NGIyZT

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Studentka přijde pozdě do hodiny. A profesor se ptá: "Tak s kýmpak jste zaspala dneska?"   [14.12.19]
Říká číšník hostovi: "U nás se budete cítit jako doma!" "Cože? To tady opravdu tak špatně vaříte?"
Z obchodů
"Pane vrchní, tu svíčkovou si objednávám už potřetí!" "Jsem opravdu rád, že vám tak chutnala..."
Z obchodů
V restauraci "Bažanta už bohužel nemáme, ale snad pán rád zaječí?" ptá se vrchní. "Proč bych měl ječet, chci večeřet," zlobí se host.
Z obchodů
V Praze na trhu. Za kolik máte ty pěkné třešně?" ptá se ovocechtivý zákazník. "Za pětadevadesát korun kilo!" odpoví trhovec. "Cože?" odpoví zákazník v šoku. "Tak za ty prachy si je můžete strčit do prdele!" "To bych rád, ale tam už mám mandarinky za sto dvacet!"
Z obchodů
"Jsou ta vejce čerstvá?" "Samozřejmě!" "A co když doma najdu v některém kuřecí zárodek?" "Tak nám pak ten rozdíl doplatíte!"
Z obchodů
Víte, proč číšníci většinou říkají: "Dáte si pivečko?" Protože je vždycky menší, než má být!
Z obchodů
Nápis na vchodových dveřích do krámu: Žádáme zákazníky, aby nám po pracovní době laskavě políbili prdel! Děkujeme Provozní doba Pon - Ned 14:00 - 21:00
Z obchodů
V restauraci postaví číšník na stůl před hosta pivo, kde je víc pěny než moku. Host na to kriticky pohlédne a praví: "Pane vrchní, co ta pěna? Přišel jsem se napít, ne se holit!"
Z obchodů
"Tak jsem koupil ženě k vánocům dřeváky!" "Dobrý, tak konečně vám to bude doma klapat!"
Z obchodů
"Dal bych si tu vepřovou," žádá host. "Tu si nedávejte, zapáchá," šeptá vrchní. "Tak mi dejte slepici na paprice." "Doporučuji ještě něco jiného, je špatně oškubaná." "Tak tedy telecí s brambůrkem." "Dejte si pane, květáček, telecí je přesolené." Najednou vběhne do restaurace vedoucí a křičí: "Nemyslete si, pane vrchní, že od té doby, co jste se stal předsedou spolku zvířat, budu kvůli vám denně shánět vagón karfiolů!"
Z obchodů
"Jaké máte číslo?" ptá se prodavač v obchodě s obuví. "Vy mi chcete volat, broučku?"
Z obchodů
Poslyšte příběh o čtyřech lidech z jednoho nejmenovaného (avšak dobře známého) podniku, kteří se jmenovali: Každý, Někdo, Kdokoliv a Nikdo. Jednoho dne bylo třeba splnit důležitý úkol a Každý si byl jist, že to Někdo udělá. Mohl to udělat Kdokoliv, ale Nikdo to neudělal. Někdo se rozhodl, že to přece byla práce pro Každého. Každý si myslel, že by to mohl udělat Kdokoliv, ale Nikdo si neuvědomil, že to Každý neudělá. Nakonec Každý obviňoval Někoho, že Nikdo neudělal to, co mohl udělat Kdokoliv.
Z obchodů
To by byla módní novinka: PARUČKA S MOZEČKEM!
Z obchodů
Mladý muž kupoval své milé k svátku rukavice. Současně s ním mladá prodavačka obsluhovala dámu, která kupovala damské kalhotky. Prodavačka omylem balíčky vyměnila. Mladík, aniž balíček otevřel, píše své milé: "Miláčku, k Tvým jmeninám Ti přeji hodně štěstí a zdraví. Dlouho jsem uvažoval, čím bych Ti udělal radost, až jsem si vzpomněl, co Ti na poslední schůzce chybělo. V obchodě měli ještě dirkované, ale ty jsem nebral, protože by Ti v nich byla zima a v létě je stejně nenosíš. Ty, které posílám, jsem zkoušel na prodavačce a moc jí slušely. Povídala mi, že jsou to nejlepší, co mají. Sama mi ukazovala své a říkala, že je má tři roky a prala je jen jednou. Kéž bych Ti je mohl navléknout a pohladit je, ač se o to budou pokoušet druzí. Před upotřebením do nich nasyp kloužek a foukni do nich. Nesvlíkej je na ulici a v autobuse, aby Ti vítr nepoškodil Tvou hladkou pokožku. Na navštěvě je nesvlíkej celé, ale jen do poloviny, jak se to teď nosí. Nezapomeň je někde! Až je budeš chtít čistit, tak je vyper a sedni si v nich na sluníčko. Až je budeš chtít vyhodit, tak je pošli mně, já si s nimi budu čistit brýle!"
Z obchodů
Na stupnii vítězů v rychlosti: 1. želva 2. šnek 3. Česká pošta
Z obchodů
Zákaznice se ptá: "Mohu si vyzkoušet ty šaty ve výloze?" Prodavačka: "Ano, ale máme i kabinky."
Z obchodů
TOPlist