ZWM3YjF

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Visí to na stěně a pláče. Co je to? . . Ztracený horolezec.   [09.07.20]
"Jestli je ošklivá, to nevím." "Ale když ji vidí myš, vyskočí na židli a ječí!"
Ženy
Preco zena ma o jeden mozgovy zavit viac ako sliepka? Aby nesrala po dvore!
Ženy
Víte, kdy manželka prožije šokující sex? Když místo orgasmu přijde manžel!
Ženy
Co to je, když blondýnka má přitisknuté ucho na paneláku? * * * *** * * * ** * * * * * Poslouchá HAUS music.
Ženy
"Konecne som prisla na to, ako z muza vytiahnut peniaze," chvali sa ista zena priatelke. "Vcera vecer sme sa hadali a ja som mu povedala, ze sa vraciam k matke. Dal mi na cestu."
Ženy
Adam se jednou vracel domů hodně pozdě, protože trošku popil se šimpanzem a jednorožcem. Eva na něj ostře vyjela: "Přiznej se, kdes byl? Že se mi taháš s nějakou jinou ženskou?" "Neblázni, víš přece, že jsi jediná žena na Zemi!" Šli spát. V noci najednou Adama probudilo jemné lehtání na těle. Otevřel oči a vidí, že to je Eva, tak se ptá: "Co to prosím tě má znamenat?" "Počítám ti žebra!"
Ženy
Babicka rekla bez prace nejsou kolace a umrela hlady.
Ženy
Chlápek stojí u hotelové recepce. Když dostane svůj klíč, odchází. Jak se otočí, vrazí do nějaké ženské, co stála za ním, a loktem se jí silně opře o výstřih. Oba jsou pěkně zaražení a on neví, jak se omluvit, tak řekne: "Madam, jestli je vaše srdce tak měkké, jak vaše poprsí, určitě mi odpustíte." Ona odpovídá: "Jestli je váš penis tvrdý jako váš loket, mám pokoj 436."
Ženy
Okradená ženská na policii hlásí, že jí někdo ukradl peněženku. Policajt se ptá: "A to jste necítila, jak vám na ní šahá?" "Ale cítila, jenže jsem netušila, ze mi druhou rukou ukradne peněženku."
Ženy
Vite, proc ma zena o kolecko vic, nez kun?... No predsi proto, aby se pri vytirani nenapila z kyble.
Ženy
Rozhovor matky s dospívající třináctiletou dcerou: "Měly bychom si pohovořit o některých věcech." "A co chceš vědět, mami?"
Ženy
Prečo blondýny zásadne nejedia banány? Pretože nemôžu nájst na nich zips.
Ženy
Na jednom mejdanu mě hostitel varoval před jistou slečnu, která se velmi aktivně snažila ulovit partnera a byla už neúspěchy téměř zoufalá. Přestože se mi dostalo tohoto varování, brzy jsem se stal její obětí. Povedlo se jí odmanévrovat ode mne ostatní společnost a začala se vyptávat: "Vy jste tady nový, že vás ještě neznám?" "Ano, byl jsem dlouho pryč." "Kde, v zámoří?" "Ne, byl jsem ve vězení." "Opravdu? A kvůli čemu?" "No, před patnácti lety jsem ubil svoji ženu sekáčkem na maso." "Ooooch, tak to znamená, že jste svobodný, že?"
Ženy
Ruskej generál si na jednom večírku narazí babu. Už je takovej trošku víc ovodkovanej. Ráno se probudí, koukne na ni a povídá: "Skolko těbě let?" "Ale to se neříká. Ženám je přeci tolik, na kolik vypadají." "Nemožet byť, tak dolgo neživut."
Ženy
Slyšeli jste o tom chlápkovi, kterej nakonec pochopil ženský? Umřel smíchy dřív, než to stih někomu říct.
Ženy
Stojí žena na mostě a dívá se do řeky. Její pozadí uchvátí kolem jdoucího muže natolik, že neváhá, zvedne jí sukni a dělá to, na co ostatní jen mysleli. Paní se vyjeveně otočí a supícímu muži říká: " Člověče co děláte? " " Zámečníka v Zetoru ", odvětí muž.
Ženy
TOPlist