NzQyOTQ3OW

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Studentka přijde pozdě do hodiny. A profesor se ptá: "Tak s kýmpak jste zaspala dneska?"   [14.12.19]
Jde po ulici pán se dvěma útočnými pitbullteriéry a potká pána s jezevčíkem. Ten pán s jezevčíkem povída tomu druhému: "Pane, dejte si pozor na ty vaše psy, aby jim ten můj něco neproved." A ten druhý pán povídá: "Pane, nenechte se vysmát, tyhle moje psi jsou útoční a velmi nebezpeční, raději si dejte pozor vy, aby se tomu vašemu jezevčíkovi něco nestalo!" Ten první povídá: "Tak se pojďte vsadit...". Tak se vsadí a pustí psy dohromady. Nastane zběsilá rvačka, chlupy lítají, krev cáká a nakonec vyhraje ten jezevčík. Majitel pitbullů povídá: "Pane, prosím vás co je to za psa, to jsem ještě neviděl, kolik jste za něj dal?" Ten druhý povídá: "No tenhle pes stál sto tisíc." "Cože, sto tisíc. Jak je to možné?" "Padesát tisíc stál krokodýl a padesát tisíc stála plastická operace."
Zvířata
Víte, jak se chytá krokodýl? To na břehu řeky rozlejete tekuýt asfalt a navrch hoddíte kousek špeku. Krokodýl vykoukne z vody, vidí špek, řekne si 'Na špek vám neskočím!' a skočí na asfalt.
Zvířata
Přijde žába s ponožkou na hlavě k veterináři: "Žabo, proboha, co se ti stalo?" " Drž hubu, vole! Tohle je přepadení!"
Zvířata
Zvířátka v lese si postaví kadibudku a hned druhý den po kolaudaci stavby je v ní rozbité okénko (nechápu proč má kadibudka okénko). A tak zvířátka svolají sněm a ptají se, jak se to stalo. Přihlásí se zajíc a říká: "Medvěd si se mnou včera utřel zadnici a prohodil mne okýnkem." Zvířátka si řeknou, že na medvěda nemůžou, a tak že to opraví sama. Třetí den jsou ale už vyražené i dveře, a tak se sněm opakuje. Tentokrát nahradila toaleťák liška, a protože se do okénka nevešla, vyrazil s ní medvěd dveře. Zvířátka to opět opraví, ale následující den je už budka rozmlácená na třísky rozptýlena po celém lese. A tak se zvířátka na sněmu smutně ptají: "Tak kým se utřel tentokrát?" Přihlásí se ježek.
Zvířata
Jde býk po silnici a najde rukavici. Zastaví se, chvilku si ji prohlíží a pak povídá: "Která kráva tady zase ztratila podprsenku?"
Zvířata
Vlkovi se narodil syn. Když mu ho v porodnici ukazovali, vlk se přímo rozplýval: "To je krásné děťátko, ta očka, to jsem celý já! A ten čumáček taky! A ty uši... ty uši... TY UŠI! Jen počkej, ZAJÍCI!"
Zvířata
Rochní se hroch v močále blízko pralesa, ze kterého najednou vyběhne slon a šíleně se chechtá. Hroch se podiví, ale co. Za chvíli vyběhne 2. slon a chechtá se jestě více, než ten první. Hrochovi se to zdá vážně divný a říká si, jestli z toho pralesa vyběhne ještě jeden slon, tak se ho zeptá, čemu se tam všichni tak šíleně chlámají. Za další okamžik tedy vylítne 3. slon a hroch se ho ptá: " Ty, slone, čemu se tak strašně smějete? " A slon mu na to odpoví: " No, víš hrochu, my tam pícháme opičky, a nám už třetí praskla ". ( A teď si to zkus představit )
Zvířata
"Co vám nejvíce chutnalo na fracouzské kuchyni?" "Kredenc," povídá červotoč.
Zvířata
Je to hnede lezi to v trave a strasne to smrdi. Co je to? Spotena vevericka.
Zvířata
Leží ježek na ježici: "Miláčku, nepíchám Tě?" "Nekecej a píchej."
Zvířata
V zoologické zahradě se zvířátka složí z tuzérů na výlet. Lev, jako král všech zvířat dostane na starosi veřejnou pokladničku a výběr výletu. Zanedlouho si svolá všechna zvířata, sám se posadí doprostřed na veliký balvan a praví "Tak zítra pojedeme na výlet..." Malinká žába to už ale nemůže vydržet, a tak vyskočí vysoko ke lvovi a začne řvát "Jo, jo na výlet. To je taky doba..." Lev ji odcvrnkne z balvanu a pokračuje "Zítra tedy jedeme na výlet..." Žába je ale neodbytná, znovu skočí za lvem a řve na celé kolo "Jo, jo výlet... O tom už jsi taky mluvil. Máme si nachystat nějaký svačiny nebo něco?" Lev je už celkem nasraný, odcvrnkne žábu znovu ze šutru na zem a praví "Zítra jedeme na výlet a ta píča zelená zůstane doma!" Žába znovu skočí za lvem... "Jééžiši. Chudák krokouš... A on se tolik těšil."
Zvířata
Zavolají vlka do porodnice, že se mu narodil syn. Vlk je štěstím bez sebe. "Ty očicka, to je celej tatínek, ta pusinka, to sem taky celej já. No a ty ouška... ty uši!... sakra. Jen počkej zajíci!"
Zvířata
Letí tři mouchy a první povídá: "Pozor, stěna!" "Bum." "Vidíme." "Bum, bum..."
Zvířata
Potkají se dvě krávy: "Hele, mě dělá starosti ta nemoc šílených krav!" Na to ta druhá kráva: "To se mě netýká, já jsem veverka!"
Zvířata
- "Tati, bojíš se zajíců?" x "Ne!" - "A proč si tedy sebou bereš na lov pušku a psa?"
Zvířata
"Tygřice napomíná malého tygříka, který honí vyděšeného lovce po pralese: "Kolikrát ti mám říkat, že s jídlem se nehraje?"
Zvířata
TOPlist