MWY3YjEzZ

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Visí to na stěně a pláče. Co je to? . . Ztracený horolezec.   [09.07.20]
Drančí dva motorkáři na Harley - Davidsonu sto padesátkou přes poušť, když jeden náhle ztratí kontrolu nad svým strojem a zahučí do písku. "Co se ti stalo, vole?!" diví se druhý, když zjistí, že jeho kamarádovi naštěstí nic vážného není. "Nevěřil bys, běží vedle mě štír a snaží se mě předběhnout. Šlápnu na to, trochu mu poodjedu, ale on mě dožene a zase mě chce předběhnout. No a když se to tomu pirátovi silnic nepodařilo, prdl mi gumu, parchant!"
Zvířata
Přijde slepice do obchodu: "Máte televízor?" "Máme, ale jen černobílý." "To nevadí, hlavně že zrní."
Zvířata
Ide po parku chlapík s jazvečíkom a oproti sa blíži chlap s bulteriérom. Ten s bulteriérom hovorí tomu s jazvečíkom: "Prosím vás, choďte nabok s tým psom, pretože bude zle!" Chlapík však neuhne a ako psi prechádzajú vedľa seba, spustí sa strašná bitka. Po chvíli vybehne s kúdľa prachu jazvečík, v krvavej papuli laba bulteriéra. Jeho majiteľ sa zhrozí: "Preboha, veď mňa ten pes stál 30-tisíc!" Chlapík s jazvečíkom: "A mňa môj 200-tisíc!" "Preboha, čo na tom psovi stálo 200-tisíc?" "No... 100-tisíc KROKODÍL a 100-tisíc PLASTIKA!"
Zvířata
Dívka ve Zverimexu se ptá: "Máte nějakého barevného ptáka?""Byl by.""A stál by...?""Stál by.""Promiňte, vidím, že si nerozumíme. Já myslím jako kolik?""Ano, jako kolík, milá slečno."
Zvířata
Jdou takhle jednou medved se zajicem na prochazku po lese a uvidej obrovskou osklivou houbu. Medved se uz chysta ze ji zaslapne, kdyz tu houba krici: Nenic mne jsem kouzelna houba a splnim vam kazdemu tri prani. Medved se zamysli a povida: Ja sem tu v lese furt tak sam, tak chci, aby byl les uplne plnej medvedic. Pak si preje zajic: Ja chci mit plnou noru chlastu. A jake jsou vase druha prani?: pta se houba. Medved nevaha a preje si: Kdyz uz je tu tolik medvedic, tak at na me vsechny mlsne mrkaj. Zajic pokracuje: jak tak porad beham po lese, bolej me pekne nohy, chci rychlou motorku. Nedockavej a uslintanej medved nevaha a rychle si preje: Tolik medvedic me chce, tak at poradne dlouho vydrzim, at mi stoji nejmin tri dny! Houba mu prani splni a medved celej nedockavej bezi do lesa. A ted ty zajicku, jake je tve posledni prani?: zepta se houba. Zajicek se ohledne za medvedem. Premysli, premysli a po chvilce si preje: tak treba at je medved teplej.
Zvířata
Přijde vlk do porodnice podívat se na syna. Prohlíží ho a celej se rozplývá: "Jaký má krásný očička, a ten čumáček. A jaký má malinký zoubky, a ty ouška. Ty ouška? Ty uši! No počkej, zajíci!"
Zvířata
Potká chroust mravence, který je celý ofáčovaný. "Cos dělal?" "Ale, tuhle večer jsem šel domů a vidím světýlko. Tak si říkám - a, světluška, skočím na ni a užiju si. No jenže to nebyla světluška, ale někdo tam odhodil vajgl!"
Zvířata
Jede motorkář po silnici a srazí se s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkáři se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, nadrolí mu chleba, do misky naleje vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu všechno dojde, a říká: "Ty vole, já ho zabil!"
Zvířata
"Tak co, tetičko, jak funguje tvá stará pastička na myši?" "Ale jo slušně, ráno se té staromódní technice tři myši posmívaly, až se uchechtaly k smrti."
Zvířata
V lese sa koná maškarní ples. Laňka běhá po bytě a rozmýšlí, za co se převleče. Vejde do kuchyně a nacpe se tvarohem. Na vyhodnocování masek přijde liška k laňce a ptá se jí: "A ty jsi jaká maska?" Laňka se pleskne po lících, vyprskne tvaroh a povídá: "Já sem vyrážka."
Zvířata
Přijde zajíc k potoku, napije se, vyhoní si péro a prohlásí: "Jó, chlast a ženský, to je moje!"
Zvířata
Vystrčila ryba hlavu z vody a řekla: "Hej rybáři, dávej nám ty ryby čerstvé! Po těch včerejších nám bylo špatně!"
Zvířata
Hajný se chlubý v hospodě, jakého měl chytrého psa: "Pánové, jak velký kus dřeva jsem mu ukázal, tak velklého zajíce ulovil. Škoda, že ho už nemám." "A co se mu stalo?" "Minulý týden mu stará ukázala žehlící prkno a od té doby se ještě nevrátil!"
Zvířata
Sedí takhle veverka na stromečku a louská oříšky. Rozlouskne první a stříbrné šaty. Rozlouskne druhý a zlaté šaty. Rozlouskne třetí a diamantové šaty. Tak si tak říká: "To je k vzteku, já se snad kvůli té zkurvené pohádce ani nenažeru..."
Zvířata
Vrací se opičák k tlupě: "Pánové, já vám řeknu, měl jsem rande s žirafou!" Ostatní: "To mohlo být dobré, ale proč jsi tak unavený?" "Víte, co to je? Pořád - polib mě, strč mi ho tam, polib mě, strč mi ho tam..."
Zvířata
Víte, jak šukají vši? Vší silou!
Zvířata
TOPlist