MWJkODd

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Ptá se otec syna: "Tak už jsi dal své dívce pusu?" "Jo dal," povídá synek. "A co říkala?," ptá se otec. "Já nevím, ona mi zacpala nohama uši."   [10.12.19]
Víte která buňka v těle ženy je nejchytřejší?... Spermie.
Ženy
Baví se matka s dcerou: Maminko, co je to milenec? Proboha! Milenec! Vykřikne maminka a utíka ke skříni, ze které vypadne kostra.
Ženy
Maminka kádruje dceru: "Lítat v šestnácti po diskotékách, to by se ti líbilo, ale že mám dneska dvaatřicáté narozeniny, na to jsi zapomněla."
Ženy
Sedí si takhle mrtvice na stromě a čeká, až někdo půjde. Po pár hodinkách jde myslivec. Když dojde přesně pod strom, tak mrtivce HUP mu za krk. Myslivec na místě lehne mrtvej. Mrtvice má strašnou radost, tak o kousek dál zase vyleze na strom a čeká, až někdo půjde. Jde takhle houbař, jde pod stromem s mrtvicí, a najednou mrtvice HUP mu za krk a houbař lehne, zatřepe nožičkama a je po něm. Mrtvice se děsně raduje, tak zase někde vyleze na strom a čeká. Najednou jde nějaká ženská, tak mrtvice to načasuje, a HUP jí za krk. A ono nic, ženská jde klidně dál. Tak mrtvice zasprintuje k dalšímu stromu nad cestou, nahoru a čeká. Když je ženská pod stromem, tak zase HUP jí za krk, a zase nic. Takhle se dopracuje až na kraj lesa. Nakonec zůstane smutně sedět pod posledním stromem a koukat za vzdalující se ženskou. Sedí, slzy v očích a přemýšlí, jak se to jen mohlo stát. Slunce už zapadá, když tu mrtvice najednou vyskočí, štastný úsměv a hlasitě volá na celý les: "Mám to, už jsem na to přišla, já jsem totiž MOZKOVÁ mrtvice!"
Ženy
Jak poznáte, že je vaše slečna nadržená? Když jí strčíte ruku do kalhotek, cítíte, jako byste krmili koně.
Ženy
Známý cestovatel dlel v Africe, kde měl domorodou kuchařku. Jednoho dne se cestovateli utopil věrný starý pes. A pak v noci cestovatel slyšel, jak jeho kuchařka naříká. Zeptal se jí, proč pláče. "Pro vašeho psa, pane!" "Ty dobrá duše... tys ho měla tak ráda?" "Ale ne, pane. Jenže kdo mi teď pomůže vylizovat načisto vaše talíře?"
Ženy
Chudá a docela nehezká holka sedí na hrázi rybníka a tváří se šíleně smutně, když v tom z vody vykoukne zlatá rybka a povídá: "Děvenko, nebuď smutná. Splním ti tři přání, abys měla veselejší život." Dívka se zaraduje a říká: "Chci, abych byla krásná. Chci, aby moje chatrč byla zámek." Rybka na tom hned začala pracovat. Slečna opravdu před očima rostla do krásy a na místě její chajdy se tyčil zámek z bílého kamene. Dívka meziím vymyslela i třetí přání: "Přeju si, aby z mého kocoura byl krásný mladík." Ze zámku vychází mladík, slečna mu utíká naproti a ptá se ho: "Copak ty můj milý ty nemáš radost?" Mladík zavrtí hlavou a říká: "Co tě to v loni napadlo nechat mě dat vykastrovat?"
Ženy
Co ma zena spolocneho s fazulou? Tiez potrebuje poriadny kolik, inak sa plazi k susedovi.
Ženy
"Blahopřeji, miláčku, to byl tvůj zatím nejkratší rozhovor s přítelkyní. Trval jen dvacet minut!" "Ale to nebyla přítelkyně, to si jen nějaká paní spletla číslo!"
Ženy
Víte, v kolik má být slušné děvče večer v posteli? V osm, aby to do deseti stihla domů!
Ženy
Víte, která žena vždycky ví, kde je její muž?" Vdova!
Ženy
Víte, jaký je rozdíl mezi encyklopedií a podprsenkou? Žádný, v obou často hledáme marně!
Ženy
Baví se dva kamarádi: "Karle, včera jsem zachránil tvoji ženu před znásilněním." "Opravdu? A jak?" "Přemluvil jsem ji."
Ženy
"Včera jsem měl konečně radost, že jsem opět uviděl svou tchýni!" "Ty máš rád svoji tchýni?" "Ne, zavolali mě k identifikaci!"
Ženy
Jožko dostal ve škole za úlohu zjistit, co je to "paradox". Ptá se tedy svého otce. Ten mu říká: "Zeptej se mámy, jestli by dala zašukat Američanovi za sto dolarů." Máma vzkázala, že ano. "Jdi se zeptat na to samé své sestry!" Aj ta by dala. "Zeptej se i druhé sestry!" Aj ta by dala. "No vidíš, paradox je to, ze barák je plnej kurev a nikde ani dolar!"
Ženy
Jedna holka byla pozvaná na maškarní bál a přišla tam úplně nahá. Hostitel ji hned u dveří zarazil a říká: "Co to má znamenat? Co je tohle za masku?" "Já jsem Adam!" "Ale vždyť nemáš ptáka!" "No, určitě nějakého brzo seženu."
Ženy
TOPlist