ZjU1YTc3M

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Visí to na stěně a pláče. Co je to? . . Ztracený horolezec.   [09.07.20]
Kolik pralidí je potřeba k výměně žárovky? Jeden, který umí rozdělat oheň.
Výměna žárovek
Kolik švábů je potřeba na zašroubování žárovky? . . To se neví, protože když se rozsvítí, rozutečou se.
Výměna žárovek
Víte, kolik nekrofilů je potřeba k výměně žárovky? - - - Žádný. Nekrofilové mají radši žárovky, co už dosloužily!
Výměna žárovek
Kolik hardwarových odborníků je potřeba k výměně žárovky? Žádný. Prohlásí, že diagnostické testy jsou v pořádku, takže je chyba v softwaru.
Výměna žárovek
Kolik dikobrazů je potřeba k výměně žárovky? . . Dikobrazi neví, co je žárovka.
Výměna žárovek
jede luxusní loď kolem ostrova, a tam skáče na břehu zarostlý chlap. za kapitánem lodi přijde pasažér a ptá se: Proč se ten pán skáče. a kapitán mu odpoví: nevím, ale vždy když tu plujem, tak se takhle raduje
Výměna žárovek
Víte, kolik mágů je potřeba k výměně žárovky? Žádný. Mág si vykouzlí vlastní světlo!
Výměna žárovek
Nedávno jsem strašně potřeboval na pár dní vypadnout z práce, ale věděl jsem, že šéf mi volno jen tak nedá. Naštěstí mě napadlo, že kdybych ze sebe udělal blázna, tak mě na pár dní pustí. Tak jsem se zavěsil pod strop a začal vydávat podivné zvuky. Má kolegyně se na mě udiveně dívala a pak se zeptala, co proboha dělám na tom stropě. Vysvětlil jsem jí, že představuju žárovku, aby si šéf myslel, že jsem se zbláznil a pustil mě na pár dní domů oddychnout si od práce. Po několika minutách se u nás v kanceláři šéf skutečně objevil. Podíval se na mě, jak visím pod stropem a zeptal se: "Co tam, proboha, děláte?" Řekl jsem mu, že jsem se stal žárovkou. Odpověděl, že jsem očividně přepracoovaný a že si mám jít na pár dní domů odpočinout. Seskočil jsem dolů a odcházel domů. Moje spolupracovnice se ovšem vydala za mnou. Šéf ji zastavil a zeptal se jí: "A kam jdete vy?" Odpověděla mu: "Jdu domů taky... Kurva... přece... nebudu dělat potmě!"
Výměna žárovek
Víte, kolik Svědků Jehovových je potřeba k výměně žárovky? Tři. Jeden ji vymění a dva budou mezitím přesvědčovat jejího majitele, aby se k nim přidal!
Výměna žárovek
Víte, kolik studentů je potřeba k výměně žárovky? Třicetsedm, jeden ji vymění a ostatní to odněj opíšou! (Třicetsedm průměrný počet studentů ve středoškolských třídách.)
Výměna žárovek
Víte, kolik automechaniků je potřeba k výměně žárovky? Dva. Jeden se bude pokoušet ji našroubovat do jiné lampy a druhý pak bude vyměňovat prasklou objímku!
Výměna žárovek
Kolik černochů je potřeba na vyměnění žárovky? Tři. Jeden vystepuje po žebříku a zbylí dva udržují rytmus.
Výměna žárovek
Kolik právníků je třeba na výměnu žárovky? . . . A kolik si jich můžete dovolit?
Výměna žárovek
Víte, kolik PC maniaků je potřeba k výměně žárovky? Sto. Deset vymění žárovku a devadesát se bude podílet na výrobě příruček: a)Začínáme s výměnou žárovky b)Výměna žárovky pro pokročilé c)Technické parametry žárovek d)Registrační formulář eLokalizace pro střední a východní Evropu atd.
Výměna žárovek
Když jsem se dnes ráno při jízdě po dálnici podíval do levého jízdního pruhu, uviděl jsem vedle sebe ženu v posledním modelu BMW, která si to frčela 150-tkou, a přitom si ve zpětném zrcátku malovala oční linky! Na chvíli jsem se zadíval jinam, a když jsem se po ni znova ohlédl, byla napůl v mém jízdním pruhu, a pořad si cosi malovala na ten ksicht! Já teda něco vydržím, ale tohle mě tak vyděsilo, že jsem upustil svůj holící strojek, který mi při pádu vyrazil z druhé ruky koblihu. Jak jsem se zmateně snažil vycentrovat vůz koleny opřenými o volant a zároveň zachytit koblihu, vyrazilo mi to mobil od ucha, a ten spadl do kelímku s kávou, který jsem měl mezi nohama. Kafe se vylilo a popálilo mě na koulích. Zničilo mi mobil, a přerušil se mi tak velmi důležitý hovor... Zasrané baby za volantem!
Výměna žárovek
Víte, kolik zastánců evoluce je potřeba k výměně žárovky? Jen jeden. Ale potrvá to milióny let!
Výměna žárovek
TOPlist