravou, stejný výsledek. Znejistí, zatáhne za obě a pořád nic. Rozezlený voják se podívá do příručky a zařve: "Jestli tam dole nebude čekat ten transportér, tak mě teda pěkně naštvou!"
Vojáci
Přijde voják k odvdou a nechce se mu na vojnu, tak se to rozhodne uhrát na zrakové problémy a povídá odvodní komisi: "Vidíte toho pavouka na zdi? Tak já ho nevidím..."
Vojáci
"Vojáci! Samopal se skládá ze čtyřech částí, a to jsou tyto tři: hlaveň a pažba."
Vojáci
Sedí voják na pařezu a cucá patronu. Najednou patrona bouchne a roztrhne mu pusu od ucha k uchu. Přijde druhý voják a říká: "Ty blbče, ty se tomu směješ, ale mohlo tě to zabit!"
Vojáci
Jdou dva plukovníci po městě a uvidí pěknou ženskou. "Zprcáme ji?" navrhne ten první. Druhý na to: "Jo, ale za co?"
Vojáci
"Pane veliteli, voják Pavlak vyskočil bez padáku!" "Už zase?"
Vojáci
Víte, jak zaměstnat vojáka z povolání na celej den? . . Dejte mu papír na kterém bude na obou stranách: "Otočte prosím."
Vojáci
"Dědecku, vypravej mi sve zazitky z valky!" "Chlapce, to byla opravdova hruza. Ani se mi o tom nechce mluvit. Rano jsme tam byli ja, ceta ktere jsem velel a asi stovka partyzanu. Cely den se strilelo a strilelo a vecer jsme byli nazivu jen ja a moje ceta. Druhy den prisli novi partyzani, zase se cely den strilelo a strilelo a zase jsme vecer byli nazivu jen ja a moje ceta. A tak to chodilo celou valku." "Pani, dedecku, vy jste ale byli hrdinove! A co to bylo za cetu, ktere jsi velel?" "Popravci..."
Vojáci
Velitel: "Vojíne, co byste dělal, kdyby sem spadla atomová bomba?" Vojín: "Skočil bych si naposledy na pivo."
Vojáci
Vojáci z povolání se smějí vtipu čtyřikrát. Poprvé, když ho slyší. Podruhé, když jim ho někdo vysvětlí. Potřetí, když ho vyprávějí ostatním. Počtvrté, když jej pochopí.
Vojáci
TOPlist